Co was w życiu wk**wia?

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Hakuzaijo »

Chodzi mi o to, żeby każdy mógł luźno napisać co go w życiu boli. Bo jak zrobi się anarchiczny temat który nawołuje do nienawiści do innych narodów to z pewnością grad warnów poleci.
Ostatnio zmieniony 29-08-2008, 22:58 przez Hakuzaijo, łącznie zmieniany 1 raz.
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Aserot »

Ok więc troszkę rozluźnię temat wymienię parę rzeczy które naprawdę mnie wk..wia ciepłe i wy gazowane piwo, nierówno pokrojona pizza, filmy pewnego doktorka :P, no i na koniec "kumple" którzy chętnie pożyczają kasę ale mają problem z jej oddaniem.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Hakuzaijo »

Mnie wkurwia że jak idę na pocztę to leży jeden rozjebany długopis do pisania a w banku mi 5 wciskają jak tylko się pojawiam :) Na szczęście Bóg stworzył prywatne firmy kurierskie które zawsze mają działają długopisy:) Walić pocztę polską.
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: kemot722 »

Wk..wiają mnie kasjerzy wydający uszkodzone banknoty, których potem w innych sklepach/kioskach nie chcą przyjąć. Denerwują mnie dzieciaki na osiedlu, które jest jak studnia, bo jak zaczną sie drzeć "Mamo!", "Tato!", "Babciu!", "Dziadku!"... to głowa boli.
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: bartaaz »

Mnie wkurwiają emeryty których mężowie nie żyją od 40 lat i które muszą wiedzieć co się dzieje w bloku i nie wchodzą na klatkę patrząc się przez szybę od drzwi wejściowych czy wchodzę do windy czy na nią czekam...wkurwia mnie też skanowanie na przystankach moich siatek z zakupami i stresik współobywateli kiedy są one nieprzezroczyste...wkurwia mnie też jak baba ma przyłożone ucho do moich drzwi mieszkaniowych a ja otwierając je wale jej w mordkę i potem słucham jaki jestem gnój że ją uderzyłem jak sobie szła do windy,wkurwia mnie że w tym kraju ludzie którzy żyją z układu zarabiają więcej od tych którzy naprawdę pracują ,wkurwia mnie darcie ryja w autobusie kiedy chce sobie w spokoju wypić piwko:)
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Hakuzaijo »

Wkurwiają mnie kolejki do lekarzy. Nie należysz do prywatnej kliniki, nie płacisz? To czekaj. Wkurwia mnie, że w Polsce nadal jest podziała na lepszych (krętacze i oszuści) i gorszych (uczciwie pracujący, lecz traktowani jak szmaty). Wkurwia mnie, że Polacy zawsze komuś muszą dopierdolić - innej karnacji, odmiennego wyznania, ludziom nowatorskim lub starającym się przełamać pewne bariery; nie, my wiemy lepiej, my znamy się na wszystkim. Wkurwia mnie, że ZAWSZE Polska będzie 100 lat za Murzynami przez swoje zacofanie w myśleniu i ,,skrajny katolicyzm" (SIC!). Wkurwiają mnie monety 1,2,5- groszowe. Ktoś w ogóle korzysta z tego gówna? Ja zawsze mówię ,,reszty nie trzeba" bo mi one jedynie portfel sztucznie zaciążają :)
Wkurwia mnie, że znowu mam plecy wyłamane a jedyny specjalista, który może mnie ,,wyleczyć" oficjalnie przez stowarzyszenia lekarskie jest uznawany za oszusta :( (10 lat nauk, treningów; posiada papier; NOSZ kur** CO ZA NARÓD)
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: JJK »

http://www.gruszk4.neostrada.pl/full.htm pigułka polskiego grymasu xD (uwaga nieco luźny język ;))
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Argoh »

Wkurwia mnie jak ludzie pytaja sie mnie ile czasu prostuje włosy :niepewny: (wiecznie proste i dluższe troche od tych super "imoł"). Wkurwia mnie jak ludzie "puszczają bajki" o mnie. Wkurwia techno i wszelkie odmiany tego shitu. Wkurwia mnie jak ludzie sie mnie pytaja co ja widze w metalu. Wkurwiam sie jak boty rozwalaja mnie w CS, TF2. Wkurwiam sie jak ludzie dziwnie sie na mnie gapią...To tyle :)
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
chudy_91
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 21-11-2006, 21:27
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: chudy_91 »

Ignorancja, obłuda i reklamy na TVN-ie i Polsacie, które trwają prawie tyle co sam film :) . I jak ktoś już wspomniał wcześniej - podział w Polsce na "lepszych" (czyt. oszustów mających kasę) i "gorszych" (czyt. uczciwych).
Kogo los chce zgubić, czyni go głupcem (Stultum facit Fortuna, quem vult perdere), Publiliusz Syrus
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: kemot722 »

Denerwują mnie ludzie, którzy nie znają dobrze moich znajomych, a chrzanią głupoty o nich, bo ja mogę tych znajomych nie znać, a tyle sie można z ludzi pośmiać. Z ludzi, których cenię śmiać sie nie będę.
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: czit »

z tego co wymienili poprzednicy to wkurzają reklamy na wielu programach oraz reklamy na stronkach internetowych

wkurza mnie to ze wiekszosc zajebistych kobiet szybko znajduje sobie bylejakiego faceta 'bo nie chce byc starą panną'

wkurza mnie ze ludzie kłamią chociaz czesto nie zdają sobie z tego sprawy :o

i najwazniejsze: wkurwia mnie to ze doba trwa tylko 24 godziny, wolalbym zeby bylo 48 a minimum chociaz 36
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Jo-Jo »

wkurwia mnie, ze polska jest tak zepsutym do granic mozliwosci krajem ... nie ma co za pare lat juz realizuje pomysl pracy/zycia w norwegii
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: KRELIAN »

Nic mnie nie wk**wia. Jest fajnie :).
Ostatnio zmieniony 30-08-2008, 15:05 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: Mr_Editor »

Mnie wk**wia to, że mój jedyny "realny" sparing partner gra paulem i nie umie robić SS, a i tak ze mną wygrywa tą ciotą jak gram Xiao. Wkurza mnie też, że poza paulem strasznie podobają mu się ch*jowe i przegięte postacie takie jak Feng czy Steve [no dobra ten drugi nie tak bardzo]. Wk**wia mnie to, że Xiao jest słaba w t5, a ja prawie tylko nią gram i często dostaje w dupę przez zj**any balans, który też cholernie mnie wk**wia. Wk**wia mnie to, że wyżej wspomniany sparing partner uważa, że jak umie zaj**iście grać na booty to jest super ekstra i kuul....
Wk**wia mnie to, że GTA Berlin nie ma instalatora i wszystkie pliki do munge file trzeba wgrywać osobno [a jest ich w cholerę]
wk**wia mnie to, że mój pies śpi na parapecie i zawsze w nocy z niego spada...
Wk**wia mnie to, że życie pokarało mnie podatnością na choroby, skrzywieniem kręgosłupa, krótszą nogą o 3cm, usuniętą nerką, zakotwiczonym rdzeniem kręgowym, przebytymi 2 operacjami i w przyszłości jeszcze jedną i wk**wia mnie nieznaczna wada wzroku przez którą muszę nosić okulary...
wk**wia mnie to, że te wakacje bły tak ch**owe jak żadne inne i wcale się po nich nie czuję wypoczęty...
Wk**wia mnie to, że do klasy będę chodził z taką jedną Pindą która mnie wk**wia
Wk**wia mnie to, że jestem wk**wiony na wszystko, bo wszystko mnia tak wk**wia ze k**wicy dostaje...
wk**wia mnie to, że nie mam nikogo, dla kogo mógłbym zapomnieć o tym co mnie tak wk**wia...
Wk**wia mnie też to, że każdy mi mówi, że będzie lepiej, a nie jest i nie zapowiada się na lepiej...

No...
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Co was w życiu wk**wia?

Post autor: JJK »

czit pisze:wkurza mnie to ze wiekszosc zajebistych kobiet szybko znajduje sobie bylejakiego faceta 'bo nie chce byc starą panną'

wkurza mnie ze ludzie kłamią chociaz czesto nie zdają sobie z tego sprawy :o

i najwazniejsze: wkurwia mnie to ze doba trwa tylko 24 godziny, wolalbym zeby bylo 48 a minimum chociaz 36
Żeś wszystkim trafił w sedno czit, reszta jest milczeniem
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”