Odpowiedz do tematu
Co was w życiu wk**wia?
Autor Wiadomość
mg1987 
Support

Zagram w: Jestem otwarty na propozycje
Wysłany: 02-03-2012, 23:50   

Prawdopodobnie jest naliczanie do 100 kilobajtów - ile byś nie pobrał w danym momencie (czy 1 czy 5) licznik wbije 100 kilo na dzień dobry, tak przynajmniej było w mic plusie. No i rozumiem Twój ból - sam jestem zmuszony korzystać obecnie z mobilnego neta, tyle że na telefonie z teoretyczną prędkością 115 kilo. -.-

d0c hjerne 
Beginner

Ostrzeżeń:
 3/3/5
Wysłany: 17-05-2012, 12:56   

Wkurzają mnie alkoholicy pod sklepami proszący o kasę i o pety! Sam nie palę i nie pije to mnie to denerwuje! SLD, PiS i PO rozpijają społeczeństwo tak samo! Polska patologia naszego systemu chorego i głupiego!
Min kvinne er død! Jestem konsumentem i degustatorem kodów finalnych! Nie mam pieniędzy! Abonent dożywotnio niedostępny! Nie ma mnie! Dożywotnia przerwa od grania! Ich liebe alkohol! Shun Di & Heichachi Mishima are dead! Nie wiem już nic!

Oscar 
Support
Thophy Hunter!

PSN ID: MrOscarPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken Revolution
Wysłany: 17-05-2012, 19:15   

Że muszę się przyzwyczaić do Duala 3.
Że muszę szukać kupca na PS2.

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 17-05-2012, 19:38   

Denerwuje mnie to, że coraz więcej ludzi pyta mnie o kasę na alkohol. Czasem ktoś pogrozi, jak odmówię, ale to dla mnie żaden powód by rozdawać pieniądze tym, co piją całymi dniami.

Denerwuje mnie bezrobocie. Ile razy idę do Urzędu Pracy, to widuję jak pod sklepami przy Urzędzie, gromadzą się zastępy bezrobotnych piwoszy. W samym Urzędzie bałagan na tablicach z ofertami pracy. Brak podziału na branże sprawia, że człowiek traci czas na czytanie wszystkich ofert, jak nie interesujące mnie stanowisko opiekunki do starszych, czy tłumacz z arabskiego na chiński. Nie wiem, czy studiować, bo kilku moich znajomych nie dostaje pracy, bo mają za wysokie wykształcenie do pracy na danym stanowisku, a wymarzone stanowiska dla wykształconych nieosiągalne. Po mojej policealnej informatyce, tkwię w miejscu. Praca tymczasowa często daje bardziej jałmużnę, niż pensję.

d0c hjerne 
Beginner

Ostrzeżeń:
 3/3/5
Wysłany: 23-05-2012, 12:32   

Ociężałe mózgowo studenciaki oglądające "nowego" Punisher'a z p2p w 2004 roku! A co to k00rwa? NOWY GOD to był, czy jaki chooj?
Min kvinne er død! Jestem konsumentem i degustatorem kodów finalnych! Nie mam pieniędzy! Abonent dożywotnio niedostępny! Nie ma mnie! Dożywotnia przerwa od grania! Ich liebe alkohol! Shun Di & Heichachi Mishima are dead! Nie wiem już nic!

Arucardo 
Student

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Diablo III: Reaper of Souls (okazyjnie)
Wysłany: 24-06-2012, 02:10   

Arcymądre posty autora powyższego postu są chyba jedyną rzeczą która mnie potrafi wkurzyć, poza tym jestem oazą spokoju: