Na życzenie Czita - głód w Afryce

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: s[h/z]inden »

eq2D pisze:Czekam na wypowiedz czita (nie zawiedż mnie).
nie wiem czy powinienem tutaj cokolwiek dopowiadać, ale wydaje mi sie, ze nie napisze tutaj, a ewentualnie co najwyżej temat otworzy

(sam go otworzyłem, bo wyróżniał sie na tle innych, jak klikałem na 'nieczytane posty')

ja tam proszę o wywalenie tematu najszybsze jak się da, bo jest "z d*py" (bo pojęcie "randomowy" mam dla losowych rzeczy, które są zabawne ;p

Chciałbym, żeby też dyskusja tutaj jak najszybciej dobiegła końca, dziękuję :)
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: eq2D »

To na chuj się wypowiadasz?
Obrazek
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Lukas »

adriankiller:
w tym przypadku głupi temat
Jeżeli temat głodu w Afryce, to dla ciebie(z bardzo małej litery) głupi temat, to ja bym chciał się dowiedzieć jaki jest według ciebie "mądry" temat?


Eq to, że masz rację, to nie znaczy, że odrazu musisz obrażać innych userów xD - w końcu każdy przy rejestracji tutaj klikał w "akceptuję" pod regulaminem. Oburzenie oczywiście rozumiem.

Jak temat przetrwa, to ja bym wywalił w tytule to: "na życzenie Czita".
Robienie sobie jaj z takiego tematu ( nawet jeżeli kogoś rozbawił kontekst, w jakim ktoś inny wspomniał o tym temacie), to zachowanie poniżej poziomu dziecka neo i moim zdaniem powinno być tępione.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Arucardo_1 »

eq2D pisze:Alucardo - na Twoim poziomie - ironicznie to Cię zrobili, a to żeś stał za drzwiami jak Bóg mózgami dzielił.... nie mój problem...? a jednak!

Jak Tyś w kondomie za oknem wisiał, to ja już kminiłem jak by tu ludziom uświadomić, że trzeci świat to też świat. Świat, który potrzebuje naszego wsparcia... nie Twojego. Na Twoje oddaje lekkim ciurkiem mocz.

ja wiem, że ta wypowiedz nie jest na temat (action - masz wolna drogę do bana) ale "dzieci z dobrego domu" Twego pokroju tylko i wyłącznie potwierdzaj tezę, że ból poczujesz dopiero wtedy kiedy kopa w mordę zarobisz. na mnie w tym temacie możesz liczyć..

Czekam na wypowiedz czita (nie zawiedż mnie).


Przepraszam wszystkich za wulgaryzmy, ale ten kretyn się doprosił. Nie pozwolę się bezkarnie obrażać. Ja pier**lę co za pojeb



a teraz do tego ćwierćinteligenta zwanego eq2d:

Ty tępaku! Nie wiem jak koszmarnie pojebanym trzeba być, żeby pieprzyć takie bzdury jak ty to robisz! Pewnie tak się eksycutujesz tą Afryką bo tam się wychowałeś i pewnie do szkoły nie chodziłeś żeby nauczyć się czytać.




No to muszę ci wyjaśnić od początku parę rzaczy.


Otóż zadaj sobie pierwsze pytanie - co miał ośmieszyć ten temat? Że niby głód w Afryce?

Otóż NIE! Zacznij myśleć, włącz obwody mózgu (o ile jego chociażby śladowe ilości posiadasz) i przyjmij do durnego łba, że śmierć innych ludzi i tak koszmarne zjawisko jakim jest głód NIKOGO nie ma prawa śmieszyć! Czy naprawdę kogokolwiek śmieszy ludzka śmierć? No litości! Naprawdę jesteś AŻ tak tępy czy tylko udajesz?


Jeszcze raz - tutaj NIKT nie robi sobie jaj z głodu w Afryce.


Wracamy do pytania - CO zatem miał ośmieszyć ten temat?

Otóż IDEĘ Czita - Czit zaprotestował przeciwko poruszaniu banalnych i codziennych tematów na forum. Rozumując ad contario - chciał aby były poruszane tylko i wyłącznie POWAŻNE tematy o zasięgu globalnym. Tym tematem chciałem pokazać jakie to podejście jest bezsensowne - jak widać parę osób wypowiedziało się na poziomie, ale niektóre pojeby takie jak ty zaczęły się strasznie ekstcytować i robić niepotrzebne larum. Tematy Shinhwy to już pokazały a ten jest kolejnym dowodem, że zbyt poważne kwestie na tym forum się nie przyjmują i tyle. Zatem idea ta nie ma prawa bytu.

Forum jest od tego, by poruszać wszelkie tematy - koncentracja tylko na poważnych kończy się tak jak tutaj.

Rozumiesz teraz, głąbie czy mam jeszcze raz powtórzyć?

A i inna sprawa - czy ty mi grozisz, plebsie?


Co do samego tematu głodu - nie mam zdania. Pomoc humanitarna - ok, ale większość de facto trafia do skorumpowanych reżimów i wyrzynających się wzajemnie plemiennych armii... smutne ale prawdziwe. Należałoby raczej inwestować w rozwój cywilizacyjny Czarnego Lądu, ale do tego muszą zakończyć się te idiotyczne wojny, które tam się dzieją... albo poprawić dystybucję rozdzielanych dóbr.



Jak już to przeczytałeś, to przeproś a następnie zamilknij do października, kiedy to zaczniesz się żalić, że koledzy cię biją...
----------------------------------------------------------------------
Do administracji forum:


- jeśli ja dostanę warna/osta a eq2d nie to żegnam się z forum. Sprawiedliwość musi być.
Ostatnio zmieniony 10-09-2008, 20:16 przez Arucardo_1, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: AK »

Lukas pisze:Jeżeli temat głodu w Afryce, to dla ciebie(z bardzo małej litery) głupi temat, to ja bym chciał się dowiedzieć jaki jest według ciebie "mądry" temat?
dziecko... jak już przeżyjesz w swoim błogim życiu coś wiecej niż "pierwszy raz z ptakiem w ręku przed monitorem" to może pozwolę Ci sie do mnie zwracać inaczej niż na Pan.
a co do wagi tematu głody w afryce to w mojej sytuacji obchodzi mnie to równie dużo co globalne ocieplenie, i ufo. jak juz mówiłem swoich spraw mam na tyle duzo że mam od czego osiwieć,a jak bym miał się jeszcze przejmować problemami tego świata to bym sie po tygodniu zamienił w proch.
dlatego gówno mnie to obchodzi,a co do ciebie synku to pamietam Cie z czasów jak jeszcze grałem i kojarzę że niezły z ciebie debil.
myslisz ze jak wyskoczysz z jakimiś pseudo oburzeniem,i zaczniesz ganić ludzi to staniesz sie fajniejszy? to co napisałeś jest standardowym przykładem pozera nic wiecej.
zakłamany człowieczku jak już ci sie psychika ukształtuje i zaczniesz mowić przez pryzmat doświadczeń życiowych a nie sloganów którymi tu mydlisz oczy to wtedy porozmawiamy.


p.s wierzycie że ktoś może osiwieć w w ciągu pół roku w wieku 22 lat? uwerzcie
p.s 2 jak nie rozumiesz chłopczyku tego co pisze wyżej i będziesz mi tu jakieś wyszukane ripsty szykował to powiem tak żebyś zrozumiał.
Pierdol się gnoju
Ostatnio zmieniony 10-09-2008, 20:36 przez AK, łącznie zmieniany 1 raz.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: s[h/z]inden »

jeden temat stworzony po to, żeby wszystkie samce alfa z forum mięli pole do popisu...

nie chodzi o to, ze mam zamiar tym kogokolwiek urazić... (już i tak zreszta to co ja pisze jest za subtelne na te wszystkie 'pi*rdol sie' etc.

po prostu to już jest za dużo jak na jeden temat, który był żartem i spowodował NIEPOTRZEBNĄ agresję...

chcecie przeciwdziałać wojnie i głodowi (czemukolwiek, co spowalnia rozwój) na świecie??

zacznijcie od siebie!!!

wydaje mi się, że taka idea powinna przyświecać każdemu nawet i domorosłemu filozofowi :)
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Arucardo_1 »

s[h/z]inden pisze:chcecie przeciwdziałać wojnie i głodowi (czemukolwiek, co spowalnia rozwój) na świecie??

zacznijcie od siebie!!!

wydaje mi się, że taka idea powinna przyświecać każdemu nawet i domorosłemu filozofowi :)

piwo dla s[h/z]indena
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: eq2D »

Aluc... nie będę czytał Twego posta - ten temat jest jedno razowy - masz albo takie, albo takie zdanie. Ty już swoje zdanie przekazałeś szerokiej publice... i to nie ważne co piszesz o mojej osobie - swoje Ci napisałem na pm. A to, że "kur**" napisałeś przez "u otwarte" nie znaczy, że jesteś wielki.. Czy jestem tepy, pojeb, czy burak - Twoje zdanie znaczy tyle co spuszczona woda w klozecie. Jest mi przykro, że jesteś tępy i nie pojmujesz powagi sytuacji, bo temat JEST poważny. A to żeś jeszcze sobie tego nie przyswoił? Przyjdzie na to czas... Takich ludzi jak Ty jest miliony (pierdolą, bo - myślą, że - umieją) i dlatego trzeci świat wygląda jak wygląda. Przepraszam Cię za porównanie z gównomózgami ale zdecydowana większość świata akceptuje to co się dzieję od wieków (a zaczęło się od ekspansji Anglików) z "krajami trzeciego świata" (w brew temu co sobie ubzdurałeś - wiem sporo na ten temat) to tak i Ty akceptujesz - niczym krowa - swoja "wiedzę", bo tylko ta "prawda" jest jedyna. Uświadom to sobie - jesteś jak 90 % ludzkiego społeczeństwa - zacofany, głupi, ślepy i myślisz, że tylko Twoja racja jest "Twojsza". A nie! Bo moja jest "mojsza"!

I żeby jasne odnośnie riposty, która będziesz składał do końca gimnazjum - zacytuje tu osobnika, do którego mam pełne poszanowanie - "pierdol się gnoju"!
Ostatnio zmieniony 10-09-2008, 20:41 przez eq2D, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: AK »

s[h/z]inden pisze:chcecie przeciwdziałać wojnie i głodowi (czemukolwiek, co spowalnia rozwój) na świecie??

zacznijcie od siebie!!!
nie wymyśliłeś nic nowego pisze o tym od początku. wystarczy tylko rozumieć a nie tylko czytać co pisze.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Arucardo_1 »

eq2D pisze:Aluc... nie będę czytał Twego posta ale się posram trochę

nigdy nie zrozumiem jak można być aż tak pojebanym


widzisz? gdybyś przeczytał to byś się nie srał. a tak nadal palisz głupa

zatem przeczytaj chociażby ten kawałek posta to się dowiesz, że ten temat nie ma nic wspólnego z nabijaniem się z głodu

Otóż zadaj sobie pierwsze pytanie - co miał ośmieszyć ten temat? Że niby głód w Afryce?

Otóż NIE! Zacznij myśleć, włącz obwody mózgu (o ile jego chociażby śladowe ilości posiadasz) i przyjmij do durnego łba, że śmierć innych ludzi i tak koszmarne zjawisko jakim jest głód NIKOGO nie ma prawa śmieszyć! Czy naprawdę kogokolwiek śmieszy ludzka śmierć? No litości! Naprawdę jesteś AŻ tak tępy czy tylko udajesz?


Jeszcze raz - tutaj NIKT nie robi sobie jaj z głodu w Afryce.


Wracamy do pytania - CO zatem miał ośmieszyć ten temat?

Otóż IDEĘ Czita - Czit zaprotestował przeciwko poruszaniu banalnych i codziennych tematów na forum. Rozumując ad contario - chciał aby były poruszane tylko i wyłącznie POWAŻNE tematy o zasięgu globalnym. Tym tematem chciałem pokazać jakie to podejście jest bezsensowne - jak widać parę osób wypowiedziało się na poziomie, ale niektóre pojeby takie jak ty zaczęły się strasznie ekstcytować i robić niepotrzebne larum. Tematy Shinhwy to już pokazały a ten jest kolejnym dowodem, że zbyt poważne kwestie na tym forum się nie przyjmują i tyle. Zatem idea ta nie ma prawa bytu.

Forum jest od tego, by poruszać wszelkie tematy - koncentracja tylko na poważnych kończy się tak jak tutaj.

Rozumiesz teraz, głąbie czy mam jeszcze raz powtórzyć?

a teraz kretynie przeczytaj całego mojego posta i potem pieprz bzdury


aaa i jeszcze jedno - pisze się ARUCARDO, analfabeto
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Dumian »

Bez względu na to jaki kto ma stosunek do głodu w Afryce to nie powinien być temat żartów a jego istnienie w takiej formie jak teraz nie prowadzi do niczego innego jak do bezsensownych kłótni co pokazały powyższe posty.

Jeśli macie sobie coś do wyjaśnienia prywatnie to od tego jest PW, a jeśli ktoś chce poruszyć temat głodu w Afryce czy jakikolwiek poważny temat to należy to robić na poziomie w kulturalny sposób, a na pewno nie tak jak to wygląda tutaj.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: KRELIAN »

Ah nie zdążyłem, no ale teraz jest okazja do noszenia się że mam moda :P.

Głód (nie tyle w Afryce, co choćby w Polsce) to istotny problem. Klikam w pajacyka, wrzucę do puszki, kupię bułkę bezdomnym. Nie odmówię nikomu pomocy w tej kwestii i jak najbardziej popieram. Inna sprawa, że choć dla mnie problem ten jest marginalny to jednak szacun dla wszystkich którzy w aktywny sposób wspierają głodujących choćby poprzez wyjazd na misje.

Eq - szacun za to co napisałeś o misji i myśleniu o głodujących w trakcie jedzenia. Nie sądziłem że pokażesz się od tej strony.

Arucardo - może i nie nabijasz się z głodujących w Afryce, ale trafiłeś na dno z tym tematem dlatego, że poruszyłeś go w niedojrzały, czytaj szczeniacki sposób. Prowokacja Czita (mówiąc o prowokacji mam na myśli czy założysz taki temat, co spowoduje, że już kompletnie się pogrążysz) naprawdę mnie zaskoczyła. Ale to po raz kolejny twój a nie mój problem.

Edit: poza tym mocne słowa jak na osobę, którą zaczepiają po klubach. Już widzę jakbyś to napisał w realu. W każdym razie szacun.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Kosz”