Virtua fighter 5 turnieje

Seria bijatyk z bardzo rozbudowanym systemem walki, której po prostu nie wypada nie znać!

Moderator: ModTeam

Zablokowany
marcin
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10-09-2008, 20:09

Virtua fighter 5 turnieje

Post autor: marcin »

Witam wszystkich.Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi turniejami w quescie.Strasznie się ciężko dostać na turniej.Można walczyć w nieskończoność z powtarzającymi się postaciami(chalange coś tam) po pewnym czasie wyskakuje komunikat że zaczoł się turniej i czy chcę wyjść z tych (chalange coś tam :) ) a jak wychodzę i chcę wejść w turniej to nie mogę(tournament currently not in progress).Doszedłem już do 6 dana a udało mi się jedynie wejść na 1 turniej dla początkujących.A tak to katuje wszystkich zawodników do 10 dana w chalangu.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Virtua fighter 5 turnieje

Post autor: Action »

Skoro dostałeś informacje o turnieju to na 100% on się rozgrywa, na głównej mapce powinieneś mieć podświetlone miejsce, w którym go znajdziesz. :)
marcin
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10-09-2008, 20:09

Re: Virtua fighter 5 turnieje

Post autor: marcin »

ok. Dziękówa.Myślałem że turniej się rozgrywa w danej lokalizacji gdzie zaczołem walczyć a nie na całej mapce.Strasznie pozmieniali tą 5 w porównaniu do 4.Jeżeli chodzi o interfejs i poruszanie się po opcjach gry to wf evolution bija na głowę vf5..Sega pozmieniała niepotrzebnie wiele rzeczy.Jeszcze raz dziękówa za pomoc.Pozdr.
Zablokowany

Wróć do „Virtua Fighter”