Tekken 6: Bloodline Rebellion

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Yamada »

Ja postanowiłem się pozbyć T6. Powód? Żenujący poziom graczy na XBL + gówniany online = znużenie grą. Poza tym gra jest prymitywna i postacie nudne. Namco jednak nie potrafi robić fighterów.

Jaa i pomyśleć, ze kiedyś stawialem ten szajs na rowni z DoA4... .
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Sylvan Wielki »

A ja się mojego egzemplarza nie pozbedę.

Pierwszy powód, to fakt, iż gier nie sprzedaję. Kolejny, to , że na poziom graczy nie narzekam. Mam kilku znajomych na liście, z którymi mi bardzo dobrze się gra (wyrównany poziom). Zawsze są chętni na kilka(naście) pojedynków i co istotne, mam bardzo dobre z nimi połączenie.

Co najmniej 4/5. A nawet 5/5.

Tyle miałem podczas kilku ostatnich walk z Komandosem (bardzo doby Law).
5/5 niemal cały czas. Grało się jak w versus off lineowy.
Awatar użytkownika
Włochaty
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 04-04-2010, 17:49
Lokalizacja: Toruń - Bydgoskie

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Włochaty »

Ja tam sobie Teka 6 bardzo cenie, w zasadzie gdyby nie potwornie mocne juggle i beznadziejne nowe postacie to bylaby to gra idealna
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Oen »

No moje gówno... yyy znaczy tekken już czeka zapakowany bym wysyłam ten szajs zaraz po świętach do nieszczęśnika który na ten syf się ze mną zamienia. Starczyło żebym przez miesiąc grał tylko w Dead or Alive 4 i włączył to szambo by zapłakać nad tą żenadą. Jak ktoś mi mówi, że ta gra jest prawie idealna to ja nie wiem gdzie ma oczy. Ja jako osoba która podchodzi do gry bardzo luźno i raczej nie zważa aż tak bardzo, nie kojarzę bym rozegrał choć walkę bez rzucających się w oczy bezsensów wypływających tonami z tej "produkcji".
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

Tyle miałem podczas kilku ostatnich walk z Komandosem (bardzo doby Law).
5/5 niemal cały czas. Grało się jak w versus off lineowy.
Sylwan nie wiem kiedy graliśmy ostatnio, ale ja już Lawem dawno nie gram :P A co do połączenia to rzeczywiście, też mam na liście kilka osób z którymi mogę pograć niemal jak offline. No ale ja gram na PS3, Na X360 może jest gorzej. Pitrex mi mówił, że jak grał u Oena to nie dało się nawet najprostszych juggli zrobić.

A dla wszystkich, którzy w ogóle porównują DOA4 z T6 przesyłam wielkie LOL.
Ostatnio zmieniony 05-04-2010, 23:31 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Sylvan Wielki »

Ostatnio, tu nie, że kilka dni temu, tylko ostatnio razem. Czyli .... no tak, dość dawno.
Grałeś Lawkiem i Suką .... tfu, tj Asuką.

Fakt, faktem, mieliśmy wyborne połączenie i chupnęło raptem raz bodaj.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Yamada »

A dla wszystkich, którzy w ogóle porównują DOA4 z T6 przeszyłam wielkie LOL.
Powiedział Komandos, fanboj tekkena ktory, jak na fana tekkena przystało, nie ma absolutnie żadnego pojecia o innych bijatykach, a pomimo to chce być fajny i wesoło wszystko komentuje;].
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: vho »

T6 to gówno, tak w ogólnym zarysie. DR 4 lajf.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

Może dlatego nie mam pojęcia, bo w DOA4 nikt u mnie nie gra, i w całej Polsce podejrzewam ,że nie gra w to więcej niż 15 osób :P W zalagowany online się nie będę bawił.
Rozumiem, że Tekken 6 nie jest dla wszystkich. Ta gra jednak wymaga poświecenia masy czasu żeby grać na dobrym poziomie. Takie DOA4 można opanować w kilka tygodni. Sam lubię sobie pograć od czasu do czasu w takie luźniejsze bijatyki, ale porównywanie tych gier do poważnych bijatyk takich jak tekken jest nie na miejscu raczej. To trochę jak porównywać piłkę nożną do picipolo na małe bramki ;)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Action »

Komandos pisze:Takie DOA4 można opanować w kilka tygodni.
Shit, w takim razie muszę mieć totalny brak skilla, dwie lewe ręce i w ogóle grać na kierownicy.


...ale będzie jazz jak tu bkb wpadnie.
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Oen »

O cholera! XD O mamusiu! XD O ja pierdole! XD Tu nawet nie ma co jazzować. Ostrzegali mnie, że to debil ale dopiero się raczyłem przekonać :D
A dla wszystkich co są downami przesyłam wielkie LOL!
Pozdro i poćwicz w tekkena ;FFF
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

Heh kiedyś dla jaj sobie odpaliłem DOA4 i graliśmy chyba z Actionem i SubZero o ile dobrze pamiętam. Wcześniej grałem w to tylko na arcade, a oni grali vs kilka miesięcy już. Walki były wyrównane. W Tekkenie podejrzewam, że żaden z nich by mi nie skubnął nawet rundy.
Jak chcesz Oen to specjalnie dla ciebie sobie załatwię to DOA i obczaję Kasumi przez parę dni, a potem zagramy. Zapewne będzie siara jak dostaniesz bęcki w swoją grę od debila w dodatku :hyhy:
Awatar użytkownika
masterbkb
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 03-06-2009, 20:31
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: masterbkb »

Wim ze to dla ciebie trudne Komandos ,ale skup sie.Sluchaj ,nie przybylem tu by deliberowac(nie wiem czy znasz znaczenie tego slowa ,wiec oszczedze ci czasu z google'ami - deliberowac = rozmawiac)o wyzszosci jednej bijatyki nad innymi ,wiadomo ,kazda ma zwolennikow.Chodzi mi raczej o to ,ze majac zerowe pojecie na temat innych bijatyk ,ich systemow ,twierdzisz ze sa gorsze od Tekken'a(choc po tym co widzialem nie wiem czy masz jakiekolwiek pojecie nawet o systemie Tekken'a).Pytam sie na jakiej podstawie?Moze recenzji z N+? Nie mowie ci juz nawet o Virtule ,bo jej skomplikowanego systemu nigdy nie ogarniesz ,ale zapewniam cie ze osobie z twoim IQ(a z postow ktore piszesz wynika ze nie jest ono zbyt wysokie)opanowanie chocby jednej postaci na swiatowym poziomie zajeloby kilka lat.Zanim zapoznalbys sie z jej command list'em ,zanim nauczylbys sie wykorzystywac jej wszystkie zagrania ,co jest konieczne by prowadzic jak najbardziej zroznicowana rozgrywke by nie lapac reversali ,zanim nauczylbys sie owych reversali uzywac z glowa i umiejetnie je karac minelo by sporo czasu.Sama nauka tego ktore zagrania mozna karac rzutem na schylonego ,w ktore serie mozna wcinac sie offensive hold'ami jest bardzo czasochlonna.Nie mowie juz o umiejetnym prowadzeniu postaci w zaleznosci od tego na jakim stage'u gramy ,o wykorzystaniu nierownosci terenu sadzenie dluzszych juggle'i ,o scianach i sufitach ,o zroznicowaniu podloza ,postac inaczej zachowa sie gdy przyjmie cios stojac w wodzie ,inaczej stojac na asfalcie ,sa nawet postaci ktorym zmienia sie animacja konkretnych rzutow gdy te wykonywane sa w wodzie ,rzutach z wykorzystaniem scian ,sufitow czy krawedzi nawet ni wspominam,A gdy nauczsz sie wykorzystywac to srodowisko przeciwko swojemu oponentowi to zostanie ci nanka sie przed tym srodowiskiem bronic.Szkoda ze najwiecej do powiedzenia o DOA maja osoby ktore nic o tej grze nie wiedza.Wiec chlopczyku ,zanim kolejny raz zjedziesz jakas bijatyke ,dowiedz sie czegos na jej temat ,pograj ,przysiadz w practice , zeby poprzec swoja krytyke jakakolwiek argumentacja.Do U understand what I saying to U?
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Komandos »

BKB masz rację po części, tylko nie musisz pisać w takim obraźliwym tonie jakbym co najmniej powiedział coś brzydkiego na twoją matkę :P Mój post to była taka mała prowokacja w stronę Oena i Yamady. Po prostu pisząc na forum tekkena, że tekken to shit, a doa4 jest cool trzeba się liczyć z możliwością odpowiedzi przeciwnego obozu ;) Ja nie mam zamiaru się bawić w jakieś fanbojskie wojenki, więc już zakończę temat.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Post autor: Yamada »

Oj Komandosie, mnie nie da się sprowokować czymś takim;]

Do VF nie ma co nawet porównywać bo nikt obiektywny nigdy nie powie Ci, że tekken ma lepszy, bardziej sprawiedliwy i zaawansowany system;].
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”