Odpowiedz do tematu
Tekken 6: Bloodline Rebellion
Autor Wiadomość
MatiByd 
Master

PSN ID: matt.poland7
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 09-10-2008, 14:24   

Komandos napisał/a:
No i stało się- T6 oficjalnie potwierdzony na X360 :P Premiera na jesieni.
http://www.giery.eu/news/...xboxa-360-11995

Mamy przejebane przez wielkie P

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 09-10-2008, 14:51   

Dlaczego p... ? jeśli obie konsole zaoferują rozgrywkę w sieci, to gracze "xboxowi" nie będą musieli kupować PS3, a posiadacze PS3 będą mieli z kim sprawdzić swoje skille w większej ilości. Kuma syty i owca cała ;)

Mr_Editor 
Support

PSN ID: Mr_Editor-PL
Zagram w: TTT2, T7
Steam ID: mreditorcustomize
Wysłany: 09-10-2008, 15:48   

Cytat:
Tekken 6 ukaże się na obu platformach jednocześnie jesienią przyszłego roku.

Czyli w 2k9? fes xD
https://www.facebook.com/moocha.ziom

Slayer 
Elite player

Wysłany: 09-10-2008, 16:08   

W ch** czasu do wydania T6, a myślałem że pod koniec bierzącego, lub na początku przyszłego roku już będzie można grać. Ja jestem fanboyem, ale nie denerwuje mnie fakt, że tekken (jedna z serii która jest kojarzona z PS), również będzie na x360. Może dla tego, że uważam te konsole za tak samo dobre i nie trudziłem się w porównywanie ich. Dalej nie zmieniam zdania co do kupna, której konsoli. Teraz gdy ( można już chyba powiedzieć ) ostatni bastion zostanie zdobyty przez x360, sony wreszcie zacznie coś robić, żeby przyciągnąć ludzi i na słowach nie będzie się kończyło.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 09-10-2008, 16:19   

Złośliwi już twierdzą, że GOW 3 będzie na iXa :P . Giet redi for de nekst batel!

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

MatiByd 
Master

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 09-10-2008, 18:05   

kemot722 napisał/a:
nie będą musieli kupować PS3

Właściwie to tak.X360 właściwie jest tańszy,

szyper 
Grand Master

Wysłany: 09-10-2008, 22:34   

Cytat:
szyper napisał/a:
Ja bym wolał zwykłą szóstkę od BRki, ale dobra, olać. Niech już to wyjdzie...

A to niby czemu? Tekkena 5 też wolisz od DR?

Proste, podobała mi sie tradycyjne szóstka strasznie w akcji. W BRze bedą sporo obcinać (juz widzę ze sie biora za mishimy, a imo lepiej zeby to najbardziej skilllowe postacie byly najmocniejsze, ale nie, pewnie jakies gow'no jak marduk bedzie wymiatac..).

Tak czy siak zarabiste info ze wyjdzie na xa.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 10-10-2008, 10:23   

Widzę, że wszyscy tacy podnieceni tym, że Tekken wychodzi na xboxa, że nikt nie zauważył, że Namco Bandai znów robi nas w ciula i do premiery T6 poczekamy sobie jeszcze prawie rok (przypominam, że premiera została zapowiedziana na jesień 2009) :/

simian_raticus 
Master of the Shakers

PSN ID: dead_last_n00b
GamerTag: infinity_and_unlimited
Zagram w: bierki
Ostrzeżeń:
 4/3/5
Wysłany: 10-10-2008, 17:42   

Jeszcze się okaże, że T6 będzie wyglądał ładniej na X360 niż na PS3 ;]
Ale wątpię żeby posiadacze konkurencyjnych platform mogli grać ze sobą online ;]
A ten rok czasu to strzeli jak z bicza ;]

szyper 
Grand Master

Wysłany: 10-10-2008, 18:50   

komandos, kazdy wie ze trzeba bedzie wiecej poczekac, ale nie chce plakac na forum jak jest mi zle z tego powodu.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 11-10-2008, 11:03   

namco chce zarobić więcej. Nic poza tym. Tylko by nie wydano tak niedopracowanego tytułu jak SC2 przez status MP.

MatiByd 
Master

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 11-10-2008, 17:34   

Komandos napisał/a:
znów robi nas w ciula

Czyli mogę zapomnieć o tym że T6 wyjdzie w grudniu w Europie.

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 12-10-2008, 13:35   Tekken 6: Bloodline Rebellion

Może przenieście tutaj posty dot. tej gry z tematu o Tekkenie 6 bo to jednak nie zwykły Tekken 6 a inna gra...

Po obejrzeniu tego trailera się załamałem. Nowe postacie (może poza Larsem) ewidentnie zasysają i zupełnie do Tekkenanie pasują -zwłaszcza ta panna w różowych włosach - OMG), nowe itemy to żal.pl i rozpacz.com - (zwłaszcza różdżka Xiao, oni chcą zrobić bijatykę czy Pokemony?), ogólnie muszę przyznać poczucie humoru Namco jest dość dziwaczne... a co do gry, wydaje mi się, że będzie po prostu... dziwna. Jestem rozczarowany.

Wiem, że jeden trailer to jeszcze nie gra, ale ten akurat dość dużo o niej mówi. A jakie jest Wasze zdanie?

Sajin 
Master of the Shakers

Wysłany: 12-10-2008, 13:38   

Tekken 6 jest tworzony przez NamcoBandai, a nie Namco. I właśnie widać wyraźne wpływy Super-Dragon-Ballowego Bandaia na kompletnie różną od DB serii Tekken. Różowowłosa lala i mastah mroczny emo/got Szwed.

Slayer 
Elite player

Wysłany: 12-10-2008, 19:57   Re: Tekken 6: Bloodline Rebellion

Arucardo napisał/a:
Może przenieście tutaj posty dot. tej gry z tematu o Tekkenie 6 bo to jednak nie zwykły Tekken 6 a inna gra...

Po obejrzeniu tego trailera się załamałem. Nowe postacie (może poza Larsem) ewidentnie zasysają i zupełnie do Tekkenanie pasują -zwłaszcza ta panna w różowych włosach - OMG), nowe itemy to żal.pl i rozpacz.com - (zwłaszcza różdżka Xiao, oni chcą zrobić bijatykę czy Pokemony?), ogólnie muszę przyznać poczucie humoru Namco jest dość dziwaczne... a co do gry, wydaje mi się, że będzie po prostu... dziwna. Jestem rozczarowany.

Wiem, że jeden trailer to jeszcze nie gra, ale ten akurat dość dużo o niej mówi. A jakie jest Wasze zdanie?

Już rozmawialiśmy o tym w temacie T6. Przeczytaj dwie ostatnie strony, może 1,5.

Jeszcze chciałem dodać, że nie mam nic przeciwko jednej lub dwóm postaciom na rozluźnienie. W T3 był szalony doktorek i gon i nikt nie narzekał. Co do Larsa, to nie mogę na niego patrzeć, ciągle mam wrażenie że wyrwali go z power rangers, te ruchy wyprostowana ręka, traktuje ją jak niby miecz. Nie wiem jak to ująć. I jeszcze to podbicie, po ktorym szybko biegnie za przeciwnika, odwraca sie i udeża, też to jest jakiś cios z dupu.