Odpowiedz do tematu
Tekken 6: Bloodline Rebellion
Autor Wiadomość
Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 01-12-2009, 23:59   

NAJLEPSZA recenzja (słowo klucz) T6, jaką dane mi było czytać.
krln ma fach w dłoni.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 03-12-2009, 20:05   

Tekken 6 - Poradnik dla początkujących i łowców pucharów.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

keragon 
Beginner

Wysłany: 25-12-2009, 08:44   

męczy mnie jedno pytanie czy w scenario campaign można grać na 2 graczy offline a jak nie to jak znaleźć partnera do gry internetowej??

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 25-12-2009, 10:03   

Nie mozna offline, a patch do online pozwalajacy grac we 2 po sieci ma wyjsc na poczatku nowego roku.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 26-12-2009, 19:56   

Dobra rzecz KRELIAN jak zawsze notabene. Z drugiej strony platyna w T6 to banał na góra 4 posiedzenia. Co do pieniędzy, znalazłem o wiele lepszy sposób. Szybszy i łatwiejszy.

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 06-01-2010, 01:09   

Ok po stoczeniu sporej ilosci walk online stwierdzam, ze T6 jest bardzo fajną bijatyką. Serio, to jest pierwszy Tekken od TTT w którego chce mi się grać.

roy 
Elite player

GamerTag: michuroy
P2P Mode: Client only
Zagram w: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Wysłany: 15-01-2010, 20:03   

Od wtorku non-stop pykam w T6(dzisiaj 6,5h bez przerwy) oceniam gre na 5/5 i mam jedno pytanie czy jest możliwość wyłączenia wibracji w padzie od xbox 360?

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 15-01-2010, 20:28   

Wciskasz przycisk XBOX, lecisz na maksa w prawo, masz taką zakładkę "Preferencje", wybierasz ją i odznaczasz "wibracje".

O ile się nie mylę.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 17-01-2010, 22:58   

Mały Devilek II nam rośnie. To dobrze Yamada. Teraz kup tę lepszą konsolę i gramy ^^'

Oen 
Friend

Wysłany: 19-01-2010, 11:26   

Wow Namco jednak jak chce to potrafi, po update zagrałem se wczoraj około 20 walk z randomami na online i chyba można śmiało powiedzieć, że jest bardzo dobrze. Żadnego zerwanego połączenia, a nawet jak raz zgubiło synchronizacje to szybko się samo dostroiło. Po za tym ilość kresek faktycznie teraz oddaje jakość gry, a i tak delay miałem odczuwalny dopiero gdy grałem z kimś na 1. Lagów w czasie rundy praktycznie brak, choć co ciekawe dość często teraz zdarza się lekki w czasie animacji między rundami, ale nie ma to żadnego wpływu na samą rozgrywkę. No prawdziwy test to będzie jednak trzeba poczekać jak zagram z Aramisem bo nasze łącza to się dotychczas średnio lubiły.

Tak czy siak jestem narazie zadowolony, jak by jeszcze namco wydało którąś ze starszych części Calibura z trybem online na arcade to odwołam każde złe słowo jakie na nich powiedziałem (bo 4 to już żaden patch nawet nie pomoże) :D

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 20-01-2010, 12:22   

A moim zdaniem nowy patch zepsuł online. Delay jest bez zmian, a dodatkowo doszło lagowanie. Występuje ono zawsze po zakończonej rundzie, a także sporadycznie animacja dropuje podczas samej walki przez co gra przypomina teraz bardziej DoA4. Niestety, ale Namco zrobiło krok w tył.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 26-01-2010, 11:02   

Dwa posty, dwie różne wersje. Aż zobaczę jak to jest. Po poprzednim, gdy miałem z kimś 4/5, lub wartość maksymalną, grało mi się niemal jak w versus - wszytko co chciałem wchodziło, nie licząc jf Pawła, ale to można przeboleć.

Kłopoty było poniżej wartości 4/5 - taki basic Fury po d/f+3, już raczej nie wchodził, a tracić 1/2 moc juggles, to ból w tej grze. Jednak takie połączenie miałem zazwyczaj z hamburgerami.

Oen 
Friend

Wysłany: 26-01-2010, 13:40   

Moja wersja już dawno nieaktualna, musiałem mieć wyjątkowe szczęście przy zagraniu tamtych 20 fightów. Obecnie problemem są dla mnie nawet największe standardy które keidyś siadały na luzie. Namco jednak wciąż "ssie pauke".

roy 
Elite player

GamerTag: michuroy
P2P Mode: Client only
Zagram w: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Wysłany: 26-01-2010, 18:25   

Mi to nawet dobrze się gra na tym ulepszonym online. Nawet na słabym łączu da się grać tak jak offline, ale niestety ten cud zdarza się tylko wieczorem :kwasny:

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 05-02-2010, 20:01   

U mnie z chłopakami z pol. niemal versus. Zawsze 5/5. Niezależnie od pory dnia.