Rangi, grupy, redakcja itp.

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: mcl »

Ty tak na serio? . Piszę, że nie będzie tych rang w takiej formie jak to przedstawiłeś to nie będzie. Skoro tak piszę to chyba jasne, że mam tego pewność. Skąd ta pewność? Na to pytanie już sobie odpowiedz sam.
Eh, no ok, skoro nie będzie to nie będzie. TERAZ chyba przyjąłem do wiadomości [ chociaż i tak wolałbym potwierdzenie od admina :P ;] ]
KRELIAN pisze:W ripoście zaś widze jakieś pocieszne rzeczy o administracjach itp rzeczach. Warna nie dam, bo luzujesz na maxa .
No bo nie mam zamiaru nikogo urazić swoimi postami ani na siłe wepchać swoje zdanie. Zresztą po co komu taka sztywna dysksuja :P .Chciałem przedyskutować te grupy, ale ok jeśli się nic nie da zrobić. A co do warna, doceniam że są normalni modzi na tym forum ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Dumian »

Widze, że rozmowa kwitnie w najlepsze ;]

Po pierwsze to raczej nie ma różnicy kto jaką ma rangę, jak pomysł jest dobry i spotka się z zainteresowaniem ludzi to przejdzie, a po drugie Krelian ma racje, ze robienie z góry takich grup mija się z celem. Już bardziej widziałbym to tak, że aby stworzyć jakąś grupę trzeba zebrać pewną ilość chętnych pisząc nowy temat np. nabór do grupy X.

Obecnie jest taka opcja, że po osiągnięciu maksymalnej rangi można wpisać swój własny tytuł pod nickiem ale widoczny będzie tylko w widoku profilu.

Wracając jeszcze do tych grup to można coś pokombinować (jakieś specjalne przywileje dla danych grup czy cos) ale by to miało sens, to jak pisałem, potrzeba zainteresowania większej liczby osób.

Edit:
mclxbox pisze:jeśli się nic nie da zrobić
Wszystko sie da, kwestia czy to ma sens ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: mcl »

Action, nie zauważyłem twojego posta bo dość długo swojego pisałem :P. Oczywiście że o grupy chodzi ;] . Dumian, no o coś takiego mi chodziło, właśnie możnaby jakąś ankiete zrobić czy userzy by chcieli, jakie grupy i ile chetnych. Tylko jakie przywileje masz na myśli ?

[ Komentarz dodany przez: Dumian: 28-05-2008, 19:37 ]
Nic konkretnego, tak tylko rzuciłem pomysła, wszystko zależy od zainteresowania, wtedy można kombinować.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: KRELIAN »

W razie zmiany planu jakby co zakładam grupę Sofia Drink Tim - jest już sporo chętnych.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Schaiba »

Moje zdanie jest takie, że skoro nie było jeszcze problemu z rangami to po cholerę coś zmieniać?
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: mcl »

No i widzicie, nie trzeba wszystkiego naraz.
Dumian pisze:Nic konkretnego, tak tylko rzuciłem pomysła, wszystko zależy od zainteresowania, wtedy można kombinować.
Hm. Może właśnie testowo byśmy zrobili tematy do działów o DoA, VF, SC , o naborze do grup i kto ewentualnie byłby chętny, żeby zobaczyć czy userzy wogóle czegoś takiego potrzebują, i co by w tym widzieli. Tylko propozycja ;]

EDIT :
Schaiba, tu chodzi o grupy, rangi są najmniej ważne. Po grupach userzy by wiedzieli kto w czym siedzi
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: SubZero »

Jeśli zaczniesz tworzyć rangi z jakimiś faktycznymi przywilejami to wtedy dopiero zacznie się robić wiocha, bo każdy będzie się o takową bił ;) Teraz jest luz bo nikomu nie zależy jaką ma rangę z prostego powodu, że praktycznie poza ilością 'kwadracików' :P pod nickiem nie daje to żadnych wymiernych korzyści.
Jak dla mnie pomysł średnio trafiony.
Co do grup to niby jest to jakaś opcja, ale faktycznie w wypadku gdy było by więcej chętnych.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: mcl »

Grupy nie byłyby dla przypadkowych userów, którzy złożą podanie, tylko dla tych co siedzą w danym temacie ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Jo-Jo »

Obecnie jest taka opcja, że po osiągnięciu maksymalnej rangi można wpisać swój własny tytuł pod nickiem ale widoczny będzie tylko w widoku profilu.
W takim razie ja mam propozycję - czy dało by radę sprawić aby to było widoczne zawsze ( czyli pod każdym postem ) ?
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Action »

Powstanie tych grup to IMO niepotrzebne zamieszanie + powstanie śmiesznego podziału userów na dane bitki co może w przyszłości wyrosnąć na parodie a'la PE, a tego nie chcemy. :)
Ostatnio zmieniony 29-05-2008, 17:58 przez Action, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Arucardo_1 »

Jo-Jo pisze:
Obecnie jest taka opcja, że po osiągnięciu maksymalnej rangi można wpisać swój własny tytuł pod nickiem ale widoczny będzie tylko w widoku profilu.
W takim razie ja mam propozycję - czy dało by radę sprawić aby to było widoczne zawsze ( czyli pod każdym postem ) ?

nice idea.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: szyper »

mclxbox nie miał co robić, więc wymyślił jakąś bzdurę i teraz sie o nią bije.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: Arucardo_1 »

szyper, jesteś moderatorem? bo mi się nie wydaje...
Chłopak ma prawo proponować i wyjaśniać jeśli czuje, że został źle zrozumiany.
A IMO jego pomysł i tak nie przejdzie, w żadnej formie.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: szyper »

co z tego, że nie jestem moderatorem? nie rozumiem.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Rangi, grupy, redakcja itp.

Post autor: mcl »

Hah.

Po prostu zaproponowałem grupy,a nie jak ty to ująłeś " bije się" . Mi to wsio rawno, chciałem wiedzieć czy admini mają coś takiego w planach i czy akurat w takiej formie jak ja bym widział ;). Wiesz, krytykować możesz, ale nie zabronisz mi pisać na dany temat. To cię odróznia od moderatora.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”