Odpowiedz do tematu
Mortal Kombat vs DC Universe
Autor Wiadomość
Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 23-11-2008, 22:03   

Yamada napisał/a:
Nie wierzę, ze w 2008 roku można stworzyć takie gówno i nazwać to 'bijatyką'. Żal. Ja bym się wstydził to puścić na rynek.

Cos mi się zdaje, że i tak sprzeda się lepiej niż VF5 i SC4.

Choc jedno jest pewne...animacja , to coś fatalnego. God of War II na PS2 jest lepiej animowany.... DoA2 również i to o kilka klas.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 23-11-2008, 22:17   

Sylvan wszędzie musisz wciskać te God of War II ? :P Racja, animacja ciągle nie dorównuje czołówce, ale i tak jest lepiej niż w trzech poprzednich częściach (niestety do Mortali w 2D nie ma porównania).

Mr_Editor 
Support

PSN ID: Mr_Editor-PL
Zagram w: TTT2, T7
Steam ID: mreditorcustomize
Wysłany: 24-11-2008, 06:01   

A mi tam ta animacja nawet nie przeszkadza... jest taka...hmm... mortalowa :P
https://www.facebook.com/moocha.ziom

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 26-11-2008, 00:07   

Sylvan Wielki napisał/a:

Strzelam, że powodem są dwie licencje - Mortal Kombat i DC. MK vs DC to kolejny tytuł, który połączy fanów bijatyk z czytelnikami komiksów oraz seriali o komiksowych bohaterach.

Marvel vs Capcom okazał sie hitem, a ja go doceniłem będąc fanem Street Fighter'a jak i świata Spider-Mana. Gdyby MK vs DC został wydany na PC, to chciałbym się w niego zaopatrzeć jako ten co lubi Mortale 1-4, jak i jako fan Batmana, Jokera, Kobiety Kot, Super-Mana.

BTW: Ciekawie wymyślili producenci bossa - Dark Kahn, to chyba połączenie Shao i Darkseid'a. Słabo znam świat DC poza serialem animowanym i filmach o Batmanie oraz "Nowymi Przygodami Super-Mana" :/

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 26-11-2008, 01:04   

kemot722 napisał/a:
Dark Kahn, to chyba połączenie Shao i Darkseid'a

Dokładnie, tak to jest objaśnione w Story mode.
Po rozegraniu kilku gier online odnoszę wrażenie, że postacie DC to klony nie występujących w tej części innych postaci z MK :P (np. Flash = Kabal, Lex Luthor = Sektor)

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-11-2008, 15:15   

Yamada napisał/a:
Ale bieda, to się zapowiada gorzej od kolejnych mortali:P.

Takiego crapa porównywać do MK, zwłaszcza po bardzo udanym MK vS DC? :zdegustowany:

LK-9T9 
Student

P2P Mode: Client only
Wysłany: 30-11-2008, 19:27   

Yamada napisał/a:
Nie wierze. Po prostu nie wierze.

Nie wierzę, ze w 2008 roku można stworzyć takie gówno i nazwać to 'bijatyką'. Żal. Ja bym się wstydził to puścić na rynek.

QFT

Sylvan Wielki napisał/a:

nic dziwnego, w koncu to gra przez casuali i dla casuali zrobiona. szkoda tylko ze przez takie akcje dzisiaj marka mortal kombat to przydomek tandety. dlatego nikt juz w to nie gra, a szkoda bo seria (ta klasyczna ofc) jest tego warta.

I <3 UMK3

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-11-2008, 20:00   

Cytat:
dlatego nikt juz w to nie gra

Najpierw przyznajesz, że gra dobrze się sprzeda a potem takie coś :P Zapewniam Cię, że gra w to masa ludzi i nie tylko casuali ;) No ale tak to jest, jak pisze się opinię o grze w którą się nawet (jak zapewnie słusznie zakładam)) nie grało.

Cytat:

To tylko twoje mocno subiektywne zdanie. Dla mnie na przykład to najlepszy mortal od czasów trójki. Gdybyś napisał to o którejś z trzech poprzednich części to bym się zgodził ale pisząc to o MK vs DC trafiłeś jak łysy grzywką o kant kuli.

LK-9T9 
Student

Wysłany: 01-12-2008, 10:27   

Komandos napisał/a:

Najpierw przyznajesz, że gra dobrze się sprzeda...

a co to ma do rzeczy? co z tego ze kupi to zgraja casuali (widac jak na dloni dla kogo skierowana jest ta gierka), myslisz ze ktos wymagajacy zagra w taki badziew?

Cytat:
... a potem takie coś :P

a po drugie to zaznaczylem ze chodzi mi o klasyke

Cytat:
Zapewniam Cię, że gra w to masa ludzi i nie tylko casuali ;) No ale tak to jest, jak pisze się opinię o grze w którą się nawet (jak zapewnie słusznie zakładam)) nie grało.

To tylko twoje mocno subiektywne zdanie. Dla mnie na przykład to najlepszy mortal od czasów trójki. Gdybyś napisał to o którejś z trzech poprzednich części to bym się zgodził ale pisząc to o MK vs DC trafiłeś jak łysy grzywką o kant kuli.

są gry i gierki, kazdy lubi to co lubi, ja gram tylko w te pierwsze. i naprawde szkoda ze z gry MK zrobila sie gierka. takie jest moje zdanie. w mkvsdc nie gralem, ale z tego co widze po gameplay'u to taki w porywach lepszy armageddon.

I <3 UMK3

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 01-12-2008, 11:27   

Nie lepiej najpierw zagrać, a potem skomentować, LK-9T9? ;)

LK-9T9 
Student

Wysłany: 01-12-2008, 11:38   

gralem w poprzednie cudaki i wiem czego sie spodziewac, oczywiscie pelnego wgladu nie mam (jeszcze), a opinie casuali czy innych gamespotow jakos mnie nie przekonuja

I <3 UMK3

Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 01-12-2008, 12:33   

Szczerze powiem ze od poczatku tej idei bylem temu przeciwny, zdania o grze jednak niemam,bo nie gralem i wymyslac niebede historyjek opartych na doswiadczeniach zgryzliwego tertryka* , lub tez zaslepionego chwilowym podnieceniem recenzenta po 2 godzinach grania
coz..

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 01-12-2008, 15:10   

Z której strony MKvsDC jest udany?

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 01-12-2008, 21:38   

Yamada napisał/a:
Z której strony MKvsDC jest udany?

Ze środka ;) Yamada, może nie gram w bijatyki tak długo jak ty ale potrafię odróżnić crapa od dobrej gry, więc nie przesadzaj. MK vs DC to solidna gra a Capoeira wygląda na niskobudżetowego gniota nie wartego 5zł, więc nie ma tu czego porównywać.

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 02-12-2008, 01:23   

Kolejny "fajny" mortal... Najlepiej pograć trochę w empiku albo innym media markcie, po czym wrócić do TK, VF, SF, czy czegokolwiek innego, co i tak jest i będzie lepsze (czyt. bardziej przemyślane, trudniejsze, rozbudowane systemowo) od "mordą w kombajn".

Animację i fatale określa doskonale bardzo popularne ostatnio sformułowanie: EPIC FAIL.

Grosza bym za ten tytuł nie dał, naprawdę nie wiem co ludzie w tej grze widzą.