Odpowiedz do tematu
Mortal Kombat vs DC Universe
Autor Wiadomość
Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 02-12-2008, 13:04   

Nie, MKvsDC i Capoeira to kompletny szajs który spodoba się tylko casualom. Bijatyka musi mieć pewna rzecz, aby była traktowana poważnie - dobry system, a nowe MK takiego nie ma. Nieważne czy porównasz go do Tekkena, vF, SC, DoA czy do jakiegoś lepszego 2d - Mortal wypada biednie.

MK z systemem np. SC byłby najpopularniejszą bijatyką wszechczasów - bo miałby i klimat i dobry system. A to co mamy teraz to jest kpina.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 02-12-2008, 15:18   

MKvsDC nie jest zły i nie ma biednego systemu :) Jest wystarczający (masz breaki, stuny, cancele niezle juggle, wyjebali te idiotyczne chainy i air kombat... wreszcie można potworzyć coś samemu), wiec porównywanie do 3 poprzednich części jest błędem a sam porównałbym to raczej z 3 pierwszymi częściami. Jest to po prostu dobra lajtowa bijatyka, przy której nie trzeba siedzieć godzinami by opanować same podstawy (siadasz i grasz, 100% refleks&koncepcja, zero ogrania, zero wnikania w frame date). ;)

Jedyne do czego można się przyczepić to dalej skopana animacja (ktora mimo wszystko bije ta z armageddonu na głowe) i całkowity brak klimatu starych MK (gdzie krew? gdzie gore-fatality?!). :)

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 02-12-2008, 23:25   

Ja w tą grę nie grałem (tylko snuje domysły, więc mogę się mylić) ale z tego co czytałem i widziałem na filmikach to mam zdanie podobne do tego co napisał Action. Gra dobra do szybkiego odpalenia np. ze znajomym który nigdy w bijatyki się nie zagłębiał i z łatwością może powtórzyć akcje które mu sadzimy. Nie to co w przypadku np. Tekkena "nie gram z tobą bo mnie podbijasz a ja tak nie umiem" (juggle;). Czyli po prostu taka szybka, łatwa i przyjemna gierka w której nie ma czego masterować na practice - a niestety to jest to co my prosy lubimy najbardziej :D .
Kaillera P2P Client

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 03-12-2008, 07:40   

Cytat:
Czyli po prostu taka szybka, łatwa i przyjemna gierka w której nie ma czego masterować na practice

Oj właśnie jest co materować. Niektóre juggle są dosyć trudne i trzeba dosyć sporo potrenować. Gra nie jest wcale taka łatwa do opanowania jak się wydaje. System jest dosyć rozbudowany i trzeba kombinować np. czy zrobić breakera czy lepiej poczekać na rage, czy np. po zamrożeniu Sub-Zerem zrobić rzut i mieć gwarantowany dmg czy jakaś mocniejszą akcje ale wtedy przeciwnik może zrobić breakera itp.

badboyave 
Użytkownik

Wysłany: 15-12-2008, 16:07   Mortal Vs Dc univers

Gdzie jest wypisane jak robic wszystkie fatality i brutality dla postaci ??

Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

PSN ID: Aserot
GamerTag: AserotPl
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: kof 2k2, VF5 (ps3)
Wysłany: 15-12-2008, 16:16   

Tutaj ale nie wiem czy nie trzeba ich najpierw odblokować.
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.

badboyave 
Użytkownik

Wysłany: 15-12-2008, 17:34   

Super super tam na tej stronie jest cos pomieszane wiecie gdzie sa opisane jak robic ladnie fatality i brutality?? Szukalem w grze ale nie ma w necie tez szukam i dupa :(
pomocy

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 15-12-2008, 18:15   

Na tej stronce co podał Aserot wszystko ładnie pisze, nie rozumiem o co ci chodzi. Pisze postać, pod imieniem lista zwykłych ciosów, potem combo i fatality.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Jambo 
Student

Wysłany: 25-02-2010, 17:46   

Sądziłem, że gra będzie lepsza...Nawet fatality są słabe..
Głupio to zabrzmi ale..Może kiedyś Midway i Namco się zjednoczą i powtanie "MK vs. Tekken"?

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 25-02-2010, 18:19   

Raczej mała szansa, te gry są po prostu zbyt różne.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 25-02-2010, 19:55   

Poza tym prawa do Mortala już nie należą do Midway tylko Warner Bros.
Kaillera P2P Client

rekkimaru 
Elite player

Zagram w: The King of Fighters, Street Fighter
Wysłany: 25-02-2010, 20:09   

Tak długo czekałem na kolejną część Mortala. Wiązałem z nią wielkie nadzieje. Bo jakoś nowe Mortale nie miały tego czegoś co miały trzy pierwsze części. Midway pierwszą trylogią zawojowało świat. Potem Mortal poszedł w trzeci wymiar. Czwórka jako tako się trzymała ale potem z każdą częścią czegoś zaczęło brakować. Tekken i Soul Calibur zupełnie zmiotły MK:DA i MK:Deception pod względem grywalności i systemu walki. Choć MK:DA przypadło mi do gustu (może ze względu na sentyment i odświeżony wygląd postaci), to jednak system walki był za sztywny. Byłem Ciekaw jak się sprawi nowy Mortal. Ed Boon zapowiadał go jako najbardziej mroczną i brutalną część. I.. wypuścili to.. to coś. Jak dowiedziałem się o crossoverze MK z bohaterami DC to mnie zemdliło. A to co zobaczyłem nie poprawiło mi humoru. Walka dalej sztywna. Dodano kilka bajerów które mają sprawiać że rozgrywka ma się wydawać bardziej dynamiczna. Nowy Tekken bije na głowę system walki MK vs DC. Animacja postaci mocno średnia. I te zniewieściałe fatale to już szczyt. Nie... Wolę jednak stare Mortale dalej. Midway dało dupy kompletnie. Upychając jeszcze postacie z DC i robiąc grę "Kid friendly". Dobrze że Warner Bros. wykupiło Midway.Może doczekamy się w końcu Mortala tak dobrego jak kiedyś. Póki co,są lepsze bijatyki.

s[h/z]inden 
Grand Master

PSN ID: sh-zinden
Zagram w: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Wysłany: 25-02-2010, 22:29   

rekkimaru napisał/a:
Dobrze że Warner Bros. wykupiło Midway.Może doczekamy się w końcu Mortala tak dobrego jak kiedyś.

Mortal Kombat vs Looney Tunes

<3

wprost nie moge sie doczekać!