nullDC Tutorial

Zanim o coś zapytasz przeczytaj dokładnie.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: nullDC Tutorial

Post autor: Arris »

gralem kitana... wielkie omg co do mk gold zrobilem 3 hitowe combo... te fale z wachlarza cios reka i rzut wachlarzem scorpion sie pokrecil razem z wachlarzem (przenikajacym przez niego) i nagle wielki teleport na ziemie nie wiedzialem ze kazda postac ma takie wlasciwosci ^^
STarcraft
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-02-2009, 12:01
Lokalizacja: Częstochowa

Re: nullDC Tutorial

Post autor: STarcraft »

THX za MKG wszystko dziala musialo byc CDI WIelkie Dzięki Pozdro
STarcraft
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-02-2009, 12:01
Lokalizacja: Częstochowa

Re: nullDC Tutorial

Post autor: STarcraft »

Czy moglibyscie mi powiedziec czy w MKG mozna zapisac stan gry ? Chodzi mi o filmiki i takie rzeczy. A moglibyscie mi powiedziec jak zagrac Sektorem ? THX
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: nullDC Tutorial

Post autor: kemot722 »

STarcraft pisze:Czy moglibyscie mi powiedziec czy w MKG mozna zapisac stan gry ? Chodzi mi o filmiki i takie rzeczy. A moglibyscie mi powiedziec jak zagrac Sektorem ? THX
O Sektorze powiem, bo nachrzanili ludzie z Midway te odblokowywanie w MK Gold, kiedy w MK4 było dobrze.
1) Na ekranie "Press Start Button" z logiem smoka, trzymasz triggery L + R i wstukujesz: 2x góra, 2x dół, 2x lewo, 2x prawo. Jak wstukasz poprawnie usłyszysz narratora "Outstanding!".
2) Klikasz Start by wejść do głównego menu gry.
3) Klikasz jednocześnie L+R by sie dostać do Cheat Menu. Jak już sie do niego dostaniesz, to z niego wychodzisz. (durne, ale niezbędne)
4) Teraz idziesz do Arcade i przy wyborze postaci wybierasz Hidden i "po ciemku" wybierasz Cyraxa zatwierdzając przyciskiem A (po kliknięciu na Hidden, 4x w góre, 3x w lewo i jesteś na Cyraxie - A).
5) Grasz Sektorem :)

Sejwy to piekło w MKG, bo dane o filmikach NIE ZAPISUJĄ się - jeden w urodziwych błędów gry, niekoniecznie emulatora. Sterowanie i reszta ustawień jak ilość rund sie zapisze.
STarcraft
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-02-2009, 12:01
Lokalizacja: Częstochowa

Re: nullDC Tutorial

Post autor: STarcraft »

No własnie mam problem z Sektorem wiedzialem o tym góra, dół, lewo, prawo L+R ( Block i Run ) Ale nic nie slychac wogole probuje z 100 razy i nie wychodzi.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: nullDC Tutorial

Post autor: kemot722 »

Ty padzie w to próbujesz? Bo na klawie to wcale nie wchodzi, ale na padzie 1 na jakieś kilkadziesiąt razy... wejdzie. W połowie wstukiwania po góra, góra, dół, dół, słychać już "mruczenie" narratora, ale dalej te lewo, lewo i prawo, prawo, już gorzej.
STarcraft
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-02-2009, 12:01
Lokalizacja: Częstochowa

Re: nullDC Tutorial

Post autor: STarcraft »

Wiem jak Sektorem zagrac. Wystarczy przejsc gre Cyraxem a potem gdy bedzie logo smoka to trzymamy L+R (Run i Block) i naciskamy gora,gora,dol,dol,lewo,lewo,prawo,prawo niektorzy moga uslyszec "Outstanding!" ale nie musza ja np tak nie mialem naciskamy Start, arcade nakierowywujemy na Hidden naciskamy i trzymamy (Block) i namierzamy na Cyraxa i naciskamy RUN .

Ciosy Sektora:

Straight Missle: Forward, Forward, Low Punch.
Double Missles: Back, Back, Forward, Low Punch.
Homing Missle: Forward, Down, Back, High Punch.
Teleport Punch: Forward, Forward, Low Kick.
Broń:
Lazer Gun: Back, Forward, High Kick.
Fatalities:

Fatality 1: (Sweep) Forward, Forward, Down, Forward, Block.
Fatality 2: (Sweep) Forward, Forward, Forward, Back, Block.
Prison Stage Fatality: Back, Forward, Forward, High Kick.
Goro's Lair Stage Fatality: Down, Forward, Back, Low Kick.
Awatar użytkownika
Damix
Elite player
Elite player
Posty: 198
Rejestracja: 15-12-2008, 05:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: nullDC Tutorial

Post autor: Damix »

A co trzeba zrobić,żeby grać na emu na 2 pady?
NieZaczaisz Clan
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: nullDC Tutorial

Post autor: kemot722 »

Najpierw w ustawieniach pluginów wrzucasz plugin pada dla portu B (zakłądka "Port B"), bo potem analogicznie jak przy padzie A, czyli tym pierwszym - Options/Maple/Port B (tu wybierasz pada z listy wykrytych urządzeń) i po resecie emu Options/Maple/Port B/Config.
Awatar użytkownika
Damix
Elite player
Elite player
Posty: 198
Rejestracja: 15-12-2008, 05:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: nullDC Tutorial

Post autor: Damix »

Dziękuje,pozdrawiam
NieZaczaisz Clan
Obrazek
STarcraft
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-02-2009, 12:01
Lokalizacja: Częstochowa

Re: nullDC Tutorial

Post autor: STarcraft »

Mam jeszcze jedno pytanko xD . Jak sie w MKG wezmie practice i sie podczas treningu nacisnie 1 lub 2 to wyskakuje menu i jest tam "Move List". Wszystko good ale podczas Arcade tego nie ma . Czy tak jest czy nie ? Bo w MK4 normalnie byle wszedzie f4 i juz move lista masz xD. Bo mi chodzi o to czy sie cos innego naciska zeby w Arcade byl Move List .
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: nullDC Tutorial

Post autor: kemot722 »

W sumie czemu nie ząłożyć oddzielnego tematu o MK4/MKG jak, bo tak sobie myślę o tym, ale odpowiem na pytanie tutaj.

w MK4 było dużo ciekawych nowości, ale każdy ma inny gust. Do MKG wrzucono kilka postaci z trylogii, za to utrudnio odblokowywanie tych ukrytych. Usunięto z trybu arcade możliwość zerknięcia w Move List - według mnie bezmyślność, bo w MK4 bardzo sie przydaje jak ktoś gra sie wieloma ulubieńcami i pamięć o Fatality szwankuje. Z drugiej strony, jak ktoś jeszcze nie skumał (choć tej jednej) postaci i ciągle zerka w Move List, to w Practice będzie mógł to praktykować do woli.

Mi w MKG najbardziej przeszkadza bug z muzyką, która przeskakuje na stale ten sam motyw (Wind World), bo ścieżka w MK4/MKG mi sie podoba, ale Wind World najmniej. Inne utrudnienia to kwestia przyzwyczajenia.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: nullDC Tutorial

Post autor: Chris »

sciagnalem wersje naomi, i pytanie czy mozna odpalic mvc2 na tym?
Gdzies czytalem ze gry z tego systemu lepiej chodza na tym
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: nullDC Tutorial

Post autor: SubZero »

Nie wiem jak na nullDC ale na demulu powinno ruszyć (chociaż akurat tej gry nie sprawdzałem).
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: nullDC Tutorial

Post autor: Chris »

noiestety mam error z polygon shader, mam te najnowsza wersje 0.5.4 update, rece opadaja
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ & Tutorials”