Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
stablinio12
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 07-12-2008, 00:56

Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: stablinio12 »

w tym temacie zamieszczamy foty waszych ulubionych postaci przerobionych do nowego tekkena np.tekken 7 lol :wstyd:

prykłady:
Obrazek
Kazuya street

Obrazek
Yoshimitsu tekken 10 :chytry:

Obrazek

Obrazek
Dark yoshimitsu

Obrazek



a to mój główny projekt
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18-01-2009, 16:26 przez stablinio12, łącznie zmieniany 1 raz.
https://change.menelgame.pl/change_please/8450391/
serdecznie proszę każdego o kliknięcie w ten link
Awatar użytkownika
Raziel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 24-01-2007, 14:50
Kontakt:

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: Raziel »

to raczej powinno iśc do "fakes" w humorze
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: kemot722 »

Wydaje mi sie, że ten temat to ciekawy pomysł na prezentacje własnej koncepcji na design postaci w serii Tekken. To co Namco robi, nie mamy na to wpływu, a każdy może mieć inną, czy ciekawszą wizję wizerunku ulubionych postaci. Nie łatwo to jednak upchnąć to customize Tekken 3 :P

Ten Kazuya w stylu Assassin Creed mi sie spodobał, choć chętniej bym widzał Nine i Anne jako zakonnice - zabójce siostry :P Kreowanie Yoshiego to na samuraja/shoguna czy cyber-demona, było częste i to zarówno w serii Tekken, jak i Soul Calibur - pomysły nr 2 i 3 mi sie spodobały.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: Ana »

Ja proponuje zmiane nazwy tematu na "Twoje projekty postaci do nowych tekkenow" czy coś takiego, bo ta jest myląca

[ Komentarz dodany przez: Dumian: 18-01-2009, 18:26 ]
Racja, zmienione ; )
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: s[h/z]inden »

xxx Mishima w Tekkenie

proszę państwa, oto moja koncepcja postaci do teczki X, Prze(mysław) Ch*j, jak się potem okaże, on też będzie mishima, ponieważ devil dżin również wszczepił się w niego... dokładniej we włosy.

postać pochodzi z polski, dokładniej z piękengo polskiego miasta zwanego Grudziądzem, na które, jak patrzeć z kosmicznego satelity, widać 3 paski ;p
musiał się nauczyć sztuk walki żeby obronić się przed okolicznymi dresami, których zawsze było niezliczone ilości do pokonania przy dochodzeniu do szkoły, powrocie do domu, etc.
Prze(mo) odnalazł swój własny styl walki, który nazwał '^hop-siup-łupu-cupu^ (>^^)> <(^^<)', a jako, że całe życie musiał prowadzić walkę nie tylko z drelichami, tylko z samym sobą i zachciankami dewil dżina (gena), nauczył się kontrolować elektryki, które wykonuje z banki (1+4) i kolanka (3) i łokcia (4) [chyba, że namieszałem]
jego bronią (znaczy item movem) jest kij baseballowy, który wziął od pierwszego pokonanego przez siebie pana z paskami na bokach klamot.

jako, że jest 2d, oznacza to, że ma aircombo i mid nie zadziała, żeby go trafić na nieblok jak kuca, tylko trzeba mu wypalić szybkiego overheada (do tej części w jakiej się pojawi, wszystkie postaci dostaną overa i specjal, więc spoko),
styl gry nim nie może polegać na jugglach, dlatego zamiast wybijania w górę, jago ciosy działają na wbijanie w ziemię i dzięki temu Prze(mo)Ch*j ma infinity na ijime, "jeden gwarant na nieblok bez setupów i po tobie, więc uważaj i czytaj moje ruchy", tako rzecze przed walką Prze(m0)C.

mam nadzieję, że pojawi się w najnowszym update, po tym jak wysłałem projekt do Manko :)
a kto mi powie co oznacza 'manko' po japońsku?? ;] (jak ktoś nie wie, to polecam Oruchuban Ebichu, anime)

jak nie zrobie czegoś ch*jowego raz na dzień, to nie czuje sie jak facet ;p
Ostatnio zmieniony 18-01-2009, 21:37 przez s[h/z]inden, łącznie zmieniany 1 raz.
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: Dumian »

No jak tak to tak :P

Kiedyś Action i ja testowaliśmy wtyczkę do Konnekta, taki paint online (k.Board) i wyszło nam coś takiego:

Super Henryk:
Obrazek

Devil Super Henryk:
Obrazek

Kto by wtedy pomyślał, że powstanie temat w którym to się przyda :D
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
stablinio12
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 07-12-2008, 00:56

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: stablinio12 »

może ktoś wstawi super foty zrobione w photoshopie a nie w mspaint :zly: . dajcie coś z siebie. A może łatwiej będzie komuś narysować na papierze i zeskanować jeśli ma do tego talent.... :chytry:
Obrazek
devil Jin w stylu devil Kazuya


Obrazek
Golden king
https://change.menelgame.pl/change_please/8450391/
serdecznie proszę każdego o kliknięcie w ten link
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: vho »

Szybki kastom ode mnie:

Obrazek
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: Dumian »

Bije Super Henryka na głowę... Całkiem nieźle ;). A u stablinio12 Kaz w kapturze ok, reszta taka sobie (przeklejane głowy itp. nie za bardzo).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: s[h/z]inden »

golden king ma pełny pasek tensji cały czas!
poza tym robi gwaranty na nieblok bez setupów i łapie cie do niewyrywalnego multipartsa z drugiego końca stejdża!! :szok:

:padam:
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: Action »

Dumian pisze:i wyszło nam coś takiego:
The best to jest ta twarz w tle, totalny random :D

A tak to z tego tematu wg mnie najlepiej wyglądają IronYoshi, DevilLei no i oczywiście Kaz w kapturze :)

Shinden, niestety brak ci ironi kowala co by ten twój humor okazał się śmieszny. ;)
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: JJxenon »

Przyłączę się do Waszej rozmowy i napiszę moje odczucia odnośnie zamieszczonych tu projektów po kolei ;)

Zacznijmy od :

Kazuya Street - Fajny i Klimatyczny projekt , w kapturze wygląda na jeszcze większego Madafakę niż normalnie . Dorobiłbym mu jeszcze czarne okularki zasłaniające Devilowskie oczy ;)

Teraz Yoshiki - pierwszy imo fajny , ale zbroja wspaniałego Iron Mana raczej nie pasuje do Klimatycznego chełmu Yoshika z T3 . Drugi projekt totalnie raczej nie wypalił . Trzeci jest spoko i klimatyczny . Czwarty ma bardzo dobrze przemyślany design zbroi , ALE widać na kilometr że krótkie nogi nie pasują do reszty Sylwetki . Bez tego błędu to dobra przemyślana koncepcja ;)

Demon Jin - płonąca fryzura czy cuś wygląda jak z DB , ale elementy Jimpachiego ! no nie sam nie wiem . Raczej bez tej paszczy na klacie ;)

Projekt Dumiana i Actiona Super Henryk :rotfl: - no tu Koledzy to Położyliście mnie na łopaty ze śmiechu . Super Henryk jest nie do przebicia . Sama Nazwa już Zwala z Fotela , a historia ? . Henio jako 2 Najpotężniejszy Okaz Rodziny Mishima zdobył Gene Devil , Gene Devil Jin + biedakowi uciął Piękne czarne skrzydła i ofkors przyprawił sobie ! Z takim Arsenałem Gene Devils od Kazka i DJ może pustoszyć przyszłe części tekkena .....i nastała SPRAWIEDLIWOŚĆ :rotfl:

Fioletowy Jin wzorowany na Devil Kazuya - ten fiolet jest Klimatyczny a dodatkowo potęguję go krwiście czerwone oko Kazka ;)

Golden King - no tu raczej nic specjalnego , pomalowali Kinga na kolor jaki mu się należy i tyle ;)

Na koniec mroczny Lei - ciekawie i zgadzam się z Dumianem że to dobry projekt na mrocznego Policjanta . Lepszy niż Batman i nadający się do łapania przestępców w mrocznym Hong - Kongu . Po pierwsze nie mają szans by mu uciec bo dzięki skrzydłom Mroczny Lei może dostać się niemal wszędzie , a po drugie Zna więcej Stylów od Batmana . Idealny Stróż Prawa :padam:

Podsumowanie :

Z wszystkich zamieszczonych tu projektów najbardziej do gustu przypadł mi :

Kazuya Street :padam: , Yoshi ver . 4 :D , Oczywiście Super Henryk :rotfl: , i Mroczny Lei :padam:
Ling122
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 16-02-2009, 12:28

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: Ling122 »

ja proponuje:

file:///C:/Documents%20and%20Settings/ola/Pulpit/SANDRA/angel.gif

green angel


file:///C:/Documents%20and%20Settings/ola/Pulpit/SANDRA/julia2.gif


devil julia


file:///C:/Documents%20and%20Settings/ola/Pulpit/SANDRA/marduk.gif

glass Marduk

file:///C:/Documents%20and%20Settings/ola/Pulpit/SANDRA/Nina.jpg

Viona

file:///C:/Documents%20and%20Settings/ola/Pulpit/SANDRA/Jin%20Kazama!.gif

Jin-mint

file:///C:/Documents%20and%20Settings/ola/Pulpit/SANDRA/200px-Ling_xiaoyu.jpg

Blada Ling :D:D:D:D:D
Ling Xiaoycia
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: Frizen »

Haha xD
Jak bede u Ciebie z wizyta to moze zobacze :super:
Ling122
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 16-02-2009, 12:28

Re: Twoje projekty postaci do nowych tekkenów

Post autor: Ling122 »

Skopjujcie te linki jak coś :)
Ling Xiaoycia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”