Odpowiedz do tematu
Splash Fighters
Autor Wiadomość
K0NIK0 
Beginner

Wysłany: 10-02-2009, 13:26   Splash Fighters

(nie grałem jeszcze ale to jest kwestia 15 min x])
Więc tak... jest to kolejny mmofighter z grafiką taką jak Rumble Fighter :D
Do wyboru mamy: Fightera (wojownika), Soldiera (żołnierza), Spy'a (szpiega), Juggernauta (nie znam polskiego tłumaczenia :( ), Knight'a (rycerza), Telepathera (telepata czy jakos tak :D ), Space Agenta (kosmicznego agenta), Sumo Wrestlera (zapaśnika sumo), Androida (Androida :P Wygląda jak robot), Ninja'ę (Ninję :D ), Imp (O_O Nie wiem... wygląda jak jakiś krasnal :D ), Werebeast (Black) (Bestia... nie widziałem aby na filmikach aby ktoś się nim bił :O), Werebeast (Asian) (też nie widziałem walki nim- Bestia). Dokładniejszy opis postaci macię tutaj :D : http://sfighters.ijji.com/guide/character.html
Gierka jest na ijji (mam nadzieję że pożyje więcej niż KwonHo ;) ): http://sfighters.ijji.com/
A i jeszcze jedno... z tego co się ju uczę dwa latka angielskiego to chyba można grać na padzie :D
Uhm... zapomniałem o jednym... do tej gry trzeba się osobno zarejestrować :( Już podaję linka: http://www.splashfighters.com/other/register.php
Trzeba się zarejestrować na powyższym linku, potem aktywować przez maila, wejść na www.ijji.com tam się zalogować , potem wejść w Splash Fighters, tam się zalogować w widocznym okienku używając ID jako maila na którym się rejestrowało. Kliknąć Play Live i tyle. Uruchamia się lauincher, patchuje się i włącza. Potem w grze logujemy się (wiem posr*na sprawa) łączycie się itd. Na początek możecie wypróbować każdą postać w Treningu. Potem jak już się nacieszycie tą przepiękną grafiką 3D O_O ... xDDD Możecie stworzyć postać.

Moje wrażenia z gry? Hmm... grafa do du**, a poza tym ninja, androida, bestię i Imp można kupić za real kaskę -.- (MINUS!!!!) No więc tak... wybrałem se fightera ubrałem go za free ciuchy :D weszłem do rooma, wszyscy ready, no i czekamy... po paru sec włącza się :D Ale nie... znowu czekamy na lagujących palant**... gdy wreszcie piszę FIGHT (czy jakoś tak :D ) Ide kogoś pobić ;P no i walę walę i.... LOL O_O rąbanie combosów w Tekkenie to nic z porównanie z tym :D ... ciskam c albo x i po pewnej chwili tzw. opponent leży fioletowy na glebie :D Hmmm... ta gra jest zdecydowanie dla zabicia czasu :O

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 11-02-2009, 14:54   

Może tym razem www.ijji.com oferuje nam coś dłużej żyjącego od KwonHo, ale chyba mniej atrakcyjnego.

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 12-02-2009, 13:10   

eeee tam...to jest zwykly GetAmped cienka gra :D poniewaz jest bardzo nudna...a postacie wygladaja tragicznie