Chodzone bijatyki

Pozostałe bijatyki 3D które nie posiadają osobnego działu. Ogólnie o bijatykach.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: eq2D »

Dla tych, dla których granie to za mało. A najlepsze chodzone mordoklepy wymienił już Asserot. Ile człek na tym kasy stracił, ja pierdziele...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: Dumian »

W sumie zupełnie zapomniałem w tym temacie dopisać chyba mojej ulubionej chodzonej bijatyki jeszcze z czasów PSXa - Jackie Chan Stuntmaster. Zupełnie zapomniałem o tym tytule, ale czit skutecznie mi o nim przypomniał przy okazji recenzji, którą ostatnio napisał.

Obrazek
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: KRELIAN »

Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: kemot722 »

Dobra recenzja.

Ja ostatnio odkurzyłem chodzone bijatyki z Żółwiami Ninja. Najchętniej grane i polecane przeze mnie to:
- Teenage Mutant Ninja Turtles: The Arcade Game (1990) (Arcade/MAME) - pierwszy raz grałem w wersji na DOS 12 lat temu
- Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time (Arcade/MAME) - dodano sporo ciekawych animacji względem poprzedniczki (Arcade Game), jak rzut przeciwnikiem poza ekran gry z efektownym zoom'em, jakby Żółw rzucał przeciwnikiem w sterującego nim gracza :)
- Teenage Mutant Ninja Turtles (GBA) - to nie jest port tego z MAME, ale i ma IMO ciekawsze animacje i dialogów dużo między bohaterami, a każda postać ma inne WŁASNE zestawy poziomów do przejścia;
- Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist (Genesis/MegaDrive)

TMNT:Arcade i TMNT: TiT są w wersjach dla 2 i 4 graczy. Tylko wersje dla 2 graczy mają menu wyboru Żółwia. W wersji dla 4 graczy każdy Żółw jest przypisany do numeru gracza np. Player 1 zawsze gra jako Leonardo.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: gascan »

Ja dzisiaj w końcu przeszedłem odświeżoną wersję turtles in time na XBLA na easy na dwóch graczy i to ledwo co bo zostało nam tylko po 2 życia z 9 dostępnych od początku na easy. Najwięcej żyć poszło nam na człowieku błocie i krokodylu w pociągu i ostatni boss szreder to tania dziwka z regeneracją. Grywalny jedynie jest Leonardo i Donatello pozostali mają za mały zasięg.
Ogólnie podoba mi się ten remake.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: KRELIAN »

Ja niedawno zmęczyłem solidnie Shanka. Póki co pozostaje mi tylko mocno polecić, więcej skrobnę w swoim czasie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: Aserot »

Zwłaszcza w trybie Multi daje rady :) ( już dawno nie męczyłem tak gierki na dwóch z bratem u boku )
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: KRELIAN »

Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: Chris »

bardzo fajna gierka ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: gascan »

Na trailerze nowe żółwie ninja wyglądają na fajną bijatykę chodzoną.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/13dN7-uflzc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ostatnio zmieniony 13-05-2013, 18:31 przez gascan, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: Action »

Całość prezentuje się jak bijatyka na podstawie Watchmenów, która była świetna, tyle że o wiele za krótka.
cappuccinko
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22-02-2013, 10:06
Kontakt:

Re: Chodzone bijatyki

Post autor: cappuccinko »

Polecam "Mighty Final Fight" na pegasusa (NESa) ;]. Jako dzieciak w żadną inna grę się tak nie zagrywałem. Taka mangowa parodia "Final Fight". Dla niektórych może się okazać dość łatwa (bez najmniejszego problemu kończę ją bez straty kredytu), ale ja ją taką lubię. Trzeba zagrać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 3D (Fighting Corner)”