Odpowiedz do tematu
Wasze nicki ??
Autor Wiadomość
Dragunov 
Beginner

PSN ID: Danzer94
Wysłany: 25-11-2009, 16:10   

Dragunov - Uwielbiam Dragunova i lubie smoki i Rosyjski :D to się połączy i wyszlo ;]

Jambo 
Student

Wysłany: 18-12-2009, 17:08   

Swój nick zawdzięczam przezwisku szkolnemu. A było to tak:
W I gimnazjum na początku roku byłem opalony i miałem ,,dziką" czuprynę.
Jak kumpel mnie obaczył to krzyknął:,,Jambus'' i się przyjęło.Później to zmodyfikowaliśmy i jest Jambo !!:)

SHEJK 
Beginner

GamerTag: vSHEJKv
Wysłany: 23-12-2009, 08:41   

Moją ksywkę sam sobie nadałem czemu? Bo bardzo lubię szejki z McDonalda i tak powstał po tunningu SHEJK. :)

Phantom 
Elite player

PSN ID: PhantomDelilii
Wysłany: 23-12-2009, 09:32   

Niejedna osoba powiedziała, że poruszam się jak zjawa. Mianowicie nie wiadomo kiedy przychodzę i wychodzę, a i pojawiam się znienacka. To jest po prostu ang odpowiednik ;)

Opyliusz 
Master

PSN ID: OpyliuszPL
Wysłany: 28-12-2009, 22:53   

mi kolega wymyślił Opyliusz a Opyliusz to nie wiadomo co to znaczy ta nazwa jest zmyślona i na googlach jak się wpisze Opyliusz to tylko wyskoczą informacje z Honmaru z youtube z for internetowych itp czyli wszystko o mnie co jest na necie ;] a kolega mi wymyślił tą ksywe tak jakoś w 2004-2005 roku bo od małego ciągle interesowałem się bijatykami i bawiliśmy się w Virtua Fighter realnie :D w wieku 7-8 lat to u mnie było ;D to więc kolega wymyślił z niewiadomo czego taką nazwe Opyliusz i do dziś tak do mnie mówią :) i jestem zadowolony z tej ksywy! :]

Czapol 
Elite player

Wysłany: 22-03-2010, 14:45   

Ja już nawet dokładnie nie pamiętam jak i kiedy wymyśliłem ten nick, pamiętam tylko dlaczego. Chodzi tu o czapkę, głównie o taką z daszkiem, noszę ją nieustannie gdy jestem na powietrzu i czuję się nie swój bez niej. Jest to moja cecha charakterystyczna dopiero po dłuższej znajomości ( niby wiele osób nosi czapkę, ale ja ją zakładam za każdy razem i trzymam na głowie cały czas ).I właśnie na podstawie tej cechy charakterystycznej powstał mój nick jednak dalszych szczegółów zwyczajnie nie pamiętam bo to dość dawno temu było :D

Zawsze istnieje opcja powrotu.

rekkimaru 
Elite player

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: The King of Fighters, Street Fighter
Wysłany: 22-03-2010, 14:53   

Rekkimaru powstał jeszcze za dawnych czasów gdy posiadałem PSX-a i miałem manię na punkcie Taki z Soul Blade, której broniami są jak wiadomo Mekkimaru i Rekkimaru. Po czasie zacząłem tak tytułować swoje rysunki. Później podczas wyjazdów na konwenty i różne konkursy rysunkowe wszyscy wołali na mnie Rekki ,więc się przyjęło. Choć bardziej w tej skróconej formie właśnie :P

Patok 
Student

Wysłany: 23-03-2010, 07:55   

Patok - to moje nazwisko ^^

JISAW 
Student

PSN ID: opierdalacz8
Wysłany: 25-03-2010, 21:09   

Co do mojego to łatwo się domyśleć JISAW a tak naprawdę powinno być JIGSAW czyli układanka, puzzle.
Napisałem JISAW aby było oryginalnie kto jeszcze nie miał takiego nicka
Jigsaw to też pseudonim seryjnego mordercy z Filmu Piła którego uwielbiam.
Ostatnio zmieniony przez JISAW 26-03-2010, 10:43, w całości zmieniany 1 raz  

s[h/z]inden 
Grand Master

PSN ID: sh-zinden
Zagram w: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Wysłany: 26-03-2010, 10:11   

JISAW napisał/a:
psełdonim

:przestraszony:

!Dan! 
Grand Master

Zagram w: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-03-2010, 02:09   

Ja oryginalny nie jestem, mój nick jest zapożyczony od postaci z SF. Uwielbiam jego różowe kimono, dosyć "nietypowy" styl walki (szkice np.) i hego OGROMNE hadoukeny znikające... tuż przed nim xDDD oraz te malutkie, które znikają 2m od niego :D No i ma długie wlosy, jak ja xD

keNzo 
Master of the Shakers

PSN ID: xK4milLx
Wysłany: 29-10-2010, 09:35   

Hi hi ciekawego tematu się doszukałem ;)
Mój nick początkowo to był Enzo...Jak nie trudno skojarzyć z dosyć fajnego serialu "Reboot", w którym to Enzo był jedną z postaci...Ale w jednej z gier (już nie pamiętam jakiej ) musiałem wpisać imię i nazwisko postaci więc jako fan Mishimów wpisałem właśnie to nazwisko...Tylko to wszystko jakoś tak mi nie pasowało wizualnie i słuchowo (Enzo Mishima :) ) dlatego dodałem "K"... Co ciekawszego wyszła mi nazwa japońskich perfum i pewnego salonu odnowy dla kobiet z tygrysem na szyldzie w Poznaniu ;) ...a że jestem zafascynowany również i jednym i drugim to postanowiłem, że tak już zostanie... Z dużym "N" w środku też wiąże się historia ale to już bajka na inny dzień ;)

Kare 
Student

Wysłany: 29-10-2010, 20:14   

Lubię nicki, przy których można sobie połamać język (Kare to skrót od Karemoulinoa, swego czasu też miałem nick w grach online Abystronoamoul). Nick ten zaczerpnąłem... nie wiem skąd, ale to było w czasie, gdy fascynowałem się Spawnem (który jest moją ulubioną postacią w SC2 [ale jeśli chodzi ogólnie o postacie w SC uniwersum, to wolę Nightmare'a :>] w edycji na X-boxa <na PS2 to był Heihachi, a na GC Link z Zeldy>). W e-światku jestem jednak znany szerzej jako Heros/HeroGenji :P .

WolfBogard 
Grand Master

PSN ID: MoonSpell83
Zagram w: MK, SF
Wysłany: 30-10-2010, 15:11   

Nickow ksywek pare w zyciu mialem. W latach 98-2000 gralem duzo na salonach Terry Bogardem. Najwiecej na KOFie 98 i Garou. I zaczeli wolac na mnie Bogard. Pewnego dnia mielismy turystow i gralem z Amerykaninem ktory po kilka wrzuconych monetach stwirdzil, ze ksywa Bogard do mnie pasuje i dodal " Bogard, The hungry wolf" i pare lat pozniej jak juz Era Arcade wymarla przyszedl dzien w ktorym tworzylem konto na forum IDG. I tam po raz pierwszy po chwili zastanowienia powstal w mojej glowie WolfBogard. Bardzo dobrze wspominam czasy Arcade - gralem az do 2005r, aby to upamietnic pozostalem przy tej ksywie choc w KOFa od 2000r praktycznie juz nie gram.

simian_raticus 
Master of the Shakers

PSN ID: dead_last_n00b
GamerTag: infinity_and_unlimited
Zagram w: bierki
Ostrzeżeń:
 4/3/5
Wysłany: 03-11-2010, 09:32   

Ksywka moich braci (pięcioraczkami jesteśmy) i kazdy z tego konta pisze i jeden mail mamy jako, ze brat brata nigdy nie oszuka!