Odpowiedz do tematu
Walki Zawodowe czyli: UFC, PRIDE, K1, MMA itp...
Autor Wiadomość
Arucardo 
Student

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Diablo III: Reaper of Souls (okazyjnie)
Wysłany: 29-04-2013, 18:40   

Wiesz, nie zarzucam Komandosowi totalnego braku wiedzy (przynajmniej teoretycznej). Jednak gdy pisze on coś takiego

Cytat:
Zapewniam Cię, że jak leci na ciebie kupa miecha ze szczęką podniesioną do góry i machająca łapami na ślepo to wystarczy tylko rękę podnieść do góry żeby go znokautować, naprawdę nic trudnego ;)

to jest po prostu niewiarygodny i śmieszny, na bank nigdy swoich teoryjek nie sprawdził w praktyce. Tyle w temacie

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-04-2013, 19:07   

No faktycznie z koksem 130kg nigdy się nie biłem, ale co tydzień sparuję z chłopakami ważącymi ponad 100 kilo, tyle, że oni potrafią się bić w przeciwieństwie do koksa ;) Obojętnie czy ważysz 50kg czy 150kg szczęka jest ta sama, mięśnie Ci jej nie ochronią.
No ale ja się tam nie znam w sumie sporty walki tylko 4 razy w tygodniu ćwiczę, żaden ze mnie sportowiec :P

edit

OMG Dopiero zauważyłem, że to ten troll Arucardo :wstyd:

Arucardo 
Student

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Diablo III: Reaper of Souls (okazyjnie)
Wysłany: 30-04-2013, 15:42   

Komandos napisał/a:
No faktycznie z koksem 130kg nigdy się nie biłem, ale co tydzień sparuję z chłopakami ważącymi ponad 100 kilo, tyle, że oni potrafią się bić w przeciwieństwie do koksa ;) Obojętnie czy ważysz 50kg czy 150kg szczęka jest ta sama, mięśnie Ci jej nie ochronią.
No ale ja się tam nie znam w sumie sporty walki tylko 4 razy w tygodniu ćwiczę, żaden ze mnie sportowiec :P

edit

OMG Dopiero zauważyłem, że to ten troll Arucardo :wstyd:

Gratuluję spostrzegawczości, zważywszy, że mam to napisane w podpisie to jestem naprawdę pod wrażeniem.

Co do tematu - czekam na filmik jak to powalasz jednym ciosem takiego pierwszego lepszego z brzegu koksa :) btw. jakie sporty walki uprawiasz lub uprawiałeś?