Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

EMPIK FUTURA
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 05-04-2009, 10:56

Re: Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Post autor: EMPIK FUTURA »

-> Każdy Uczestnik turniej przez cały turniej gra jedną postacią wcześniej zgłoszoną do gry
-> Walczymy postaciami z 150% życia, wszystkie postaci będą odblokowane, czas walki 60s, chyba że walka skończy się przed czasem.
-> Nie wolno naciskać startu podczas trwania walki, każde naciśnięcie to automatyczne przegranie rundy.
-> Nie wolno używać własnych kontrolerów, każdy uczestnik będzie grał na jednakowym sprzęcie.

GRUPY
Po 3 lub 4 graczy, gramy każdy z każdym walki bo3 po 3 rundy każda.
Finałowa grupa (ilość graczy zostanie ustalona, w zależności od liczby uczestników) walki bo3 po 5 rund każda.
W przypadku dużej ilości uczestników i większej ilości grup, po fazie grupowej będzie drzewka Single Elimination bo3 5rund.



Co do robienia turniejów chociaż jestem z poza sceny, to jak wyjdzie Tekken 6 z przyjemonścia moge wam zorganizować turniej na zasadach jakie chcecie z fajnymi nagrodami.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Post autor: Mr_Editor »

EMPIK FUTURA pisze:-> Każdy Uczestnik turniej przez cały turniej gra jedną postacią wcześniej zgłoszoną do gry
-> Walczymy postaciami z 150% życia, wszystkie postaci będą odblokowane, czas walki 60s, chyba że walka skończy się przed czasem.
-> Nie wolno używać własnych kontrolerów, każdy uczestnik będzie grał na jednakowym sprzęcie.
ehh... ja nigdy nie brałem udziału w turach, ale wiedzę teoretyczną jako-taką mam i wydaje mi się, że te zasady, są trochę... dziwne... Dlaczego nie można grać kilkoma postaciami? No i najważniejsza sprawa... Nie rozumiem dlaczego każdy ma grać na jednakowym sprzęcie? że niby równe szanse wtedy będą? właśnie to jeszcze bardziej utrudni sprawę, bo jeśli ktoś jest przyzwyczajony do innego pada, albo co gorsza do arcade sticka to ma pograne... ja bym pierwszy i ostatni punkt usunął :P albo chociaż zmienił
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Post autor: Frizen »

Bedzie mozna sprawdzic pady przed rozpoczeciem turnieju? Chce wiedziec czy granie DJ ma jakis sens. I tak prawdopodobnie bedzie lamienie na b+1 stevem :super: Oczywiscie mozna ustawiac R1 itd? I to granie jedna postacia caly turneij tez troche smieszne.
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Post autor: Di »

Frizen pisze:I tak prawdopodobnie bedzie lamienie na infinite'a stevem :super:
Fixed ;)
EMPIK FUTURA
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 05-04-2009, 10:56

Re: Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Post autor: EMPIK FUTURA »

Pady sobie sprawdzaj do woli, a przyciski ustawiaj jak chcesz.

Na tym turnieju juz nic nie bede zmieniał, bo zbyt duzo osob jest poinformowanych z poza tego forum. Anyway tak jak mówiłem jeżeli w przyszłości będziecie chcieli jakiś turniej to dajcie znać najlepiej z instrukcja jak maja wygladac zasady a ja zalatwie nagrody etc. :) Oczywiscie wchodzi w gre Empik Futura Park Wrocław
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Post autor: Mr_Editor »

Następnym razem radzę najpierw się rozeznać jak to powinno wyglądać, a potem dopiero coś organizować. ;)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Post autor: Frizen »

Ale ja bym jednak podstawowe zasady typu zbanowany infinite steve wprowadzil. Chyba ze nie macie nic przeciwko, zrobie wam combo za 150% energii :]
EMPIK FUTURA
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 05-04-2009, 10:56

Re: Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Post autor: EMPIK FUTURA »

nigdy go na oczy nie widziałem ;) Ale jesli takie jest to zaufam wam w 100% XD

btw. zaraz sobie lookne na youtubie xO
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Post autor: Frizen »

Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Post autor: Tundra »

Taka moja mała dygresja, skoro gramy na 150% życia ( co jest hmm dziwne) to czas 60s jest dość mały. Nie można by go zwiększyć? Ja wiem, że większość walk zostanie rozegranych przed czasem ale fajnie by było uniknąć absurdalnych sytuacji, gdzie wygrywa się lamersko na czas...
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Tekken 5 Empik Futura Park Wrocław

Post autor: Di »

Wyniki

Czułem, że wpadnie ktoś z Olimpu ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”