Turniej Street Fighter 4 w Łodzi 18.04.2009

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Turniej Street Fighter 4 w Łodzi 18.04.2009

Post autor: Dumian »

Turniej Street Fighter 4 w Łodzi 18.04.2009 PS3

Myślę, że warto wrzucić tutaj chociaż info o tym turnieju. Wiadomość od organizatora:
manieq pisze:Serdecznie zapraszam wszystkich na turniej SF4 w Łodzi w terminie 18.04.2009.

Platforma: PS3

Zasady:

Bany: Seth
Rundy: Best of 5
Czas: 99
Ustawienia przycisków: LP , MP , HP , LK , MK , HK ( ludzie grajacy na padzie graja na defaultowych ustawieniach ...... tak 3xk i 3xp pod L1 i L2)
Wpisowe: 30 zł
Nagrody (przy frekwencji 20 osób):
1. 250 zł
2. 100 zł
3. 50 zł
Przy mniejszej ilości osób nagrody będą zmniejszone ( wiadomo :-) ) Istnieje szansa na jakieś dodatkowe nagrody, jednakże nie wiadomo do końca czy będą i co to będzie.

Sticki i controlery dowolne ale najlepiej bez funkcji turbo lub z zapewnieniem nie używania tej funkcji. Przelotki każdy zabiera ze sobą. Zapewniamy 4 konsole i 4 tv. Przy 20 osobach zagramy 4 grupy po 5 osób. Z każdej grupy wyjdą po 2 osoby. Przy mniejszej frekwencji czyli koło 10 osób zagramy poprostu DE. Cała impreza odbędzie się w klubie GAMELORD w Łodzi od godziny 10 rano.

DOJAZDY

DWORZEC LÓDŹ FABRYCZNA:

Po wyjściu z pociągu należy kierować sie prosto w kierunku Hotelu Centrum i poprzecznych ulic: Kilińskiego i Sienkiewicza. Po ich przejściu powinniście znaleźć się na ul. Piotrkowskiej, której numery rosną w lewą stronę. Sklep znajduje się pod numerem 101, podwórze, prawa strona druga klatka, pierwsze piętro. W sumie jest to 10 do 15 min. drogi na pieszo.

DWORZEC LÓDŹ KALISKA:

Najlepiej wsiąść w autobus nr 99 , w kierunku centrum. Wysiadamy na pierwszym przystanku przy ul. Al. Kościuszki ( równoległej do ul. Piotrkowskiej ). Następnie najlepiej będzie zapytać jak dojść do ul. Piotrkowskiej ( każdy w Łodzi to wie ). Sklep znajduje się pod numerem 101, podwórze, prawa strona, druga klatka, pierwsze piętro. W sumie jest to ok. 5 min. drogi na pieszo od tego przystanku.

Wszelkie pytania proszę pisać do mnie na GG 2241223.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Damix
Elite player
Elite player
Posty: 198
Rejestracja: 15-12-2008, 05:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Turniej Street Fighter 4 w Łodzi 18.04.2009

Post autor: Damix »

To ja wyniki podam żeby nie było jakieś ale:D

Kod: Zaznacz cały

1.Crono
2.SCOOP
3.manieq
wyniki wziąłem z nsports.pl
NieZaczaisz Clan
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”