Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Regulamin turniejów.
Autor Wiadomość
Dumian 
Administrator


PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Pomógł: 46 razy
Dołączył: 20 Lut 2006
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 21-02-2006, 18:13   Regulamin turniejów.

Uwagi ogólne:

1. Turnieje odbywają się w systemie pucharowym. W ciągu tygodnia należy rozegrać określoną ilość walk zgodnie z terminarzem.
2. W terminarzu gospodarz podawany jest jako pierwszy.
3. Przywileje i obowiązki gospodarza:
- pierwszeństwo założenia gry na serwerze / hostowania na P2P (jeśli to możliwe)
- ustawienie opcji (walki trzyrundowe, czas 60s; trzeba także umożliwić przypisanie klawiszy do pada obu grającym poprzez wejście do do "Key Configuration", gotowość drugi gracz sygnalizuje ustawieniem kursora na Exit)
- wpisanie wyniku na forum (bezpośrednio po zakończeniu spotkania)
- obowiązek umówienia się na termin rozegrania meczu (np. poprzez GG, IRCa lub e-mail)
4. Zapisywać do turnieju mogą się tylko osoby zarejestrowane na forum. Będzie tak, dlatego, żeby uniknąć podawania się za innych graczy i ogólnie przekrętów z wynikami walk itp.
5. Punktacja: 3 pkt wygrana, 1- remis, 0 - przegrana
6. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Za łamanie regulaminu będą wyciągane konsekwencje, głównie punkty karne, uznanie przegranej walkowerem, wykluczenie z rozgrywek, umieszczenie na czarnej liście, ostrzeżenia na forum a w skrajnych przypadkach nawet bany.
7. W przypadku nie rozegrania walki w terminie punkty przechodzą na korzyść gościa chyba, że gospodarz wyjaśni sprawę na forum. Jeśli w turnieju nie obowiązuje podział na gości i gospodarzy walkowera na swoją niekorzyść otrzymuje osoba z mniejszą ilością rozegranych walk lub ewidentnie olewająca turniej/wymigująca się od walki/nieodpowiadająca na wiadomości.
8. O miejscu w grupie w przypadku równej ilości punktów u obu graczy decyduje ogólny bilans wszystkich walk, czyli stosunek wygrane-przegrane na przestrzeni całej fazy grupowej.
9. Wyniki podajemy w formie:
Grupa X
Gracz A wynik1 : wynik2 Gracz B
10. Zapisując się na jakikolwiek turniej zobowiązujesz się przestrzegać jego zasad oraz wywiązywać się z walk w terminie chyba, że zajdą jakieś niezależne od Ciebie okoliczności usprawiedliwiające, o których poinformujesz przed upłynięciem wyznaczonego czasu.

Zasady dotyczące walk:

1. Gramy do 5 zwycięstw, walki trzyrundowe, round time 60sec, energia 140%.
2. Podczas walki zabronione jest używanie przycisku start, ponieważ może to przerwać akcję, odebrać inicjatywę przeciwnikowi itp. Pierwsze wciśnięcie pauzy to ostrzeżenie oraz przegrana rundy, drugie to przegrana walkowerem i przyznanie 3 pkt przeciwnikowi. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać osoba taka zostanie wykluczona z turnieju.
3. Jeśli z jakichkolwiek powodów walka zostanie przerwana należy bezwzględnie dokończyć ją najszybciej jak się da. Wynik zostaje kontynuowany tzn., jeśli zostały rozegrane 2 walki, a trzecia była w trakcie z wynikiem w rundach np 1:1 należy ją kontynuować.
4. W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy a mimo starań warunki do gry nadal są niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem.
5. W razie utraty synchronizacji należy natychmiast przerwać grę (ESC), a następnie uzgodnić z przeciwnikiem czas (możliwie jak najszybciej) i warunki jej rozstrzygnięcia.
6. Wszelkie próby oszustw (jak wychodzenie z gry podczas walki, podawanie fałszywych wyników), niekulturalne zachowanie w stosunku do innych graczy itp. będą konsekwentnie karane.
7. Banowane postacie: Gon
8. Gracz rezerwowy może zostać przyłączony do turnieju tylko w przypadku, gdy osoba którą zastępuje rozegrała mniej niż połowę ogólnej liczby walk w grupie a jednocześnie wprowadzenie dodatkowego gracza nie będzie równoznaczne z przedłużeniem terminów. Walki osoby zastępowanej zostają anulowane a rezerwowy wchodzi do turnieju z czystym kontem.
9. Wszelkie dodatkowe postanowienia nieuregulowane niniejszym regulaminem takie jak np. konkretna liczba walk umożliwiająca przyłączenie rezerwowych graczy do danego turnieju w miejsce olewatorów oraz ewentualne odstępstwa/poprawki do regulaminu mogą być wprowadzane przez organizatora danego turnieju (najlepiej po konsultacji z adminem lub modem) tylko przy wcześniejszym, widocznym umieszczeniu informacji o zmianach w pierwszym poście danego tura.
10. W wypadku nieustalenia dominującego klienta w danym turnieju osobnym postanowieniem, niniejszy regulamin ustanawia domyślny sposób rozgrywania pojedynków za pomocą Kaillery P2P, jako głównego klienta obowiązującego w rozgrywkach.

W celu zachowania jak najwyższego poziomu rozgrywek wszelkie przejawy nieprzestrzegania oraz rażące przejawy nieznajomości regulaminu turniejów będą konsekwentnie karane.

Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez uprzedniego powiadomienia.
_________________
Tekken 7 na PC oficjalnie!
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Kaillera P2P Client
 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
Regularny turniej Tekken 7
Regulamin i polityka prywatności
Regulamin działu Test Your Might!
Regulamin Street Fighter Impact Area
Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!
 
Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live  Udostępnij na Twitter
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group