Dragonball:Ewolucja

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

Czy warto robić sequel Dragonball:Ewolucja ?

Tak
3
21%
Nie
9
64%
Nie wiem
2
14%
 
Liczba głosów: 14

Hwoarang2000
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 21-03-2009, 08:20
Lokalizacja: Z Kazachstanu xD

Dragonball:Ewolucja

Post autor: Hwoarang2000 »

Czyli wreście sie doczekaliśmy filmu opartego na Dragon Ball'u.Dzisiaj oglądałem w kinie ten film i powiem że całkiem świetny,nawet nieźle sie uśmiałem przy niektórych momentach.Co wy sądzicie o tym filmie czy uważacie że warto robić sequel ?
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: Frizen »

Jak dla mnie ten film to totalna porazka. Smiertelnie sie nudzilem na filmie, nie czulem tego klimatu co przy ogladaniu anime. Rozumiem ze niektorym moze sie podobac, ale mi poprostu nie przypadl do gustu :/
Hwoarang2000
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 21-03-2009, 08:20
Lokalizacja: Z Kazachstanu xD

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: Hwoarang2000 »

Może według ciebie to porażka a według mnie.. cud kinematografii
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: Komandos »

Hwoarang2000 pisze:Może według ciebie to porażka a według mnie.. cud kinematografii
OK, w takim razie co palisz i dlaczego to takie mocne? :hyhy:
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: Yamada »

Ej no nie śmiejscie się z tego filmu, przecież to godny następca legendardnej ekranizacji Street Fightera.
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: SubZero »

Której ? :D
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: vho »

powiem że całkiem świetny,nawet nieźle sie uśmiałem przy niektórych momentach
No ja też się uśmiałem przy wielu momentach (turniej sztuk walki, czy też ostatnie kaaaameeeehaaaameeeehaaaaaa choćby xD), ale że całkiem świetny (albo choć troszkę) to za żadne pieniądze nie powiem :P
Ten film to porażka na całej linii, jedna z największych katastrof kinematograficznych w tym dziesięcioleciu, nic tam nie jest dobre. Fabuła- niespójna, wręcz bym powiedział czasami to poprostu zlepek przypadkowych scen, masa niedopowiedzeń, masa scen pozbawionych logiki i dwie tony pustych, płaskich, plastikowych dialogów. Poczucie humoru, które może przypaść do gustu conajwyżej dziesięciolatkom (niektórym)... albo inaczej; humor zaprezentowany w filmie byłby na miejscu, gdyby było to anime, ale że mamy do czynienia z przedstawieniem, w którym biorą udział żywe ludziki, no to klapa po całości. Aktorzy swoją drogą odwalili totalną kaszanę wcielając się w swoje postacie (tutaj jedynie jako tako wypadł Piccolo), które dodatkowo były obrzydliwie poubierane (znów za wyjątkiem Piccolo).

Podsumowując, film to padaka jakich mało, nie warto tracić czasu na jego oglądanie. Zawiodłem się niesamowicie, tym bardziej, że trailer był nawet ok, no ale cały film wyszedł okropnie. 2/10 ode mnie i niech Goku z załogą spada rowy przy drogach kopać.
Ostatnio zmieniony 19-04-2009, 12:48 przez vho, łącznie zmieniany 1 raz.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: Komandos »

No właśnie druga ekranizacja SF pokazuje, że ta pierwsza nie była wcale taka zła :P DB Evo to jednak taki shit, że przebić go może jedynie Tekken The Movie.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: Mr_Editor »

ee tam.... sam fakt, że jest to dragon ball to już jeden punkt w górę... czyli ogólnie oceniam to na 2/10 :P
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: SubZero »

Poczekajcie, przyjdzie Kof the movie i posprząta :P
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: Komandos »

Mr_Editor pisze:ee tam.... sam fakt, że jest to dragon ball to już jeden punkt w górę... czyli ogólnie oceniam to na 2/10 :P
No właśnie ten film jest profanacją DB, za to należy się raczej -2 ;)
Hwoarang2000
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 21-03-2009, 08:20
Lokalizacja: Z Kazachstanu xD

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: Hwoarang2000 »

Ja tam i tak uważam że to fajny film i jest lepszy od anime w którym każda postać miała około metr wzrostu
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: JJK »

Tu jest o wiele gorzej niż w przypadku pierwszego filmu fabularnego na motywach DB. Tamta produkcja miała jeszcze jakąś namiastkę klimatu... ba, dało się go obejrzeć bez łapania się za nos. Oczywiście ze względu na zupełnie inną warstwę odtwórczą niż mógł się widz spodziewać (rozmyślny kicz w otoczce "filmu kung-fu" klasy B), ale zawsze to coś lepszego niż... celowanie w odbiorcę plastikowym widelcem.

Edit:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 0811986699

To jest godna ekranizacja DB ;]
Ostatnio zmieniony 19-04-2009, 17:02 przez JJK, łącznie zmieniany 1 raz.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: Action »

vho pisze:Aktorzy swoją drogą odwalili totalną kaszanę wcielając się w swoje postacie (tutaj jedynie jako tako wypadł Piccolo), które dodatkowo były obrzydliwie poubierane (znów za wyjątkiem Piccolo).
Oozaru z planety małp, mistrz! :D Ogólnie to myślałem, że bedzie gorzej:P Np. pierwszego SF to nie dało rady obejrzeć za pierwszym razem a przy tym DB to ludzie siedzieli grzecznie do końca seansu... wiec nie jest tragicznie, przynajmniej dla kogoś nie w temacie.

P.S. Nie ma to jak iśc do kina na F&F, dowiedziec sie ze seans przeniesiony i pozostaje tylko DB.

P.S.2 Szykuje się sequel, piccolo ze star treka nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, wiec stay tuned. :D
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Dragonball:Ewolucja

Post autor: Czapol »

Action pisze:Szykuje się sequel
Nie strasz nie człowieku :D

A hwo... BoB2000 :hyhy: niech się schowa. Choć... po co ja pukam w tę klawę, temat dawno nie aktualny, film poniósł klapę finansową i jakościową i to w zasdzie koniec tematu.

P.S. był okropny ( film )
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”