Odpowiedz do tematu
Przyciski reagujace z OPӬNIENIEM
Autor Wiadomo
Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Pomg: 5 razy
Doczy: 04 Mar 2006
Wysany: 14-04-2006, 22:13   Przyciski reagujace z OPӬNIENIEM

Mam "may" problem - otz podczas gry online przyciski niewaznze czy gram na klawie czy na padzie reaguj mi z ok SEKUNDOWYM opnieniem. Dopiero dzis mi si takie co uwidocznio i nie mam zielonego pojecia czym to jest spowodowane. Moze ktrys z forumowocz bedzie wiedzia co na to poradzic.

Jezeli problem sie utrzyma to bede musia oddac walkovera w turnieju SE i T3 bo niestety nie moge tak grac - przegraem turniejow walke 5:2 z Jo-Jo ktr jestem pewnien e bym wygra bo Jo-Jo wali taki schemat ze gowa maa:), ale niestaty - blok reagujacy z sekundowym opnieniem = Ring Out, SS reagujcy z opnieniem = wpierdol, atak reagujacy z opnieniem = nieudane odzyskanie inicjatywy.

Mam nadzieje ze znajdzie sie jakas madra gowa ktra pomoe mi rozwizac problem.

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Pomg: 46 razy
Doczy: 20 Lut 2006
Skd: Bydgoszcz
Wysany: 14-04-2006, 22:43   

Jeli to nie wina neta ('zapchane' lub dzielone cze, programy korzystajce z cza podczas gry) to najprawdopodobniej winny jest serwer na ktrym gralicie. Bardzo moliwe, e by akurat przeciony (duo ludzi na serwerze) lub mielicie za wysokie pingi.
Kaillera P2P Client

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Doczy: 12 Sie 2006
Skd: Wrocaw
Wysany: 12-08-2006, 21:59   

ja czasem tez tak mam ale na single player....
jak nacise esc zeby z kims pogadac i potem wroce to tez mam to ale jak zresetuje emu to juz ok ale mi sie wydaje ze jzu duzo razy to robiles :P moze cos moja wypowiedz da ci do myslenia. Pozdro

kamyk 
Beginner

Doczy: 23 Lut 2006
Skd: Chorzw
Wysany: 26-09-2006, 00:30   

Mam podobny problem tylko z przejciwk PSX-PC, gram na padzie z psxa, tym bez dual shocka i co mi szwankuje tak jakby byo pewne opnienie :zdziwko: , nie wiem czy to wina przejciwki czy moe ustawie, pad jest ok bo jak gram na szaraku to wszystko chodzi jak zoto. Moze kt mia podobny problem??

Wywietl posty z ostatnich: