Chętnych proszę o zapisywanie się w tym temacie poprzez podanie Gamertaga i numeru gg. Turniej ruszy kiedy zapisze się co najmniej 12 osób.
Zasady ogólne:
1. Turniej będzie rozgrywany na konsoli X360
2. Rozgrywki będą prowadzone w systemie grupowym
3. Punktacja: 3 pkt wygrana, 1- remis, 0 przegrana
4. Wyniki podajemy w formie:
Grupa X
Gracz A vs Gracz B wynik
Zasady dotyczące walk:
1. Gramy do 4 wygranych walk, 3 rundy.
2. w pierwszych dwóch walkach kategorię wagową wybiera gracz A a w kolejnych gracz B.
3. Nie wolno grać zawodnikami z trybu kariery.
Na razie to wszystko. Jeżeli o czymś zapomniałem to proszę pisać.
Lista uczestników
Etap INick_________GamerTag_____GG
1. Komandos__KomandosPL_6276702
2. elempl_____melepl______13920194
3. pawel5454__pawel12 PL__335760
4. Shinnoq_____Shinnoq____2452203
5. JCK_________IJcKI______2082105
6. lion28_______Alekoss____6807993
7. win_________winOpij____7710798
8. reszka84___reszmen___6169209
9. Action_____ActionPL____6093818
10. SubZero___SubZeroPL__2547862
11. Merib_____M3rib______4894169
12. Cameel__cameel PL___2090705
Faza Grupowa
Czas trwania- 18-25 Czerwiec
Grupa A
Grupa BNik__________Wygrane__________Przegrane__________Pkt.
1. pawel5454________2_________________8______________2___
2. Shinnoq__________5_________________6______________5___
3. Komandos________ 8________________ 1______________8____
Grupa CNik__________Wygrane__________Przegrane__________Pkt.
1. elempl__________________8_________________0_______________8__
2. Action__________________4_________________7________________4_
3. reszka84_________________3________________8________________3
Grupa DNik__________Wygrane__________Przegrane__________Pkt.
1. Merib___________________1________________9______________1
2. Cameel_________________8_________________0_____________8__
3. lion28__________________4_________________4______________4_
Etap IINik__________Wygrane__________Przegrane__________Pkt.
1. win____________________5_________________5_____________5___
2. JCK____________________8_________________0____________4__
3. SubZero________________ 1________________ 4___________1___
Czas trwania- 25-28 Czerwiec
Wyniki turnieju:
1. Komandos
2. Elempl
3.JCK