The World of Jingwu

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: The World of Jingwu

Post autor: Action »

Ja grałem tylko offline z botem i już ci to podsumowałem na GG. :P Tak jak pisałem, to nie jest Kwonho pod zmienioną nazwą, twórcy robili ten tytuł od 0 wzorując się na Kwonho. Mamy gorszą oprawę (różnica mniej więcej taka jak DoA2 a Tekken 3), zmieniony system (brak JF, infinity dla każdej postaci) i idiotyczne ułatwienia jak ciosy z qcf pod oddzielnym przyciskiem. Do tego jak na chińskie MMO przystało atakują nas wszechobecne krzaki, że bez maczety ani rusz i nie mamy możliwości zagrania sobie z kimś 'z serwera'. Po prostu "chińska podróba". ;)
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: The World of Jingwu

Post autor: Pattrick »

hmmm , co do gry...

Grafika : Identyczna do Kwonho
Dźwięk : Jak wyżej
Gameplay: Podobnie do Kwonho , oprócz Hero Skilla dodano jeszcze coś ala Mini Skill (automatycznie zostaje wykonana kombinacja , którą sami mogliśmy wykonać).
Poza akcjami TK nie ma jakichś super kombosów jak w Kwonho (Ba Ji zostało trochę osłabione [no ale ma combosy z rzutem...], MT ma trochę zabawniejsze kombinacje , JD zostało osłabione trochę , Mizong Fist jest średni ).
Została skasowana opcja zmiany płci dla stylu i za każdym razem trzeba przechodzić tutorial dla totalnych debili (jak się poruszać,jak atakować,używanie hero skilli itd.) , ale na szczęście to tylko na 2 serwery więc tylko 12 razy (póki co)
Serwery: w porównaniu do Kwonho są trochę gorsze (od czasu do czasu gra lubi walnąć focha) , ale to chyba nie dziwne.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: The World of Jingwu

Post autor: Ren »

Pattrick pisze:
Została skasowana opcja zmiany płci dla stylu i za każdym razem trzeba przechodzić tutorial dla totalnych debili (jak się poruszać,jak atakować,używanie hero skilli itd.) , ale na szczęście to tylko na 2 serwery więc tylko 12 razy (póki co)
eee, po kliknieciu w "trening" w prawym, dolnym rogu klikamy w ostatnia opcje na wyświetlonej liście postaci i free trening bez tego badziewia :)
Awatar użytkownika
Sajin
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 05-04-2008, 07:04

Re: The World of Jingwu

Post autor: Sajin »

Odpalam klienta i moim oczom ukazuje się piękny jasnoszary ekran. Potem Cocreate error czy coś w tym stylu. O co chodzi?
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: The World of Jingwu

Post autor: Pattrick »

hmmm nie zauważyłem :P dzięki
KrzychuPL7
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 29-06-2009, 18:52

Re: The World of Jingwu

Post autor: KrzychuPL7 »

Siemka wszystkim mam problem, ściągnąłem wszystko założyłem konto, pograłem trochę i teraz mam problem bo co chwila wejdę na jakikolwiek serwer obojętnie na którym świecie to mnie wywala w 1 lub w 2 rundzie. Gdy dołączę na serwer to tam są takie kreseczki u przeciwnika wszystkie się świecą a u mnie tylko jedna, wczoraj jeszcze grałem trochę i mnie nie wywalało, ale nie zwróciłem uwagi ile wczoraj miałem tych kreseczek. Nic nie ściągam, neta mam z Neostrady. Może mógłby mi ktoś pomóc co mam zrobić?? Bo ta gra mi się bardzo podoba, a nie mogę grać :( Z góry dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: The World of Jingwu

Post autor: Pattrick »

1.Grasz z Chińczykami czy z Polakami ?
KrzychuPL7
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 29-06-2009, 18:52

Re: The World of Jingwu

Post autor: KrzychuPL7 »

z żadnym polakiem jeszcze nie grałem, z chińczykami często, a jeszcze z anglikami albo amerykanami grałem
KrzychuPL7
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 29-06-2009, 18:52

Re: The World of Jingwu

Post autor: KrzychuPL7 »

gram na tym drugim świecie
KrzychuPL7
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 29-06-2009, 18:52

Re: The World of Jingwu

Post autor: KrzychuPL7 »

poza tym jak tu grać z polakami jak nikt nie gra??
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: The World of Jingwu

Post autor: Aserot »

Po pierwsze edytuj posty, a nie wal jednego pod drugim.
Po drugie jak nie grają, na #honmaru, czy w odpowiednim temacie znajdziesz sparing partnerów.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: The World of Jingwu

Post autor: Pattrick »

Czyli poprostu cię wywala dlatego , że synchronizacja się rypie ...
KrzychuPL7
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 29-06-2009, 18:52

Re: The World of Jingwu

Post autor: KrzychuPL7 »

Szkoda ze tak jest... w KwonHo grałem z kim chciałem, a i ok przepraszam będę edytował a nie dodawał jeden pod drugim, ale mam jeszcze pytanko kim najlepiej grać??
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: The World of Jingwu

Post autor: Pattrick »

zależy od twojego gustu , polecam zaznajomić się z wszystkimi
iraki
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 14-07-2008, 10:51

Re: The World of Jingwu

Post autor: iraki »

Obrazek

Mieliście coś takiego ? :szok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”