Odpowiedz do tematu
Street Fighter 4 Ultra Combo
Autor Wiadomość
Kira_Light13 
Beginner

PSN ID: Kira_Light13
Wysłany: 16-06-2009, 00:16   Street Fighter 4 Ultra Combo

No więc nauczyłem się wszystkiego Sakurą tylko Ultra Combo mi nie wychodzi w walce bo na trialu jakoś fuksem weszło. Jak może ktoś to niech wytłumaczy jak to zrobić w miarę łatwo bo nie wiem czemu mi nie wychodzi, może za wolno to duszę.

Ogółem odpaliłem SF4 w sieci, żeby sprawdzić jak śmiga i naprawdę dobrze jak ktoś ma 3 paski to gierka w ogóle nie ścina. Idzie wyszukac przeciwnika o podobnych umiejętnościach.
Gierka wyszukuje mi kolesia do gry 1 rundę przegrałem, ale kolejne dwie udało się wygrac fajnie. Kolo grał Kenem potem stoczyłem jeszcze koło 5 walk z innymi graczami z czego 1 wygrałem reszta w łeb. Mam pytanie nasz ranking się zapisuje tylko jak gramy te mecze rankigowe?

Ostatnio zmieniony przez Dumian 17-01-2010, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 16-06-2009, 00:32   

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Street Fighter'em to warto wiedzieć, że umiejętność szybkiego wstukiwania tzw. ćwiartek to podstawa.

U Sakury wykonujesz 2 ćwiartki do tyłu i klepiesz razem 3 kopnięcia.
Command List (japoński) - ciebie interesuje ostatnia rubryka tabelki dla Sakury

Kira_Light13 
Beginner

PSN ID: Kira_Light13
Wysłany: 16-06-2009, 12:40   

Aha jeszcze miałem spytać czy jak gram versus mogę ustawić sobie jaką chcę piosenkę np. theme Sakury( występuje podczas walki z Ryu w Arcade).

eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 01-08-2009, 14:29   

Jak grasz Versusa to leci muza z planszy, a nie rival theme, niestety. Capcom dał ciała (jakoś mnie to nie dziwi), więc muzę trza samemu zmienić. Nie pytaj jak, a miej na uwadzę nowy corner na honmaru. Z czasem opisze jak zrobić cosik takiego. Oczywiście mam na myśli wersje na klona.

Frost 
Beginner

Wysłany: 17-01-2010, 16:16   

Kira_Light13- w meczach rankingowych nie znajdziesz dobrych graczy- to jest tylko dobre na początku, jak chcesz się zapoznać z postacią. "Normalnych graczy spotkasz na championship, tam są 4 podziały rankingowe- kolejno G3, G2, G1, SG, tylko, że SG ma jak na razie tylko jedna osoba na PieCowej wersji...