Street Fighter 4 Ultra Combo

Subforum najpopularniejszej serii bijatyk 2D będącej znakiem rozpoznawczym firmy Capcom

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kira_Light13
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 05-06-2009, 14:39
Kontakt:

Street Fighter 4 Ultra Combo

Post autor: Kira_Light13 »

No więc nauczyłem się wszystkiego Sakurą tylko Ultra Combo mi nie wychodzi w walce bo na trialu jakoś fuksem weszło. Jak może ktoś to niech wytłumaczy jak to zrobić w miarę łatwo bo nie wiem czemu mi nie wychodzi, może za wolno to duszę.

Ogółem odpaliłem SF4 w sieci, żeby sprawdzić jak śmiga i naprawdę dobrze jak ktoś ma 3 paski to gierka w ogóle nie ścina. Idzie wyszukac przeciwnika o podobnych umiejętnościach.
Gierka wyszukuje mi kolesia do gry 1 rundę przegrałem, ale kolejne dwie udało się wygrac fajnie. Kolo grał Kenem potem stoczyłem jeszcze koło 5 walk z innymi graczami z czego 1 wygrałem reszta w łeb. Mam pytanie nasz ranking się zapisuje tylko jak gramy te mecze rankigowe?
Ostatnio zmieniony 17-01-2010, 17:32 przez Kira_Light13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Street Fighter 4 Ultra Combo

Post autor: kemot722 »

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Street Fighter'em to warto wiedzieć, że umiejętność szybkiego wstukiwania tzw. ćwiartek to podstawa.

U Sakury wykonujesz 2 ćwiartki do tyłu i klepiesz razem 3 kopnięcia.
Command List (japoński) - ciebie interesuje ostatnia rubryka tabelki dla Sakury
Awatar użytkownika
Kira_Light13
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 05-06-2009, 14:39
Kontakt:

Re: Street Fighter 4 Ultra Combo

Post autor: Kira_Light13 »

Aha jeszcze miałem spytać czy jak gram versus mogę ustawić sobie jaką chcę piosenkę np. theme Sakury( występuje podczas walki z Ryu w Arcade).
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Street Fighter 4 Ultra Combo

Post autor: eq2D »

Jak grasz Versusa to leci muza z planszy, a nie rival theme, niestety. Capcom dał ciała (jakoś mnie to nie dziwi), więc muzę trza samemu zmienić. Nie pytaj jak, a miej na uwadzę nowy corner na honmaru. Z czasem opisze jak zrobić cosik takiego. Oczywiście mam na myśli wersje na klona.
Obrazek
Frost
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 17-01-2010, 15:43

Re: Street Fighter 4 Ultra Combo

Post autor: Frost »

Kira_Light13- w meczach rankingowych nie znajdziesz dobrych graczy- to jest tylko dobre na początku, jak chcesz się zapoznać z postacią. "Normalnych graczy spotkasz na championship, tam są 4 podziały rankingowe- kolejno G3, G2, G1, SG, tylko, że SG ma jak na razie tylko jedna osoba na PieCowej wersji...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Street Fighter”