Czy lubisz Anime?

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: mcl »

Ja z anime zaliczylem już : Higurashi no naku koro ni( + kai), Elfen Lied, Death Note
[Spoiler ]
( do momentu smierci L[ tak mu było ? ], nastepny odcinek wymeczylem, potem darowałem sobie ;) )
, Naruto i teraz oglądam Naruto Shippuunden. Ale jako że "dogoniłem" aktualnie wydawane wersje, to takie zapytanie kieruje do Was, znawcy anime :P oglądał ktoś Afro Samurai ? bo właśnie jest krótkie i zapełniłoby mi lukę między kolejnymi odcinkami naruto 2 :) Sciagac czy szukać czegoś innego ?:P

Edit by Dumian: Oznaczaj takie mega spoilery jak ten z DN.
Sorka wielka, bede pamietal ;)
Ostatnio zmieniony 01-02-2009, 23:16 przez mcl, łącznie zmieniany 2 razy.
DirtyF
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 09-06-2007, 20:02
Lokalizacja: Gdynia

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: DirtyF »

Jeśli lubisz akcję, humor i czarną muzę to powinno podpasować, mi się podobało i polecam ;)
Lekka i przyjemna seria, "szybko" się ogląda.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: mcl »

DirtyF pisze:Jeśli lubisz akcję, humor i czarną muzę to powinno podpasować, mi się podobało i polecam
W sumie.. to spełnia wszystkie moje oczekiwania :P biorę :P
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Krążą plotki, że w nowym numerze magazynu Newtype, który ma ukazać się 10 lutego, będzie oficjalna zapowiedź nowego sezonu Haruhi (który podobno ma wystartować w kwietniu).
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Slayer »

Co do Haruhi to nie wiedziałem, ale wiem że w kwietniu startuje FMA 2. Przynajmniej jest tak aniDB, a oni raczej rzadko się mylą.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Aserot »

FMA 2 = Full Metal Alchemist = mniam :].

Ale nie o tym chciałem pisać, a polecić kolejną dobrą ( jak dla mnie i moje spaczone gusta ) anime. Black Lagoon zainteresowałem się by odpocząć na chwile od wampirów, demonów i nadnaturalnych mocy. Jest za to dużo strzelania ( Levi rulss ) jak i białej broni nie zabraknie. Anime zaczyna się historia typowego japońskiego pracownika biurowego, który zostaje wmieszany przez swoją firmę w wielką aferę, by uniknąć skandalu skazują go na pewną "śmierć". Jego życie ulega diametralnej zmianie i zostaje z grupą piratów-przewoźników którzy pracują dla wszystkich bez wyjątku. Życie w mieście gdzie wiele grup mafijnych walczy o wpływy nie jest proste, a praca często wiąże się z narażaniem życia. Mimo typowo brutalnej tematyki ogląda się niezwykle przyjemnie a po zakończeniu odczuwa się niedosyt.

Btw: Komandos Yakuza też jest :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Robią 3ci sezon Aserot:).

BL rządzi - fajny klimacik i mocne postaci (Roberta, bliźniaki, 'Chainsaw Lady' itd).

Mi osobiście najbardziej podszedł arc z bliźniakami (szczegolnie ostatni epek z nimi - nieźle ryje beret) i oczywiście z yakuzą (rewelka po prostu).


Będzie animeowa wersja Hatsukoi Limited;]. Cieszę sie bo to fajny i przyjemny school, autorki Ichigo 100%;].
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Aserot »

FMA już trzeci to troszkę z tyłu zostałem. Co do BL to fakt cześć o bliźniakach nieźle daje po garach. Zwłaszcza kwestia Rock'a na koniec.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Wiecie co? Poczytałem sobie trochę mangę Naruto i, kurde - jest całkiem fajne i obejrzałbym sobie.

Naruto i ten cały Shipuuden czy jakoś tak to są osobne arc'i? Czy Shipuuden (;p) to bezpośrednia kontynuacja zakończenia w stylu "ciąg dalszy nastąpi" ze zwykłego Naruto?

No jak to są osobne arc'i to bym to Naruto obejrzał sobie.

Ma ktoś działajace linki do bezpośredniego downloadu pierwszej serii (koniecznie .avi)? A moze ktoś ma to na płytkach? Sub?:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

A ja zrobiłam największy błąd w mojej karierze "otaku" xD Najpierw łyknęłam 4 odcinki RahXephona, który jest naprawdę bardzo ok, a potem pierwszy epizod Xenosagi... Nawet jako fanka Xeno stwierdzam, że to tragedia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Slayer »

Yamada pisze:Wiecie co? Poczytałem sobie trochę mangę Naruto i, kurde - jest całkiem fajne i obejrzałbym sobie.

Naruto i ten cały Shipuuden czy jakoś tak to są osobne arc'i? Czy Shipuuden (;p) to bezpośrednia kontynuacja zakończenia w stylu "ciąg dalszy nastąpi" ze zwykłego Naruto?

No jak to są osobne arc'i to bym to Naruto obejrzał sobie.

Ma ktoś działajace linki do bezpośredniego downloadu pierwszej serii (koniecznie .avi)? A moze ktoś ma to na płytkach? Sub?:P
Naruto i Naruto Shippuuden to jest tylko ciąg dalszy i nie wiedzieć czemu dodali to przy nazwie. Btw, nie oglądaj anime, bo się przerazisz, no chyba że do 133 odcinka, coś koło tego. Jeśli chodzi o shippuuden to jeden wielki filler, a jak nie filler to animacja sięga dna.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

@Aserot: Yamadzie chodziło o trzeci sezon Black Lagoon ;)

@Yamada: Jak podoba ci się manga, to raczej zostań przy mandze ;) Z tego co się orientuję (nie oglądam więc pewności nie mam) anime dość wiernie trzyma się mangi, ale co jakiś czas trafiają się różne 'zapychacze' (np. aktualnie chyba jakiś filler leci). Shipuuden jest bezpośrednią kontynuacją (w sumie nie wiem po co to podzielili na dwa sezony, skoro manga jest jedna, pewnie coś jak z DB i DBZ).
Co do linków to z DDL raczej nie pomogę, Anime One zrobiło całość, więc można od nich próbować (w sumie dziwne że dalej to mają, z tego co wiem Naruto zostało zlicencjonowane w US).
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: mcl »

http://www.cyber12.com/page-96.html
http://www.cyber12.com/page-229.html
Linki z MU. Bezposrednio( moga niektore epki sie nie sciagac z mu, wiem bo przerabialem :/ ) znajdziesz tu : http://www.narutochaos.com/download/24
Shippunden nie jest jako tak bezposrednia kontynuacja: 1 czesc anime konczy sie jak Naruto ma 13 lat, a shippuunden zaczyna się jak naruto ma 15.5 lat
.
Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Slayer »

Taki sam przeskok jest w mandze... W tym czasie Naruto jest na treningu z jiraja i twórcy nie pokazali tego w anime jak i w mandze.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »


Aż mi się łezka w oku kręci :D Rah znowu musi poczekać :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”