Czy lubisz Anime?

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: K' »

Mimo wszystko zawsze coś !

Oglądał ktoś z was starą serię Hunter X Hunter ?

Ja teraz zaczałęm oglądać wersje z tego roku i nawet jak na standardowego shounena prezentuje się nieźle. W starej wersji ponoć akcja się wlekła i nie była wzorowana w całości na mandze. Coś tak jak było z dwiema seriami Fullmetal Alchemist - jedna w pewnym momencie odcięła się od mangi całkowicie, druga natomiast była na niej w całości wzorowana. Czy tutaj jest tak samo ? Korci mnie aby poznać historię jak najszybciej, a za mangę nie chcę się brać bo mam teraz inne do czytania i nie wiem czy sobie nie strzelić tej starej serii :D
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

Kenshin -> can't wait *_*
Obrazek
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Kare »

Pewnie już wiecie, że Berserk będzie miał 10 kinówek i 3 z nich będą w tym roku w kinach (ekranizacja calego "Golden Age")? Jeśli nie, to teraz już wiecie :P.
Są trailery w HD na YT. CG momentami wali lekką sztucznością, ale IMO da się przyzwyczaić (ja po którymś oblizaniu ekranu ze śliny nie czułem zniechęcenia :P).
Źródło:
http://myanimelist.net/forum/?topicid=367861
A tak poza tym, to daaawno się tu nie pojawiałem (pewnie wszyscy mają to na to kompletne /care xD, wszakże jestem totalnym randomem tutaj), więc zarzucę trochę polecanek:
- Gai Rei Zero -> b. dobry prequel do podobno świetnej mangi. Dałem 8/10.
- Giant Killing -> ciekawy shounen sportowy o piłce. Realistyczny, IMO jest to współczesny następca Tsubasy. 9/10
- Gungrave -> jak dla mnie male dzieło sztuki... serce mówi by dać 10/10, ale rozum odmawia bo pewne wady jednak były :(. Mimo to polecam, świetna opowieść! Dodam, że anime powstało na bazie gry o tym samym tytule (i z tego co widziałem, to gra prezentuje siędość smacznie, jest ona na PS2).
- Hellsing Ultimate -> 11/10 zajebistość, krwawość, epickość. Nie chcę zabrzmieć dziwnie, ale w takich chwilach nie dziwię się że niektórzy mają swoje zboczenia z ostrym sadomaso. Polecam! Koniecznie w HD!
- Legend of Galactic Heroes -> Tylko dla fanów Epickich (przez duże "E") serii z kosmosem w roli głównej. Dużo "oczek" w stronę historii, seria nie mniej epicka niż "Gwiezdne Wojny". Polecam, 10/10.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Yamada »

Gungrave jest świetny - bynajmniej do końca retrospekcji. Później wyskakują kosmosy, które są imo niepotrzebne, ale musiały być bo to było w grze.

Oglądam obecnie Xam'da. Po mojej ukochanej Eurece 7 i Last Exile miałem ochotę na coś w podobnych klimatach. Jestem jakoś na 14 epku. Póki co ok, ale nie jest tak wkrętowe jak E7. Na uwagę zasługuje genialna momentami jak na serię TV animacja - naprawdę wow. Z postaci polubiłem Isshu, Nakiami i Raigyo (super seiyu - gość od Hollanda z E7;]) - główny bohater to jak zwykle dziecko wojny i okopów, ale nie jest taką łamagą jak Renton z E7 bynajmniej;].

Zobaczymy jak bedzie dalej;].
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Yamada pisze:Last Exile
Drugi sezon też dobry (i jest Dio :D )
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

http://nyanyan.mangowe.pl/upload/150220 ... j0gdxb.jpg me want
A z anime polecam Skip beata, fajna główna bohaterka, póki co (jakoś 10epek) taka anty-shojowa
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Ana pisze:me want
Naah, nie miałbym gdzie tego pomieścić (z tym co mam mam problem, trza kupić nową szafę :P )
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

^taaaaaaattttoooooooooooo xD

Czemu wszyscy jaraja sie Kuroshitsuji?
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Bo to shounen z lokajami?
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Ana »

A No.6? <czy jakoś tak>
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

Klimat nieco Orwellowsko-Appleseedowy (zniszczona planeta i 'idealne' miasta-oazy) z lekką domieszką shounen-ai i chyba pierwszym tsundere-bohaterem (nie bohaterką) jakiego widziałem :P
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: K' »

Dzisiaj wyemitowano ostatni odcinek Bleach'a :( Zrobiono to naprawdę z klasą, ale jednak szkoda, że na ewentualną kontynuacje przyjdzie nam poczekać spory kawał czasy (jeśli w ogóle do tego dojdzie). Finałowy Arc Mangi jest cały czas tworzony.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: Martins »

Nie ma co narzekać - przynajmniej oszczędzą ludziom tych delikatnie mówiąc mało ciekawych fillerów - mam nadzieję, że zakończenie mangi, a tym bardziej anime będzie godne niewykorzystanego potencjału, jaki ten tasiemiec według mnie posiadał.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

http://www.animenewsnetwork.com/encyclo ... p?id=14078 - tak, dobrze widzicie, anime z Gonem w roli głównej :D
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy lubisz Anime?

Post autor: SubZero »

A jednak jest coś do oglądania w tym sezonie:
[media][/media]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”