Polska scena Street Fighter 4

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Polska scena Street Fighter 4

Post autor: Komandos »

Komandos pisze:Di ma rację, na Honmaru siedzą same lenie co nic nie robią :P
Nie wkładaj wymyślonych przez siebie stwierdzeń w moje ustaw (czy w moje palce - jak kto woli).
Ja tam nikomu nic nie wkładam, po prostu tak wynika z tego co napisałeś.
Komandos pisze:Tylko dziwnym trafem pierwsze turnieje online w DRa i SF4 my organizowaliśmy, a potem wszyscy poszli przetartym szlakiem :hyhy:
Dziwnym trafem turnieje online to nic odkrywczego. Masz zbyt wysokie mniemanie o sobie, jeśli uważasz, że gdyby nie Wasze turnieje, to nikt by takowych później nie zrobił.
No racja turnieje online to nic odkrywczego, ale zawsze najtrudniej ma ten pierwszy. Z DR jest inna sytuacja niż z SF4, bo gra było już na rynku od dawna i jakoś nikomu wcześniej nie przyszło do głowy/nie chciało się/nie widział sensu żeby zorganizować turniej.

Chcę podkreślić, że absolutnie nie atakuję serwisu, bo robicie sporo dobrej roboty, ale litości, takie wypowiedzi jak te powyżej pokazują, że co po niektórych zżera duma. Pokory trochę.
No comment.

Żeby nie było, nic do ciebie nie mam Di, robisz kawał dobrej roboty, fajnie mi się czyta twoje wywiady, ale czasami lekko przeginasz ;)
Ostatnio zmieniony 12-08-2009, 20:38 przez Komandos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Polska scena Street Fighter 4

Post autor: Action »

Ja p***e :)
vho pisze:Patrzę na to wszystko z boku mówisz... no to ciekawe, w moim odczuciu zaliczam się do tej sceny SF4, którą próbuję wspierać.
Nie chodzi mi tu o samego SF4.
Di pisze:Nie wiem, czy lepsze jest łączenie czy dzielenie scen, ale ja wolę skupić się na czymś konkretnym i robić to dobrze, niż miałbym skakać po łebkach przy wielu tytułach.
No i spoko, tylko ze ty właśnie skaczesz z kwiatka na kwiatek co mnie irytowało, irytuje i będzie irytować (mam chyba tylko to szczęście, ze ty dobrze o tym wiesz). Nsports nie wypali, zrobisz pewnie jakieś nowe FK byle się wypromować. :)


Maniek :)
manieq pisze:Ja w sumie tez moge powiedziec ze zapoczatkowalem scene SFa na ps3 bo jako pierwszy zrobilem turniej SF4 na ps3, ale tak sie nie czuje.
No i gitara, ale w przypadku ataku "Pewnie, lepiej siedzieć i narzekać" gwarantuje, ze byś się podobnie zirytował. Zresztą Di to sprostował, temat zamknięty a ty do tego wracasz.

Temat zszedł na prywatę więc jak ktoś ma chęć ewentualnej riposty to proszę bardzo, ale jutro cały temat ląduje w koszu. :)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Polska scena Street Fighter 4

Post autor: Yamada »

Po pierwsze - 5 punkt regulaminu.
Po drugie - sprawa linków nsports - na pe mi wiszą, ale gdy wchodzę na sc.pl i tam widze linka do newsa na nsports to jest to conajmniej niesmaczne. Nie obchodzi mnie ukryty cel tych linków - czy zbieracie jakieś siano z wyświetleń strony, bijecie sie w jakichś rankingach czy coś - ja wiem tylko, że bardzo źle wygląda gdy admin strony poświeconej sc zamiast napisać normalnie info wkleja na niej linki do tematycznych newsów z innego serwisu z którym współpracuje i zapewniam, że nie tylko ja odczuwam ów niesmak.
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polska scena Street Fighter 4

Post autor: Di »

Yamada pisze:Po drugie - sprawa linków nsports - na pe mi wiszą, ale gdy wchodzę na sc.pl i tam widze linka do newsa na nsports to jest to conajmniej niesmaczne. Nie obchodzi mnie ukryty cel tych linków - czy zbieracie jakieś siano z wyświetleń strony, bijecie sie w jakichś rankingach czy coś - ja wiem tylko, że bardzo źle wygląda gdy admin strony poświeconej sc zamiast napisać normalnie info wkleja na niej linki do tematycznych newsów z innego serwisu z którym współpracuje i zapewniam, że nie tylko ja odczuwam ów niesmak.
Tak ciężko napisać o tym od razu? Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy przez długi czas siedzą cicho, mimo tego, że coś im się nie podoba, a potem informują o czymś taki z dodatkiem "nie jestem sam". Przecież to jest wręcz perfidne, bo teraz zarzucasz mi, że coś, co robię od pewnego czasu nie podoba się komuś i wychodzą na tego "złego", a wystarczyłoby wcześniej napisać "słuchaj, nie wiem czy to dobry pomysł (...)". Bo skąd miałbym o tym wiedzieć? No ale pewnie, lepiej poczekać i kopać leżącego - w końcu "w kupie siła" - bo niby dlaczego zarówno Ty jak i KRELIAN teraz nagle piszecie o tym?

Inna sprawa, że napisałeś to tu - w temacie, który ma iść do kosza - zamiast wysłać mi zwykłą PM-kę. Widocznie chcesz, żeby kolejne osoby poparły Ciebie i na mnie naskoczyły.

Z newsów na SCPL zrezygnowaliśmy szmat czasu temu. Niedawno myślałem o tym, żebyśmy (ja i Ring) pisali o Caliburze na nSports (dotarłoby to do szerszego grona niż w przypadku SCPL), ale on powiedział, że aż tak bardzo nie interesuje się sceną.


I dla Twojej wiadomości: nie, nie mam z tego żadnych materialnych profitów.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Polska scena Street Fighter 4

Post autor: Yamada »

Nie no Di, bez napinki. Ja tylko sobie obserwowałem cały proces i napisałem to tylko dlatego, że temat został poruszony. Ja nie kopie leżącego, nie mam nic przeciwko nsports czy do Ciebie osobiście. Po prostu byłem ciekaw kiedy sam zauważysz kontrowersyjność swoich działań - nie zauważyłeś? Trudno, errare humanum est, nikt nie umarł i życie toczy się dalej, a jest ono zbyt krótkie aby zawracać sobie głowę takimi duperelami.

W ogóle cała dyskusja była zbędna, bo chyba nie do końca zrozumieliście o co chodzi Actionowi. Przeczytajcie jego pierwszego posta i pokażcie gdzie zarzuca coś konkretnego serwisowi nsports;].

Komandos też najwyraźniej nie zrozumiał;].
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polska scena Street Fighter 4

Post autor: Di »

Jak można zauważyć kontrowersyjność czegoś, na temat czego słyszy się jedynie pozytywne opinie? (aż do czasu dyskusji w tym temacie nikt nie napisał mi absolutnie nic złego na temat tego co robię, więc... ;) )
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Polska scena Street Fighter 4

Post autor: KRELIAN »

No proszę, a jednak problem linkowania dotyczył nie tylko osób z którymi przerabiałem temat :). Jak już mówiłem naprawdę średnio mnie to razi, ale skoro jest okazja, by podpiąć się z tematem (sięgającym dalej niż scena SF4, bo mowa o konkurencji), to czemu o tym nie wspomnieć.

I moim celem nie było jak to ująłeś ‘kopanie leżącego’ – działaj choćby na wielu stronkach z licznymi sukcesami, ale skoro sam przyczyniasz się do konkurencji, a później włazisz na podwórko które chcąc nie chcąc stanowi konkurencje to rób to ze smakiem. Tutaj jeszcze wielu ludziom może to nie przeszkadzać, bo i tematyka jest za wąska, ale z czasem zrozumiesz, że takie zabiegi nie są pożądane i mają zdecydowanie odwrotny skutek.

Sam działam przy kilku serwisach jednocześnie i wręcz nie wyobrażam sobie, żebym miał stosować takie formy ‘promowania’. Może właśnie po to został poruszony ten wątek byś się nad tym zastanowił i nie na PM tylko właśnie tutaj – nie po to by sobie po kimś naskakiwać w grupie dla zasady, a co by dać do myślenia pozostałym użytkownikom - nie wiem, może jednak ich to drażniło, ale są nieśmiali, lub prędzej leniwi :oczami: . Tak czy inaczej wyszło, że jednak było to potrzebne.

Jeśli mimo wszystko planujesz pozostać przy linkach to fajniej by wyglądało przyklejanie całej treści, a dopiero pod spodem źródło z linkiem - wiele jak widać nie trzeba, a i prędzej użytkownicy pomogą w kwestii 'co poprawić by moja praca była lepsza'.

Pozostałe wątki sobie daruję, bo to nie moja działka na tą chwilę, także noł stres.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Polska scena Street Fighter 4

Post autor: eq2D »

Jak dzieci.

Z takim podejściem jak każdy z Was tutaj zaprezentował ("a nie ja, bo on...) to żadna scena nie będzie miała miejsca w Polsce, bo tu, zamiast grać, bawić się, to traci się czas na pierdolenie farmazonów, jak by to miało być ważne, co, gdzie, kiedy i przez kogo. Scena - dziesiątki razy zostało użyte te pojęcie (w wiadomym, mam nadzieję, kontekście) w wypowiedziach w tym wątku, a z przykrością stwierdzam, ze zdecydowana większość która (myśli), ze ma coś do powiedzenia chuja o niej wie. Wy się panowie wspierajcie, a nie wytykajcie, bo scena to nie ja, czy Ty. To my. Ha!

Aha, "Polska Scena Street Fighter 4" (cudzysłów poprzez cytowanie tytułu wątku, a nie przez moja kpinę) ma moje pełne wsparcie. Będziecie czegoś potrzebować z czym będę w stanie sobie poradzić (grafiki, poradniki, tutoriale), walcie do mnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polska scena Street Fighter 4

Post autor: Di »

Sprawdź PM.

Temat powinien być chyba już zamknięty, skoro jest w koszu ;) Jest szansa na to, że mimo całego tego bałaganu temat ten da coś dobrego :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosz”