Kasa przez internet

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Kasa przez internet

Post autor: luc_october »

bananem go od razu :D
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Kasa przez internet

Post autor: Yamada »

Regulaminu nie złamał, ale jeżeli to jego stronka to nikogo z honmaru na to nie naciągnie bo każdy kto chociaż chwilkę pomyśliszybko wyczai dlaczego to jest wałek.

Najlepsze są podziękowania za ten wspaniały program tych co "skorzystali i są zadowoleni" :D.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Kasa przez internet

Post autor: KRELIAN »

Kiyosaki się na tym dorobił, tylko do dziś nikt nie wie, czy z naiwności ludzkiej, czy z ilości opchanych knig z poradami na zostanie bogaczem (w sumie na jedno wychodzi :oczami:) . Zróbcie sobie stronkę lub spamujcie gdzie się da tą regułką zakładając wcześniej kilka numerów konta i czekajcie na wyniki bez płacenia 5 zł - niestety nie zostałem najbogatszym człowiekiem świata, ale te kilka baniek na koncie do dziś poprawia mi humor :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
K.O.zuya
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 26-09-2009, 15:27
Lokalizacja: lubuskie

Re: Kasa przez internet

Post autor: K.O.zuya »

Dobry patent jest taki że już na tej stronie byłem z tydzień temu :P gdzieś ktoś mi wysłał. Jak buractwo pojechałem w komentarzach że to ściema itp. Tak dzisiaj z ciekawości patrze ze ni ma komentarza mego xD A komenty sa pozytywne procz jednego ale jakis musi byc. Ten autor piszac te wszystkie komentarze moglby wymyslic bardziej wiarygodne nicki niz Mirek Pawel Monika itp mogl lepiej dac Dominik jak skurwol czy inne bardziej wiarygodne ;p Pozdro
Polskaaa Biało-czerwoOoni~! :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”