Nico Nico Fighters

Pozostałe bijatyki 3D które nie posiadają osobnego działu. Ogólnie o bijatykach.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gazalp
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 05-06-2008, 16:35
Lokalizacja: Z nienacka

Nico Nico Fighters

Post autor: gazalp »

Przeglądając internet (a właściwie portal Youtube) za bitkami na pieca natrafiłem na dość nietypową, jak by tu powiedzieć "..."* grę Nico Nico Fighter. Z tego co widzę jest to przeróbka gry Dragon Blast która została wydana na PC. Dla miłośników anime i 4chana (pozdrowienia) jest to nie lada gratka, gdyż wszystkie postacie, a raczej większość jest zdarta z japońskich bajek. Tak więc zobaczymy postacie z Detroit Metal City, Vocaloida, Touchou, Higurashi, zboczeńców, homo... i wielu wielu innych. Cała gra jest zrobiona "for fun" nie tyko by się wyżyć, ale również by pośmiać... zresztą zobaczcie sami i komentujcie:

Gameplay:Nico Nico Fighters

Jako miłośnik bijatyk na PC nie mogę doczekać się tej gry, o ile nie wyszła gdyż daty premiery nie jestem w stanie za Japonię (nie Chiny) się doczytać ;/

* nie wiem jak "to" opisać gdy obejrzałem filmik
Jestem szkieletem mego miecza.
Stal jest mym ciałem, ogień mą krwią.
Wykułem ponad tysiąc ostrzy.
Nie znający śmierci.
Nieobecny dla życia.
Powstrzymałem cierpienie, by tworzyć broń.
Mimo to, ręce te nie będą niczego trzymać...
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Nico Nico Fighters

Post autor: eq2D »

Nie widziałem jeszcze trailera żadnej "bitki", który by mnie rozbawił, a ten sprawił, że zamieszkał mi banan na gębie. Nie znam prawie żadnej postaci, ale zapowiada się naprawdę dobrze, cholernie zabawnie i...maksymalnie efekciarsko.

Liczę gazalp, że będziesz trzymał rękę na pulsie. Ja to chce.
Obrazek
Awatar użytkownika
gazalp
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 05-06-2008, 16:35
Lokalizacja: Z nienacka

Re: Nico Nico Fighters

Post autor: gazalp »

Zagraj sobie najpierw (albo sprawdź na youtube) Dragon Blast bo gra jest że tak powiem "identyko" a tu są jedynie przerobione bądź dodane postacie, a niektóre specjale są zdarte z oryginału. Grę już szukałem na google i innych tego typu przeglądarkach, ale muszę wejść na oryginalną stronę i poszukać kiedy wyjdzie ;/
Jestem szkieletem mego miecza.
Stal jest mym ciałem, ogień mą krwią.
Wykułem ponad tysiąc ostrzy.
Nie znający śmierci.
Nieobecny dla życia.
Powstrzymałem cierpienie, by tworzyć broń.
Mimo to, ręce te nie będą niczego trzymać...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 3D (Fighting Corner)”