Odpowiedz do tematu
Rzeczy do odblokowania [GGAC]
Autor Wiadomość
Epic
Gość
Wysłany: 06-09-2009, 15:45   Rzeczy do odblokowania [GGAC]

Ok. Większość olała ten temat, bo wszyscy od razu założyli, że nic nie ma do odkrycia. Sam tak myślałem, ale coraz częściej i coraz więcej osób na Dustloop'ie zaczęło mówić jak to zrobić, bo im się to udało. Ja nie mam memorki swojej, bo Koji mi zwinął tongue.gif Więc czy ktoś mógłby to sprawdzić ?

Na początek Boss Order Sol: Po pokonaniu Boss I-No, jeżeli zostały spełnione odpowiednie warunki dostajemy dodatkową walkę z Boss Order Sol'em.
Działa: najprawdopodobniej trzeba uzbierać jak najwięcej perfektów i kończyć każda walkę Overdrive'm Najlepiej ustawić poziom easy, 1 runde i robić to czego konsola nie blokuje (np. siatka + kombo na 1 hita Testem:P)

A teraz rzeczy dostępne do odkrycia:
EX Mode - należy pokonać wszsytkie EX/Black postacie w Survival Mode. Przy wyborze postaci naciskając START otwieramy menu wyboru takich wersji postaci.
Działa

GGX Mode - można odkryć poprzez tzw Time-Release, czyli pozostawiając konsolę włączoną odpowiednio długo lub poprzez pokonanie arcade mode połową postaci (odkrywając ich arty). Dostajemy tzn Faultless Defence Cancel, zmienione są ciosy, ale za to nie ma RC, FRC, FB, SB ani burstów.
Działa

GG Mode: dostajemy poprzez Time-Release lub poprzez pokonanie arcade wszystkimi postaciami. Dostajemy: S+HS daje nam charge, którym możemy ładować tension; Charge Canceling: można wszystko cancelować charge'm; Chaos Mode: kiedy mamy poniżej 1/4 - 1/8 życia zapalamy się na żółto przez co tension się znacznie szybciej ładuje; naciskając PKSHS robimy Instant Killa, przeciwnik musi wpisać losową kombinację lub ginie; standardowo brak RC, FRC, FB, SB i innych rzeczy z nowszych odsłon.
Działa

Gold Characters: poprzez pokonanie goldów w Survivalu lub Time Release - co godzinę będziemy dostawać kolejną postać wg tego jak występują w Survival'u. Wybieramy Gold'y poprzez wciśnięcie D mając zaznaczoną zakładkę Slash Colors.
Działa

Black Characters: tak samo jak Gold'y. Wybieramy tak samo tylko zakładka musi być na #Reload Colors.
Działa

I na koniec najlepsze!
Plansze z #Reload i Slash'a:
Odblokowują się godzinę po tym jak odblokujemy ostatni dostępny art w Gallery, czyli cała galeria Arcade, cała galeria EX oraz 9 specjalnych ilustracji. Plansze będą się odkrywały stopniowo, co godzinę jedna. Plansze ze / będą dostępne w menu wyboru planszy. Aby wybrać wersję planszy z #R trzeba przytrzymać Respect wybierając planszę ze Slash'a.
Działa

Time Release zaczyna się prawdopodobnie od 48 godz.
Więc do roboty i sprawdzić mi to biggrin.gif
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
Pytanko odnośnie konstruowania combosów i kilka innych
Czy da się blokować ciosy w powietrzu w SSF4?
Tekken 3 - odblokowywanie
Problem: serwer Hamachi odrzucił prośbę o zalogowanie
Chcesz miec inny avek po odswiezeniu strony?
 
Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live  Udostępnij na Twitter
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group