Odpowiedz do tematu
Guilty Gear 2: Overtrue - Sin
Autor Wiadomość
Szinden
Gość
Wysłany: 06-09-2009, 18:48   Guilty Gear 2: Overtrue - Sin

SinTło:
Sin jest kolejną z 7miu grywalnych postaci w Guilty Gear 2: Overture. Jest synem króla Illyuria: Ky'a Kiske. Jednak ojciec zdecydował oddać go w pieczę Sol'a ze względu na komórki Geara w Sin'ie. Mimo, że Sin nie jest specjalnie dojrzały, jest nieprzeciętnie wysoki, właściwie, jest on w rozmiarze przeciętnego dorosłego człowieka, jednak zdradza go jest dziecinny sposób zachowania. Dzięki treningom z Sol'em (bardzo doświadczonym wojownikiem) Sin rósł w siłę i stał się naprawdę potężnym dzieckiem. Chłopiec stał się na tyle silny, by, podobnie do swojego ojca, opanować potęgę czerwonych błyskawic (Ky ma niebieskie). Nauki Sol'a również sprowadzały się do treningu walki bronią, dzięki czemu Sin opanował walkę... flagą. Kiedy się głębiej nad tym zastanowić, Sin jest naprawdę niebezpiecznym dzieckiem - dzięki swoim genom Gear'a któregoś dnia ludzie zaczną się go obawiać i mogą chcieć go wykorzystać do celów czysto wojennych. Ky prosi Sol'a aby ten nauczył żyć jego syna tak, jak powinien życ Gear i poznać uczucie, którym darzą ich inni, gdy wiedzą o tym, że jest się jednym z nich. Ze względu na wiek Sola, zwraca się do niego per 'oyajii' ('stary')

Historia:
Sin wraz ze swoim opiekunem dowiadują się o nagrodzie wyznaczonej za głowę Sola. Oboje zauważają, że jest to znak, że królestwo Illyuria potrzebuje szybkiej pomocy. Wyruszają, aby pomóc ojcu Sina.

Wygląd postaci (+ trochę historii):
Sin jest bardzo dziecinny, gdy przychodzi do traktowania ludzi, którzy o niego dbają. Od razu poszedł za sługami Valentine za to, że skrzywdzili Sol'a, nawet gdy ten mu powiedział, żeby ten się nie wychylał. Takie zachowanie sprawia, że jest łatwy do zaatakowania / zranienia. Ze względu na takie właśnie zachowanie Valentine udało się porwać Sin'a, gdy ten wyszedł sam i zaczął walczyć, zapominając o tym, że czasami warto się bronić.
Chłopiec raczej przejmuję się swoją matką bardziej niż ojcem, ponieważ uważa, że ojciec nie docenia jego umiejętności walki i tego, że może również bronić innych. Raczej uważa Sol'a za swojego ojca nie wiedząc, że to właśnie Ky bardzo go kocha i chce po prostu chronić jego, jako swego syna. Sin jest jednym z celów Valentine, która chce zrobić użytek z jego komórek Gear'a które mogą posłużyć jako klucz, aby dostać się do "the Backyard" (Podwórka), gdzie trzymany jest "the Cube" (Sześcian). Sin również zna overdrive ojca 'Ride the Lightning', który jest również jego overdrive w GG2:O. Gdy Sin jest wzięty jako zakładnik Valentine, ona robi mu pranie mózgu i daje mu do noszenia czarny strój z czerwonymi akcentami (gdzie były niebieskie). To samo również staje się z jego opaską na oko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
Guilty Gear XX #Reload Online Tournament by GGTeam Poland
Guilty Gear Accent Core na EVO 2011
Guilty Gear Isuka - grywalne postaci
Turniej Street Fighter III: 3rd Strike - zapisy
Guilty Gear XX #Reload Online
 
Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live  Udostępnij na Twitter
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group