Odpowiedz do tematu
Grywalne postaci w GG: Judgment i Rise of Arms
Autor Wiadomość
Szinden
Gość
Wysłany: 06-09-2009, 19:01   Grywalne postaci w GG: Judgment i Rise of Arms

Judgment


Judgment jest postacią z sagi GG z gry 'Guilty Gear Judgment'. Judgment to imię istoty, która powstała z transformacji czarnego charaktera gry, szalonego naukowca Raymonda. Jest również grywalną postacią w "Guilty Gear - Rise of Arms", gdzie został poprawiony i dodano mu overdrive ''Endless Penance''.


Tło:

Judgment miał na imię Raymond i był szalonym naukowcem, który pracował na odseparowanej od świata wyspie Isene na której przeprowadzał badania na zamieszkujących ją gatunkach (czegokolwiek xP). Jego celem było stworzenie machiny wojennej, która byłaby nawet potężniejsza od Gear'ów. wierzył również, że jego praca była Boskim Dziełem.


Guilty Gear Judgment:

Raymond został pożarty przez Inus'a - mrocznego króla świata podziemnego. Następnie ów król ginie. To pozwala Raymondowi na przejęcie kontroli nad potęgą Inusa, wtedy właśnie dochodzi do transformacji w Judgment'a.


Dodatkowe informacje:

* Tak samo jak Daisuke Ishiwatari podkłada głos pod Sol'a, Judgment jest 'ugłosowiony' przez Takayuki'ego Iderihę, twórcę projektu GGJ.
* Ubranie jakie ma na sobie Judgment przypomina trochę to z Sacred Order of Holy Knights, toteż jest podobny do Sol'a i Ky'a. To jest trochę ironiczne, bo Raymond sam uważał, że pracuje dla Boga na ziemi.
* Na kilku płaszczyznach jest podobny do 2 głównych postaci (Sol, Ky). Jest bardzo religijny (podobieństwo do Ky'a) i jest potężnym naukowcem pracującym nad potężnymi broniami (tak jak Sol pracował nad Gear'ami i Jinki).Mięso armatnie

Ansect
Masywnie zbudowany, żukopodobny potwór, który broni się zasłaniając się swoimi ramionami z przodu. Ansect został grywalną postacią tylko w "GG RoA". Pojawia się jednak oryginalnie, jako jeden z przeciwników w GG Judgment.

Es-Watt
Jaszczuropodobny stwór. Jest jednym z najczęściej spotykanych przeciwników w GGJ. Również jest grywalną postacią w "GG RoA"

Es-Lord
Wzmociona wersja Es-Watt'a. Es-Lordowie to jedni z wielu przeciwników w GG Judgment. Jest również dostępny jao grywalna postać w "GG RoA".

Goose
Goose wcale nie wygląda tak, jak imię na to wskazuje, więc nie spodziewajcie się gęgającego ptaszka. wygląda raczej jak niezidentyfikowane stworzenie z jakimś kamieniem wystającym z klatki piersiowej. Na początku pojawia się jeko jedno z wielu mięs armatnich w GGJ, jednak należy również do grywalnych postaci tej części w 'GG RoA'.

Ra-Ki
Jedno z wielu hitbox'ów do cięcia w GGJ. Ra-Ki wygląda jak czarny zombi. Potworzysko walczy przyczepionymi do ramion sotrzy. Jest również jedną z grywalnych postaci w 'GG RoA'.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
resetowanie postaci w tekken 3
Klasyfikacja postaci z uniwersum Tekkena;) - tier list
Ulubiona postać/cie w T6 i te, które są dla was zmorą.
Historia i postacie w Tekkenie - fabuła
Czy da się zaimportować postacie z Tekken Tag Tournament??
 
Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live  Udostępnij na Twitter
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group