Odpowiedz do tematu
Crow
Autor Wiadomość
Szinden
Gość
Wysłany: 06-09-2009, 20:03   Crow

CrowHistoria (by Shinden)

Postać po raz pierwszy pojawiła się w Story Mode do GGAC+, o ile dobrze pamiętam, głos pod nią podkłada ta sama osoba, co pod Raven'a.

Crow jest przywódcą Post-War Administration Bureau i zarazem twórcą ich technologicznych ciekawostek.

Wygląda jak skrzyżowanie rachitycznego gota słuchającego doom metalu i wampira. Niebardzo wysoki, chudy, lekko przygarbiony, na obrazkach jest przdstawiany z rozczapirzonymi rękami i szalonym spojrzeniem, tak więc twórcy chcieli zrobić w GG postać szalonego naukowca. Jest ubrany w czarny skórzany płaszcz, nosi okularki i ma haczykowaty nochal.
Predzej czy później, każda postać się na niego natyka i walczy albo z Robo-Ky, albo z wytworzoną przez niego Justice, prawie doskonałą kopią, która nie ma jednak w pełni odtworzonych zdolności Commander Gear'a (niektóre postaci mówią, że czują sie dziwnie, zanim się z nią widzą). Jeszcze w biurze PWAB ma napewno maszyny do kontroli nad umysłem (Testament w swoim Story walczy z iluzją Kliffa) i maszynę do transferu ciał (A.B.A chce ciała dla Paraclesa i ma być on przeniesiony do ciała Robo-Ky'a).

Postać Robo-Ky jest z nim bardzo połączona. Crow jest jego twórcą, jednak żałuje, że najlepszemu modelowi dał możliwość wypowiadania swoich myśli. Często sie kłócą, co ma odzwierciedlenie w obu zakończeniach robota.

W pierwszym Crow go wykorzystuje i doprowadza do ostatka sił, zbierajc informacje mające mu pomóc w stworzeniu kolejnego projektu maszyny bojowej dla PWAB (o czym Robo-Ky nie wie) i po naciśnięciu przycisku autodestrukcji, Szalony naukowiec startuje z projektem Robomkin (podczas wędrówki z Robo-Ky'em, bardzo mu zaimponowały umiejętności bojowe Potemkina).
W drugim zakończeniu wyruszają również z zaprojektowaną przez niego Justice (prawie dokładna kopia), na poszukiwanie jej 'córki' Dizzy, aby przeprowadzić nad nią badania i stworzyć maszynę bojową o doskonałej mocy.Pod koniec wędrówki Robot zauważa, że cały czas był wykorzystywany i wkurzony 'zwalnia się' ze służby u swojego wyzyskiwacza.

Niestety w historii w GGAC nie dochodzi (z tego co pamiętam) do żadnych konfrontacji między Ano Otoko (That Man'em) a PWAB, przynamniej na razie, tak więc nie wiadomo, na ile Crow odgrywa cześć planu twórcy Gear'ów (znaczy na ile on przewiduje ruchy Crow'a).
Chociaż odtworzenie Justice nie mogło pozostać przez niego, tak naprawdę, niezauważone.

Byc może kiedyś się dowiemy, jaka jest dalsza czesć jego historii i roli jaką odgrywa w świecie Guilty Gear'a.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
Soul Calibur Lost Swords
[MBAACC]Pozdro i poćwicz
Co porabiają honmarowicze
15-17.03.2013 Bursa XIV - Ambicja Czterech Gier [Włocławek]
Co to za muzyka - rozpoznawanie
 
Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live  Udostępnij na Twitter
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group