Ciągły napis 'This ROM is not available on your computer!'

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
fearde
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18-09-2009, 14:40

Ciągły napis 'This ROM is not available on your computer!'

Post autor: fearde »

Witam. No więc ciągle wyskakuje mi napis 'This ROM is not available on your computer!' gdy próbuje połączyc się z jakimkolwiek graczem. Czytałem kilka tematów na forum o tym, ale rozwiązania tego przypadku nie znalazłem.. Czytałem także ten poradnik dla nowebie, jak się połączyc itd. tam było wspomniane o tym, ale ja w tym Tekken'ie nic prócz pada nie konfigurowałem, więc nie wiem o co chodzi. Miałem tak od początku, od instlacji. Tekkena mam z tej stronki, z download'u. Proszę o pomoc :|
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Ciągły napis 'This ROM is not available on your computer!'

Post autor: SubZero »

Coś słabo czytałeś
Poradnik pisze:- Komunikat "This ROM is not available on your computer!" pojawia się gdy próbujemy dołączyć do założonej już gry której nie posiadamy lub której nie odpaliliśmy u siebie. Pamiętaj, że jeśli uruchomiłeś grę TK3Online to tylko do niej możesz się podłączyć. Z kolei komunikat "This game is currently playing!" oznacza, że podłączamy się do już uruchomionej gry. Inny komunikat, który może pojawić się na serwerze to "Denied: Server does not allow playing this game!" - oznacza on, że dany serwer nie zezwala na zakładanie naszej gry. W tym wypadku należy zmienić serwer.
fearde
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18-09-2009, 14:40

Re: Ciągły napis 'This ROM is not available on your computer!'

Post autor: fearde »

No fajnie, ale nie kapuje :). Wszędzie na jaki nie wejde serwer i próbuje do kogoś wejsc to

wyskakuje ten napis, jak z kolegą chciałem zagrac to tak samo, jedynie jeśli ja założe

pokuj i ktoś wejdzie do mnie to jest normalnie. I czytałem to już, ale za wiele nie

skumałem z tego :hyhy:

Edit;

Wie ktoś o co może chodzic?
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Ciągły napis 'This ROM is not available on your computer!'

Post autor: Lukas »

Klikaj tam, gdzie widzisz: "TK3Online by Honmaru.xt.pl"
smackback
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20-03-2011, 05:55

THE ROM ON UR COMPUTER IS NOT AVAILABLE

Post autor: smackback »

guys pls help me im a great fan of TEKKEN and im from india , i tried very hard to find this site and now hardly ive registered ,so pls help me ...so in ma tekken 3 emulator wen i click on the online button i can get connected but wen i click join this msgs POPS(the rom is not available on ur computer) wat to do pls tell me a correct solution.....im counting on u pls! and thanx in advance ....very eager to play online!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ciągły napis 'This ROM is not available on your computer!'

Post autor: Dumian »

You must join only game that u have, f.e. if u wanna play TK3Online by Honmaru.xt.pl join TK3Online by Honmaru.xt.pl. If u did all correctly according with this guide the only reason is u trying join another game.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”