Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!
Autor Wiadomość
KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 31-10-2009, 15:35   Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tekken 6 Online Multi - Tournament by Honmaru

Tekken 6 zapowiada się na najlepszą bijatykę obecnej generacji. Mając tego świadomość wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno posiadaczy X360 jak i PS3. Zdajemy sobie sprawę, że gra dopiero weszła na rynek, jednak już teraz chcemy dostarczyć posiadaczom zarówno X360 jak i PS3 ogromnej dawki adrenaliny zapraszając jako pierwsi do wspólnej zabawy online. Stąd też zrodził się pomysł dwóch turniejów rozgrywanych równolegle - po jednym na każdą konsolę. Mamy nadzieję, że będziecie się bawić przynajmniej tak dobrze, jak my w trakcie organizowania dla Was tej przepełnionej emocjami tekkenowej uczty :) .

Zapisy:

Aby móc przystąpić do turnieju należy zarejestrować się na specjalnie do tego przygotowanej stronie Tekken 6 Online podając swój nick, login, numer gg oraz konsolę na której chcemy wystartować.

Regulamin turnieju Tekken 6 (wspólny dla X360 i PS3):

1. Turniej rozgrywany jest w systemie Double Elimination, do którego należy się zakwalifikować awansując z rozgrywek grupowych.

2. Gramy 3 rundowe mecze do 5 zwycięstw, czas ustawiony na 60 sekund.

3. Punktacja: 3 pkt wygrana, 1 pkt remis, 0 pkt przegrana

4. Każdy gracz zobowiązany jest umówić się na walkę we własnym zakresie (PM na PSN/XBL, GaduGadu czy bądź nasz kanał IRC - #Honmaru@IRCHighway).

5. Wyniki walk podajemy na stronce "Dodaj wynik", która znajduje się w panelu użytkownika. Drugi gracz jest zobowiązany potwierdzić podany wynik.

6. Jeśli z jakichkolwiek powodów walka zostanie przerwana należy bezwzględnie dokończyć ją najszybciej jak się da. Wynik zostaje kontynuowany, tzn. jeśli zostały rozegrane dwie rundy, a trzecia była w trakcie z wynikiem w rundach np 1:1 należy ją kontynuować.

7. W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy a mimo starań warunki do gry nadal są niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem.

8. Wszelkie próby oszustw (np. wychodzenie z gry podczas walki, podawanie fałszywych wyników) będą konsekwentnie karane.

9. Gracz rezerwowy może zostać przyłączony do turnieju tylko w przypadku, gdy osoba którą zastępuje rozegrała mniej niż połowę ogólnej liczby walk w grupie a jednocześnie wprowadzenie dodatkowego gracza nie będzie równoznaczne z przedłużeniem terminów. Walki osoby zastępowanej zostają anulowane a rezerwowy wchodzi do turnieju z czystym kontem.

Nagrody:

Jak już wspomniałem nagrody w dużej mierze uzależnione będą od frekwencji na poszczególną platformę. Nagrodą za pierwsze miejsce na PS3 będzie zestaw Gra na PC + film na DVD, zaś za drugie miejsce film na DVD. W przypadku konsoli X360 nagrodą za pierwsze miejsce będzie film na DVD.

Pozostałe kwestie:

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie związane z zasadami, czy terminem rozpoczęcia turnieju, dlatego też jakiekolwiek uwagi czy propozycje będą mile widziane w tym temacie.

Zaktualizowana lista uczestników

Termin rozpoczęcia turnieju:

Turniej rozpoczyna się dziś tj. 8 grudnia. Wszystkie pojedynki grupowe należy rozegrać do 16 grudnia do godziny 24:00. W przypadku Playstation 3 z każdej grupy wychodzą po 3 osoby, natomiast w przypadku X360 po 2 osoby. Poniżej odnośnik do poszczególnych grup.

Grupy

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć wszystkim uczestnikom powodzenia :) - Honmaru Team

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Ostatnio zmieniony przez KRELIAN 23-01-2010, 15:42, w całości zmieniany 8 razy  

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 31-10-2009, 16:23   

Ale przecież on line w T6, jest tylko trochę lepszy niż tragiczna protoplasta w T DR.
Na grubo ponad 400 walk w SF IV, może kilka nadawało się na odsiew. A to co sprezentowało nam namco woła o pomstę do nieba.
Kilka osób z lity znajomych, którzy mają już T6 potwierdzają , te smutne słowa.
Ja rozegrałem kilkanaście walk i jestem zawiedziony. Srodze.

-_- sigh

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 01-11-2009, 01:03   

Sylvan Wielki napisał/a:
Ale przecież on line w T6, jest tylko trochę lepszy niż tragiczna protoplasta w T DR.
Na grubo ponad 400 walk w SF IV, może kilka nadawało się na odsiew. A to co sprezentowało nam namco woła o pomstę do nieba.

-_- sigh

Online jest dobry, tylko trzeba wiedzieć z kim grać ;) Zazwyczaj jak gram z Polakami i jest zielony pasek połączenia to gra się jak offline. Na chyba, że chciałbyś grać z hamburgerami, to już gorzej :P

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 01-11-2009, 19:46   

Komandos napisał/a:
Online jest dobry, tylko trzeba wiedzieć z kim grać ;) Zazwyczaj jak gram z Polakami i jest zielony pasek połączenia to gra się jak offline. Na chyba, że chciałbyś grać z hamburgerami, to już gorzej :P

Świetnie tylko w turnieju co da ci wiedza z kim grać skoro i tak nie będziesz przecież ustalał sobie swoich ewentualnych oponentów co jest przecież logiczne ;) Co za tym idzie lag będzie gdzieś tam czyhał nad graczem... Także chyba o to tu chodziło ;) Z drugiej strony z lagiem czy bez zawsze można spróbować swoich sił, a jak ma się focha na online w T6 to nikt przecież nam grać nie każe :D Jeśli uda mi się jakoś zrobić mój router to się zapiszę :)

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 01-11-2009, 20:10   

Tyle, że TK6 naprawdę nie ma słabego online Jest naprawdę dobry, z europejczykami gra się najczęściej ekstra jak offline, z hamburgerami jest jedynie ostry delay (ale też nie zawsze), nawet do jednej sekundy. Może nie jest to poziom GGPO czy innego VF5 (gdzie nawet z japońcami można bezstresowo pograć), ale takiego netplaya pozazdrościłaby tekkenowi niejedna bijatyka. :)

Hamtaro 
Student

Wysłany: 01-11-2009, 22:42   

Fatalny pomysł zaraz po premierze teczki chcecie organizować turniej online. Uważam że powinniście odczekać co najmniej miesiąc czasu aż ustabilizuje się sytuacja i gracze oswoją się i z grać oraz systemem (mowa o nowych graczach) oraz z opcją online która troszkę kuleje a możliwym jest ze jeśli tak dalej pójdzie to wyjdzie jakaś łatka która polepszy sprawę.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 01-11-2009, 22:50   

Moje dzisiejsze walki z Frizenem i AC - praktycznie zero laga

To chyba wszystko w temacie słabego online :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez Dumian 02-11-2009, 03:01, w całości zmieniany 1 raz  

master 
Elite player

P2P Mode: Client only
Wysłany: 02-11-2009, 01:07   

No widze Komandos ze juz grasz w T6, ja niestety gram u znajomego na x-boxie i jest nawet spoko. Troche trzeba pograc zeby cos potrafic:) dla przykładu mam fajny filmik jak grają w tekkena 6 - skosniaki:) miłego oglądania i trenowania bo troche trzeba.......nam!!!

https://www.youtube.com/watch?v=RsE2SCYWHbA

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 02-11-2009, 12:36   

Komandos napisał/a:
Sylvan Wielki napisał/a:

-_- sigh

To faktycznie dobry. Chociaż, może i dobry, ale mało uniwersalny i ograniczony.
Co mi po samochodzie, który dobrze jeździ po wiejskich drogach, ale już w mieście się rozkraczy....

Pitrex 
Master

GamerTag: PitrexoPL
Wysłany: 02-11-2009, 12:46   

Proszę o wypisanie z turnieju. Pozdrawiam

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 03-11-2009, 19:53   

Sytuacja z online w tk6 jest taka jak z 3. Trzeba znalesc osobe z dobrym laczem i mozna jechac :)

limakketrab 
Beginner

PSN ID: limakketrab
Wysłany: 06-11-2009, 22:07   

Komandos mam tylko takie pytanie. W jaki sposob grasz w tekkena 6 BR?

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 06-11-2009, 23:23   

"Zgodnie z tradycją, premiera gry miała miejsce najpierw na automatach, gdzie doczekała się późniejszej aktualizacji w postaci Bloodline Rebellion. Konsolowa wersja nie posiada wprawdzie tego podtytułu, ale zawiera wszystkie dodatki z tego rozszerzenia."

krycho84 
Użytkownik

PSN ID: krycho84
Wysłany: 15-11-2009, 17:12   

mam pytanie na temat turniuju online bedziecie korzystac z irca na tej stronie?bo wole sie dowiedziec bo jutro ma mi przyjsc kurierem tekken 6

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 15-11-2009, 19:11   

Pierwszy post zaktualizowany.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!