Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Saj »

HAHAHHAhA, gratuluje wam obu dobrej walki, Frizen choc dostałes w dupe nie narzekaj grałes ambinie i całkiem ładnie lecz Bati jest teraz wyraznie lepszy,
choc sam nie mam T6 i wogole PS3 to cieszy mnie wasza innicjatywa oraz przebieg turnieju.

Brawa dla wszystkich, miło było poparzec :D

p.s lepsza gitara niz np goła klata Batiego , wetedy film byłby na bank +18 :D
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Czlowieku wracaj do tematow z t3, chociaz tutaj daj nam spokoj. Jezeli chodzi o online to tak, Bati jest lepszy ale Lars to nie jest postac na online niestety. Jego kara na whiffy ma -21 na bloku przez co prawie nie ma czym ich karac. Smiem twierdzic ze offline wygladaloby to zupelnie inaczej (np. zgadywanka ws+4_chwyt z dwoch rak by poprostu nie istaniala, albo minimum polowa chwytow by nie weszla) nie umniejszajac oczywiscie Batiemu, sam wiedzialem na co sie zapisuje, wiec nie ma tematu. Gratulacje :)

I Saj - gdzie ja narzekam ? O_O
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Bati »

Hehe, nie zapominaj, że moja gra online także znacznie różni się od off ;)
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: K' »

Gratki dla finalistów. Frizen stawiałem na ciebie jak mogłeś :D Może trzeba było spróbować inną postacią ? Bati widać przystosowany do gry online'owej ;) Nigdy bym nie pomyślał, że King to jednak silna postać zawsze myślałem o nim jako jakimś mid tierze widać jednak, że można nim fachowo skutecznie pograć :)
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: fuckone »

Ja dalej czekam na neta lepszego i informacje od Kreliana, bo jezeli padnie slowo, ze musimy to rozegrac na lagach to tak tez uczynimy, ale mysle ze lepiej poczekac.
Dzisiaj stoczylem jedna walke z Lesiem i nie bylo zbyt dobrego polaczenia chociaz przynajmniej nie bylo opoznienia strasznego.
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

Co ty fadasz!! faqune ;P tekken to gra gdzie liczą się klatki.... i ja czekam co z twoim netem bo u mnie nie ma problemu .... :(
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: fuckone »

Wiem ze licza sie klatki :)
Ja dalej czekam az rozwiaza problem z moim netem, jak rowniez jestem gotow zagrac na lagach (lepsza walka bedzie bez).
Mamy okrutnego pecha w finale hehe
ale cierpliwosci
PS
Miejmy nadzieje ze problem zostanie szybko rozwiazany
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: aki1986 »

Uwiecznijcie finał na X-ie,chętnie zobaczę jak operujecie na nim.
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: fuckone »

postaram sie nagrac, ale dysponuje slabym telewizorem i nie wiem jak kamera nagra obraz.
Jeszcze nie probowalem tego robic
PS
Jutro do 12 internet ma byc ok :)
Czyli po pracy (kolo 6 czasu PL) gramy Lesiu
Oczywiscie moze byc inna godzina, ale wazne zeby po 6
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Saj »

Frizen czlowiek narzeka jak sie tłumaczy (miałes kiedykolwiek kurs z psyhologia luba analizy charakteru?)
gdybys napisał "no lagi dokopaly mi ale Bati i tak jest lepszy" to by było ok , ale skoro za kazdym razem mowisz ze tak naprawde przegrales przez lagi.... sam o sobie swiadczysz. Mogłem to napisac odrazu a nie pisac ze dobrze i ładnie grałes ale Ty jak zwykle tylko sie czepiasz i tłumaczysz to masz teraz prawde w oczy. Inna sprawa ze sam nie umiem grac w T6(bo i jak?) wiec nie bede komentował Twojej gry, moge co najwyrzej poeidziec ze naduzywasz niektórych ciosów co w konsekwencji Bati wykorzystał i słusznie , wyciągniej z tego wnioski bo lagi to tylko max 10% twojej przegranej, reszta byłes ty sam.
Pewnie zaraz zaczniesz mi wrzucac ale zlewam na to, zycze ci dalszych sukcesów i wiecej pokory dla samego siebie bo jednak masz potencjal mam nadzieje ze go nie zmarnujesz
fuckone
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 29-09-2007, 08:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: fuckone »

Saj, o czym ty gadasz ?
hehehe
wlasnie kulam na podlodze
Niezly jestes ...
gratulacje Bati. Miejmy nadzieje, ze na Xa tez wygra King hehe
Oczywiscie wygra lepszy :D
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Saj pisze:lagi to tylko max 10% twojej przegranej
Buuuahaha...
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Mam wielka prosbe do wszystkich osob udzielajacych sie na forum. Nie dajcie sie sprowokowac Sajowi :) Jezeli widzicie ze pisze cos wyssanego z kciuka poprostu to olejcie, jak ja to uczynilem. Dziekuje dobranoc :P
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Zulata »

No ;D Saj, nie popisałeś się. Nie musiałeś nawet dodawać tego tekstu, że sam nie umiesz grać w T6, bo po kilku twoich zdaniach można tak wywnioskować. Nie grałeś nigdy na lagach w T6, więc mało wiesz ;) i też nie wiesz tego jakim procentem twojej przegranej takowe lagi mogą być. Ale, widzę, że toczysz jakąś prywatną wojnę z Frizenem i starasz się za wszelką cenę mu dopiec, jednak niekiedy masz cienkie argumenty. Co do psychologii i analizy zachowań to przypominasz mi tych psychologów z Rozmów w Toku, co moja mama tego nie ogląda, to jak słyszę co oni tam wygadują to się słabo robi. Problem z wami powołującymi się na psychologię jest taki, że psychologowie sobie na każde zachowanie znaleźli mniej lub bardziej debilne odpowiedzi i jeśli coś jest niezgodne z regułką książkową to najprawdopodobniej nie istnieje, bo psychologia na to ma inną odpowiedź ;). Ja miałem psychologię i sam się nią interesuje, ale w granicach rozsądku ;) Na pewno nie pozwalam, aby odpowiadała na wszelkie wątpliwości jakie mam. Problem lagów w T6 nam graczom online-owym jest bardzo dobrze znany i żaden z nas nie potraktowałby mówienia, że się przegrało na lagach za głupią i naiwną wymówkę, ponieważ jest to problem dosyć poważny ;) szczególnie dla niektórych postaci. Mama nadzieję, że zostanie kiedyś zorganizowany turniej jakiś offlinowy w jakimś mieście to z chęcią bym w takim wziął udział. To byłoby bardzo ciekawe widowisko ;D

PS. Frizen, dodam cie dzisiaj do znajomych, dlatego iż chcę zobaczyć twoje walki jakieś. Jakbyś mógł uploadowac kilka repów na neta, sobie ściągnę bezpośrednio na konsolę i popatrzę if u dont mind ;D?

Bo "players match " na pewno nie pogramy ;D nie z takim kabaretem jaki jest gdy próbuję zagrać jakąs grę w tym trybie ;)
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Bury »

Hm do Saja wez nie pierdol

Frizen kurka ja sadzilem,ze Ty grasz Jinem lub Kazem kiedys gralismy w t3 to jina masz z najwyzszej półki,lecz wiadomo T3 to nie T6 i nie mam pojecia jak tam sie operuje mishimą.
Dostaliscie juz nagrody?:D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”