Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Przerzucilem sie ostatnio na Larsa, Mishimy sa moimi asami gdyby ktos za bardzo znal larsa :) Postaram sie nagrac nastepnym razem pare walk z offline (ostatnio probowalem nagrac z Nevanem i Gajda ale nie bylo miejsca na konsoli :P)
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Saj »

Zulata pisze:No ;D Saj, nie popisałeś się. Nie musiałeś nawet dodawać tego tekstu, że sam nie umiesz grać w T6, bo po kilku twoich zdaniach można tak wywnioskować. Nie grałeś nigdy na lagach w T6, więc mało wiesz ;) i też nie wiesz tego jakim procentem twojej przegranej takowe lagi mogą być. Ale, widzę, że toczysz jakąś prywatną wojnę z Frizenem i starasz się za wszelką cenę mu dopiec, jednak niekiedy masz cienkie argumenty. Co do psychologii i analizy zachowań to przypominasz mi tych psychologów z Rozmów w Toku, co moja mama tego nie ogląda, to jak słyszę co oni tam wygadują to się słabo robi. Problem z wami powołującymi się na psychologię jest taki, że psychologowie sobie na każde zachowanie znaleźli mniej lub bardziej debilne odpowiedzi i jeśli coś jest niezgodne z regułką książkową to najprawdopodobniej nie istnieje, bo psychologia na to ma inną odpowiedź ;). Ja miałem psychologię i sam się nią interesuje, ale w granicach rozsądku ;) Na pewno nie pozwalam, aby odpowiadała na wszelkie wątpliwości jakie mam. Problem lagów w T6 nam graczom online-owym jest bardzo dobrze znany i żaden z nas nie potraktowałby mówienia, że się przegrało na lagach za głupią i naiwną wymówkę, ponieważ jest to problem dosyć poważny ;) szczególnie dla niektórych postaci. Mama nadzieję, że zostanie kiedyś zorganizowany turniej jakiś offlinowy w jakimś mieście to z chęcią bym w takim wziął udział. To byłoby bardzo ciekawe widowisko ;D

PS. Frizen, dodam cie dzisiaj do znajomych, dlatego iż chcę zobaczyć twoje walki jakieś. Jakbyś mógł uploadowac kilka repów na neta, sobie ściągnę bezpośrednio na konsolę i popatrzę if u dont mind ;D?

Bo "players match " na pewno nie pogramy ;D nie z takim kabaretem jaki jest gdy próbuję zagrać jakąs grę w tym trybie ;)
to jak juz cos czytacie to czytajcie ze zrozumieniem.
Pisałem ze nie grałem w T6 prawda? Wiec nie jestes jasnowidzem, tez mi odkrycie,
ale zobczcie sobie te filmiki jeszcze raz, nie znam Larsa ale widze odrazu jakie bledy popełniał Frizen, reszte przemilcze bo szkoda czasu na wywody (co do psyhologii to widac nie wiele wiesz, sama psyhologia jest przestarzała i ma jeden powazny problem - jest traktowana diagnostycznie czyli tak jak medycyna, ten problem roziwazała dopiero nowa i bardzo ciekawa gałęź nauki mianowicie MEMETYKA. Ale nie bede was tu niczego uczył, zinteresowanych odsyła do wójka google)
Co do lagów to moze faktycznie sie myliłem i "Frizen przegrał tylko przez lagi boo oooo i jaaaa" ale skoro tak jest to czy walki maja sens? I czy nie powinny być powturzone? Skoro jedna osoba miała 5x razy łatwiej jak sugerujecie?
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Nie myslales moze ze te bledy sa wywolane delayem? Gowno wiesz o tej grze a udajesz wielkiego guru. Nie wiesz jak wyglada frame data larsa to skad wiesz ze naduzywam czegos? Moze tak sie nim gra? Zapewniam cie ze uf3 (ten flip) wchodzi mi w 95 % bo nim sie kara, poza nim lars nie ma sensownego karania whiffow wiec musialem robic na pale a ona ma -21. Oceniasz offline'owego gracza po grze na pingu kolo 200 ms. Czytaj moje posty ze zrozumieniem, bo gadasz rzeczy ktore wczesniej wyjasnilem. Gdybym ja tu moda mial to bys juz mogl tylko czytac. Dzieki Bogu Dumian taki poblazliwy jest.
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Saj »

o matko a ten znowu, tak? to delay sprawił ze za kazdym razem jak po jugglu ladowales dalej i widziales jak przeciwnik leci do ciebie to odpalales CIAGLE ten sam cios?(nie znam oznaczen wiec nie bede sie wygłupiał) az w koncu latałes i latałes? No na bank :D
guru? miło ze tak o mnie myslisz :D
choc jak nauczysz sie czytac to moze przeczytasz ze NIEGRALEM w ta gre i nie znam zmian ale WIDZE jak kots wali to samo oraz to że Bati gra duzo ladniej i kreatywniej niz ty.

Eh tak, ale to Ty zaczynasz ta cala kłutnie a niestety juz tak mam ze nie odpuszczam....
ok zaluzmy ze masz racje i MUSIAŁES robic w kolo te same ciosy (?!) ale czasmi opłaca sie robic cos słabszego ale zaskakujacego...
Z reszta koniec tematu, i tak Cie nie przekonam , wiesz lepiej prawda?

Więc powiem tak: Uwazam (to tylko moje zdanie ) że bai zasłużenie wygrał, moze i lagi maja duzy wpływ na gre ale nie wiem czy gdyby to było offline wybik by bardzo odbiegał od aktualnego. Nie miałem zamiaru w zaden sposób umniejszac Twojej grze ale tak uwzama i tyle.

Spoko, tylko nadal sie pytam jaki jest sens gry skoro jeden gracz (jak sugerujecie) ma duzzzzzzzzo łatwiej z powodu pingu?
to mocno krzywdzace, choc pewnie z drugiej strony realia sa takie a nie inne wiec gramy w to co mamy.... :zdegustowany:
KACZOR_ce
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 26-11-2009, 17:05
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KACZOR_ce »

kiedy nastepny tur ??
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

Saj drogi kolego widzę że masz jakieś ale do frizena, otóż skończ te dyskusje bo są na co najmniej żenującym poziomie przedszkola, do tego te twoje pyskówki zasługują na liścia na Blindzie ;P i proszę Ciebie jak już siadasz do tego posta poczytaj o tekkenie zanim zaczniesz się wypowiadać weź dodatkowo jakiś słownik języka polskiego (to nie boli chodź nie ma obrazków ) bo wstyd że własnym językiem ojczystym się nie umiesz posługiwać toż to żal i żenua i koniki się z Ciebie śmieją <hahahahaha>
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Wyjątkowo zgodzę się z Sajem :P Frizen grałeś dobrze, ale po prostu Bati jest bardziej doświadczonym graczem. Grasz trochę zbyt ofensywnie i za dużo ciosów robisz na pałę. Co do laga to nie wydaje mi się żeby było, aż tak źle, bo widziałem, że Bati kilka razy iSW zrobił, a tego na pingu 200ms raczej nie da się posadzić :hyhy: Sam odpadłem z turnieju z powodu laga, ale nie tłumaczę się, bo wiem z czym się wiąże granie online. Drugie miejsce masz zasłużenie (i nie jest to bynajmniej powód do wstydu) nie ma potrzeby żebyś się usprawiedliwiał, każdy i tak wie, że jesteś dobry ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

LeSZq i fuckone - lecicie nieco w kulki. Najpierw pisaliście mi na gg, że zagracie w niedzielę - jest już wtorek. Skoro jednak fuckone napisał tutaj, że gracie dzis o 18 to liczę, że dotrzymacie słowa, bo blokujecie parę rzeczy, a nie chce jutro rzucać monetą w jakiej kolejności rozstawiać podium. Czasu było aż nadto, a że lagi zdarzają się nawet w finale wiadomo już od pierwszego rozegranego tura na honmaru.

Widzę, że gdziekolwiek ostatnio pojawia się Saj tam robi się ciekawie. Nie widzę problemu, jeśli ktoś spamuje wypowiadając się na temat, a jeszcze lepiej jak ma się o nim jakieś pojęcie... Radzę nieco przyluzować, (czytaj: nie karmić trola) i zejść z offtopa, bo kolejne pyskówki będą nagradzane.

Frizen i BATI - proszę o kontakt (GG lub PM na forum) w celu podania danych adresowych potrzebnych do wysyłki nagród :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Komandos, sam mowiles ze t6 nie daje takich samych warunkow dwom stronom. Nie chce mi sie juz na ten temat gadac, bo saj ktory gra tylko online i tak bedzie sobie wmawiac i innym przy okazji jakie to online jest dobre i jak to bardzo odzwierciedla poziom gry. Poprostu zapraszam 20.02 do Leszna.
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Saj »

Sorki ze moze tak z tematu zbocze ale mozecie powiedziec mi jak długo juz T6 (w wersji dla wszyskich czyli nie automatowej) jest dostepny?

Pytam bo zastanawiam sie na jakim poziomie jest aktualnie gra ludzi online.
Sami pewnie wszyscy pamietacie jaka była różnica miedzy tym co prezentowali gracze w T5 na pierwszych turniejach a co sie działo poniej (odkrycie poszczególnych trapów glinchów itp.), choc uważam ze własnie dzieki online postęp ten bedzie tym razem znacznie szybszy...
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Saj »

Lesiu PL pisze:Saj drogi kolego widzę że masz jakieś ale do frizena, otóż skończ te dyskusje bo są na co najmniej żenującym poziomie przedszkola, do tego te twoje pyskówki zasługują na liścia na Blindzie ;P i proszę Ciebie jak już siadasz do tego posta poczytaj o tekkenie zanim zaczniesz się wypowiadać weź dodatkowo jakiś słownik języka polskiego (to nie boli chodź nie ma obrazków ) bo wstyd że własnym językiem ojczystym się nie umiesz posługiwać toż to żal i żenua i koniki się z Ciebie śmieją <hahahahaha>
?? bez komentarza :znudzony:
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Prawda w oczy kole ;)
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

Faqone (King ) Vs x Lesiu PL x ( Bryan Fury ) 2:5
najsłabsza walka jaką miałem w tej części bo możliwości miałem ale no cóż, lagi i stresu troszkę ale po walce turniejowej lepiej nam się grało bo lagów nie było i stresu, ale dużo czasu minie zanim wbijemy na światową czołówkę ;)
okazało się że to koleś z mojego miasta w ogóle ;) pozdrawiam gościa ;)
a dla Kolegi nickiem Saj mam magiczna przesłanie "Łap kiełbasę miśka i nie pyskuj..."

tym słodkim akcentem zakańczam dzisiejszą walkę ;)
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Saj »

Co do kolegi Lesia mam rade prosto od pana ogra "idz krowy doić" :D
ehh ale mniejsza z tym, czy ktoś moze nagrywa te walki czasmi? Z miłą checią bym poparzył na to, sam nie mam T6 ale zawsze czegos mnie to nauczy :D
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

KRELIAN pisze:Frizen i BATI - proszę o kontakt (GG lub PM na forum) w celu podania danych adresowych potrzebnych do wysyłki nagród :).
A ja to co pies? Hehe żartuję ale nie mogłem się powstrzymać :rotfl:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”