Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!
Autor Wiadomość
fuckone 
Master of the Shakers

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 25-12-2009, 09:45   

Ja znowu mam problem z kontaktem z przeciwnikiem.
Tym razem DeXTeR nie odpowiada na zaproszenie :/
Jak tu grac wogole?

Bati 
Master of the Shakers

PSN ID: Bati_KING
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 25-12-2009, 16:06   

Dzisiaj skontaktował się ze mną pleju
Rzekł iż wygrał z Alvadrem i wyraził chęć rozegrania pojedynku ze mną :D (dobra, koniec z tym językiem :D )
Wynik
Bati 5 - 0 pleju
King - Bob, Baek, Alisa, Law

PS.

gatts - GajuPLL
i
4ngel - s0n1c
Złapaliście chłopaki już ze sobą kontakt? :P

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-12-2009, 02:51   

kur** ludzi ile czasu wam trzeba na rozegranie jednej walki? Powinien być jeden dzień na jedną walkę i finito, komu zależy to zagra, a reszta wypad.

Traitor 
Beginner

PSN ID: Sankiatak
Wysłany: 26-12-2009, 14:56   

Przeciwniku, napisz mi na gg 7979892, bo mi ta drabinka cus nie dziala
__
Sankiatak(traitor)

fuckone 
Master of the Shakers

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-12-2009, 16:52   

Ok
Ja juz nie moge
Kolega DeXTeR sie nie odzywa :P

eSKaeN 
Beginner

GamerTag: EloZiomPL
Wysłany: 27-12-2009, 00:05   

fuckone napisał/a:
Ok
Ja juz nie moge
Kolega DeXTeR sie nie odzywa :P

Moze znowu mu prad odcieli:)

Zulata 
Master of the Shakers

PSN ID: zulata
Wysłany: 27-12-2009, 11:46   

;D Tak czy inaczej Bati wygra ten turniej ;D i mam nadzieję, że nagrodę odda na cele charytatywne ;D. Gra mocną postacią, ma skilla i pojęcie o tej grze o czym świadczy jego stosunek wygranych do przegranych w ranekd match. Sugeruje tu się też tym że widziałem repy niektórych innych graczy grających w turnieju i analizując stwierdziłem że wygra.. Jedynym jego minusem ( co możecie wykorzystać aby go pokonać na płaszczyźnie psychologicznej ) jest to że ma głupio ubranego Kinga ;D. Może porobimy jakieś zakłady ? ;D

A teraz z innej beczki, kiedy grałem swoje mecze eliminacyjne to i z Batim, i z Mevsonem i z Grizzlym miałem połączenie na jedyneczkę, czasami wskoczyło na 2. I teraz, może ktoś z was mi coś doradzi bo grajac ranked match trafiłem na gościa, z którym miałem 4 i wiadomo bez lagów na takiej sile sygnału, ładnie, pięknie i dodał mnie on do znajomych po czym założył gre gdzie mieliśmy się trochę posparować ( to było jakieś 3 minuty po tej walce z siłą sygnału 4 ). Wchodze do gry, na samym początku jak wszedłem ikonka sygnały zielona czyli wsio ok, ale po jakiś 5 sekundach zmieniła się na czerwony. Odpalił i miałem połączenie " 1 ". O co chodzi, że w ranked match mam fajne połączenia, a w player match nie ma szans abym miał lepsze niż 1 i 2, bo taka sytuacja, że z kimś z kim imałem połączenia bardzo dobre w ranked match, a w player match miałem beznadziejne, zdarzyła się już kilka razy, także to jest potwierdzone. Czy to działa w ten sposób, że grając w ranked match łączysz się przez jakiś tam serwer Namco, który ci trochę boostuje połączenie, a w player match bezpośrednio z graczem i dlatego tak dupnie ?
Ten "offtop" ma o tyle wspólnego z turniejem, że będę wiedział na przyszłość czy zapisywać się na kolejny czy nie ;D.

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 27-12-2009, 12:30   

Zulata, grales ze wszystkimi osobami bioracymi udzial? Jakby ktos mial checi to moze zrobic temat z ankieta w ktorej bedzie mozna zaglosowac na faworyta.

Aha co do ranked match - mam 85% wygranych walk, przez jakis czas bylem w top 7 na swiecie(nie chce mi sie juz uzerac z tymi lagerami)a jaka postacia? Stevem, ktorym prawie w ogole nie gram i jest moze moja 6 postacia. Tyle odnosnie sugerowania sie rankingiem ;)

linksan 
Beginner

Wysłany: 27-12-2009, 12:35   

Oki wróciłem po świątecznej przerwie więc jestem zwarty i gotowy do pojedynków :)

Fishbone 
Student

PSN ID: vonfishbone2
Wysłany: 27-12-2009, 12:47   jo

dzisiaj juz po swietach takze jestem zwarty i gotowy do gry ;D Grizzly czekam na kontakt, Komandos i Samewise szykujcie sie na przeciwnika, byc moze przeskoczymy dzisiaj 2 rundy.

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 27-12-2009, 12:59   

Nie ma "czekam na kontakt" tylko jak ciebie kur** nie bylo przez tyle czasu to wykaz chociaz inicjatywe i napisz do niego.

Grizzly 
Master of the Shakers

PSN ID: GrizzlyArt
Wysłany: 27-12-2009, 14:09   

Grizzly 5 vs 3 fishbone
[Ganryu, Alisa] [Hwo]
Jak mozna podsumowac gre? Lagi, lagi, lagi ;]

4ngel 
Beginner

PSN ID: Big_Boy1986_PL
GamerTag: D4rk 4ngel86 PL
Wysłany: 27-12-2009, 14:17   

S0n1c nie daje znaku życia :/ :/

gatts 
Beginner

PSN ID: berserker111
Wysłany: 27-12-2009, 15:03   

Siemka. Ja mam problemy z GajuPLL. Pisałem do niego. Raz mieliśmy grać ale padł mu podobno kabel. Od tego czasu zero kontaktu z jego strony pomimo moich wiadomości. Na sieci się pojawia ale nie w tym samym czasie co ja. Proszę o rozegranie walki walkowerem abym mógł grać dalej! Pozdrawiam!

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 27-12-2009, 15:06   

Aktualizacja DE.

Skontaktowałem się z większością osób robiących zastój, jeśli druga strona ma problem ze złapaniem kontaktu to informować o tym tutaj. Rozumiem, że teraz były święta, ale czas ruszyć z tym turem do końca.

A co do faworytów to finalistami na pewno będą
Spoiler:
osoby, które napisały posta na 12 stronie tego tematu ;)
.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!