Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Action »

Ja tylko na chwilkę się wtrącę, Grizzly z tego tura to TEN Grizzly? :)
Awatar użytkownika
arek2000
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 29-11-2009, 16:33
Lokalizacja: mam wiedzieć?
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: arek2000 »

Nie żebym chciał "przypucować" ;-) Ja tam jestem niedzielnym graczem ale potrafię wyczuć czy ktoś kuma bazę i stawiam całą skarbonkę na Batiego :) Pozostałe osoby z grupy 2 grają - niemal - równie świetnie ale brak im... błysku w oku ;)
P.S. Jaki jest kurs na Batiego? :-)
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

Komandos pisze:Dobra dajcie już spokój z tym Grizzlym, bo jeszcze chłopak zobaczy jak o nim wszyscy gadają i pomyśli, że jest dobry :P Dzisiaj Frizen z nim gra i obiecał mi, że nagra walkę. Wtedy będzie sobie mógł każdy ocenić umiejętności Pana Grizzlego ;)
Jestem lepszy od Ciebie ;] Szkoda ze nie nagrywales tej walki bo by bylo wszystko jasne. Alisa pojechalem Cie na wiele roznych setupow i mixow ktorych po prostu nie znasz i dlatego bylo to tak przyjemne, a Twoja gra - Lawem podcinka tylko praktycznie i czasami cos wybijajacego a Brucem hop kick i jakies tam kolanko jugglujace. Chlopie, tak slabej gry na 2 ciosy juz dawno nie widzialem ;]
Power
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Grizzly pisze:
Komandos pisze:Dobra dajcie już spokój z tym Grizzlym, bo jeszcze chłopak zobaczy jak o nim wszyscy gadają i pomyśli, że jest dobry :P Dzisiaj Frizen z nim gra i obiecał mi, że nagra walkę. Wtedy będzie sobie mógł każdy ocenić umiejętności Pana Grizzlego ;)
Jestem lepszy od Ciebie ;] Szkoda ze nie nagrywales tej walki bo by bylo wszystko jasne. Alisa pojechalem Cie na wiele roznych setupow i mixow ktorych po prostu nie znasz i dlatego bylo to tak przyjemne, a Twoja gra - Lawem podcinka tylko praktycznie i czasami cos wybijajacego a Brucem hop kick i jakies tam kolanko jugglujace. Chlopie, tak slabej gry na 2 ciosy juz dawno nie widzialem ;]
Racja jesteś lepszy, ładnie mashujesz przyciski. Pochwal się mamie może cie weźmie do burgerkinga w nagrodę :hyhy:
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

Trzeba umiec przegrywac. Serio, szkoda ze nie nagrales te walki ;] A moze masz tylko sie wstydzisz? :) Btw. uwielbiam woopery ;]
Action : tak ;]
Power
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Grizzly pisze:Trzeba umiec przegrywac. Serio, szkoda ze nie nagrales te walki ;] A moze masz tylko sie wstydzisz? :) Btw. uwielbiam woopery ;]
Action : tak ;]
Ja umiem przegrywać, tu chodzi o twój komentarz, że to była łatwa walka. Ciekawe tylko, że prawie wszystko wygrałeś na fukcie. Jedynie ostatnia walkę wygrałeś 3:0, bo już byłem na max poirytowany, że wcześniej przegrałem na żyletce przy stanie 2:2 w rundach. Gdybyś był jakimś kozakiem to bym się nie odzywał, ale jesteś zwykłym leszczykiem, który wygrał tylko i wyłącznie przez moją nieznajomość postaci i się podnieca.
Jak już pisałem swoja główną postacią nie mogłeś nic zrobić i tylko latałeś od ściany do ściany.
Ja nigdy nie piszę, że walka była łatwa, nawet jak z kimś wygram 5:0 bo wiem, że drugi gracz przez takie uwagi może poczuć się niemiło.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SubZero »

linksan pisze:Rozumiem także, że moderator odpoczywa po świątecznym obżerstwie
Po co to moderować jak przynajmniej pośmiać się można? Raz po raz dostaję dowody, jak dobrze zrobiłem nigdy 'na poważnie' nie biorąc się za granie w żadną bitkę ;)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Frizen »

Frizen 5:1 Grizzly
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

Grizzly 1 vs 5 Frizen
[Alisa, Ganryu] [Lars]
Frizen jest naprawde bardzo dobrym zawodnikiem, nie wiem czy nie najlepszym z jakim gralem do tej pory w T6. Mysle, ze ma spore szanse na wygrana ;] Z drugej strony moglem troche wiecej ugrac ale MOJE GLUPIE BLEDY + troche przeszkadzajace lagi nie pozwolily.. Musimy kiedys pograc przy piwku, w koncu jedno miasto ;]
Power
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Bati »

Wszystkich swoich fanów muszę niestety zmartwić :D (lol), ale turniej wygra Frizen :) (jeżeli nie pokona go Mevek co jest możliwe).
Ja grałem z Frizenem kilka sparingów i nie potrafię odnaleźć się w Jego Larsie.
Co do rzutów na online - sory, ale jeżeli trafię na wymagającego przeciwnika to rzutów będe jak najbardziej używał :D niektórzy mogą stwierdzić że się "tłumacze" etc. ale King nie ma zagrań które potrafią zmusić przeciwnika do schylania się... oprócz rzutów :D więc czasem jest to moja ostatnia deska ratunku.
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

Komandos pisze:
Grizzly pisze:Trzeba umiec przegrywac. Serio, szkoda ze nie nagrales te walki ;] A moze masz tylko sie wstydzisz? :) Btw. uwielbiam woopery ;]
Action : tak ;]
Ja umiem przegrywać, tu chodzi o twój komentarz, że to była łatwa walka. Ciekawe tylko, że prawie wszystko wygrałeś na fukcie. Jedynie ostatnia walkę wygrałeś 3:0, bo już byłem na max poirytowany, że wcześniej przegrałem na żyletce przy stanie 2:2 w rundach. Gdybyś był jakimś kozakiem to bym się nie odzywał, ale jesteś zwykłym leszczykiem, który wygrał tylko i wyłącznie przez moją nieznajomość postaci i się podnieca.
Jak już pisałem swoja główną postacią nie mogłeś nic zrobić i tylko latałeś od ściany do ściany.
Ja nigdy nie piszę, że walka była łatwa, nawet jak z kimś wygram 5:0 bo wiem, że drugi gracz przez takie uwagi może poczuć się niemiło.
Bo byla latwa. Wybacz, ale nie napisalem tego by Cie zdolowac, rozloscic czy wywolac inne negatywne emocje. Grales na 1, 2 paterny ktore szybko rozgryzlem. Zauwaz ze Ganryu gralem pierwsze walki i wtedy zauwazylem jak grasz, wiec zmienilem na postac ktora Cie lepiej karalem. Sluchaj, jak grasz Brucem i jedyny demage jaki mi zabierasz jest z podcinki i hop kicka (lub kolanka, chyba b+2) to w koncu przestalem sie schylac (nie ma tak silnych lowow) i Alisa Cie karalem. A Ty, mimo iz po kazdym h-k 1,1 wchodzilo jak w maslo i pozwalalo mi na moje ataki pozniej to nawet nie pomyslales by cos w grze zmienic. Dlatego uwazam, ze jeszcze sporo przed Toba do nauki i nie chodzi o postac a o gre z mysleniem a nie na patern. Z drugiej strony wiem ze w zlosci, stresie gra sie bez pomyslu (sam tak wiele razy mialem), wiec nie mowie ze jestes lamer, trzeba by pograc przy piwku i dopiero sie sprawdzic ;] Leszczykiem to w tekkena 1 i 4 bylem, teraz uwazam sie za sredniaka z mocnymi podstawami :D

btw. Jak grales Lawem i podbegales to wiedzialem, ze podetniesz (sorry, ale prawie nic innego nie robiles) wiec low crush i jazda. W tej walce na uf+4,4 chyba z 20 razy Cie zlapalem... A apropo rzutow - ja nie rzucam sporo. Ale te 3 czy 4 razy widac, ze Cie zabolaly. Z Batim bys powalczyl :D On jest dla mnie krolem rzutow, nimi mnie zabil :D Ale trzeba mu przyznac ze z ciekawych set upow ;]
Power
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Ana »

Grizzly wybacz młodemu, uczy się chłopak i nie wie z kim gada ;)

A tak na poważnie to jak tu się rozwinie kłótnia to naśle na Was moderatorów bo mam zły humor (bo nie moge tego podliczać, o)
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Grizzly dla mnie sprawa jest prosta, gdybym był takim leszczykiem to nie wygrał być ledwo 5:3, tylko 5:0. Poza tym dobrze wiesz, że przegrałem tylko przez nieznajomość Alisy. Z Batim grałem, tak samo jak ze wszystkimi lepszymi graczami tutaj więc spoko ;) Może jeszcze będziemy mieli okazję zagrać to ci pokażę jaki ze mnie leszczyk :P Pozdro.
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Wyżywanie się na zwykłych userach jest niewskazane ;D. Btw: Admin na samej górze i Ana ;D Jako że jestem nowy to nie wiem za wiele... czy Grizzly jest jakaś legendą ? ;D bo tak o nim mówicie ;))
Awatar użytkownika
Fishbone
Student
Student
Posty: 33
Rejestracja: 13-10-2009, 11:25
Kontakt:

kj

Post autor: Fishbone »

Gryzzly to zywa legenda... dlaczego ktos dziwi sie ze bierze udzial w turnieju tekkena??? Poniewaz wszystkie inne Griźli śpią sobie smacznie cala zime - ten choruje na bezsennosc albo na t6 albo na jedno przez drugie :D

BTw: Turniej wygra Mevek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”