Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!
Autor Wiadomość
Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 28-12-2009, 00:33   

2 hinty na Larsa Frizena:
-nie używajcie highów walcie szybkimi midami
-uważajcie na SS+2 i karajcie g/p+3

Sorry Friz, trza wyrównać nieco szanse;p

Właśnie - byliście w końcu u tego Sola? Bo ja nie mogłem;[.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 28-12-2009, 00:36   

Wy Grizzlyego nie kojarzycie? Legendarny niedźwiadek zaatakowany przez stukniętego złodzieja łososi: https://www.youtube.com/watch?v=CVS1UfCfxlU

Walczył dzielnie więc w pewnych kręgach na zawsze pozostanie idolem;]

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 28-12-2009, 07:19   

Lolz temat stał się tak 'poczytalny', że nawet redakcja, która od zawsze służy pomocą w temacie zareagowała :) .

Ana: ja w stosownym miejscu przed rozpoczęciem tura pisałem, że każda pomoc mile widziana. Skoro nie było odzewu, to skąd mogłem wiedzieć, że to dla Ciebie takie ważne :oczami: . Czy ja komuś zabraniam pomocy, że piszesz o złym humorze bo nie możesz tego podliczać? Nie gryzę przecież :vampire: .

Ogólnie to jest pozytyw. Nikt tu na nikogo nie będzie nasyłał modów, bo atmosfera jest przecież świąteczna :) . TEN Grizzly był naprawdę udany, ale prawdą jest, że większość z wypowiadających się tutaj nawet nie wiedziała jak pada trzymać, kiedy Grizzly szalał po turach w TK3. Tym bardziej śmiesznie się czyta posty Komandosa (który to już raz?), który na pewno jest o kilka klas niżej, a reaguje tak żywiołowo na nawet najmniejszą krytykę, choć znając Grizza wiem, że nie należy do ludzi którzy cieszyliby się z takiej wygranej, czy polewali ze słabszego przeciwnika (no chyba że to ta starość :P ).

Skoro już wiemy kto będzie na podium, to tur przyspieszymy po nowym roku. Pewniaki chcą grać błyskawicznie, więc nie widzę powodów do dalszego blokowania tura. Lepiej zatem się spieszcie w tradycyjnej formie (odzew do przeciwnika + zgłoszenie tutaj problemu z kontaktem).

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

linksan 
Beginner

Wysłany: 28-12-2009, 09:58   

hmmm oki ja bym chętnie zagrał, ale dalej czekam na rozwiązanie 1 walki w mojej tabelce :P . Nawet nie wiem czy mam nazwać to brakiem kontaktu :P . Btw bati nie zgodzę się, że nie masz ciosów na zmuszenie przeciwnika na schylenie . Wiem co mówię po sam nim grałem w 5 i nie łapałem często tylko zmuszałem do schylenia poprzez ciosy, a w 5 jeszcze mniej ich miał teraz to kosmos i dopieszczenie kotka :) . Gryzli stał się oficjalną maskotką tego turnieju a filmik actiona sprawił, że będę miał humor przez tydzień :P . Btw nie myślałeś o zmianie chara na kumę gryz :P

SAMEWISE 
Student

PSN ID: SAMEWISE
Wysłany: 28-12-2009, 10:06   

Bati napisał/a:

Ja grałem z Frizenem kilka sparingów i nie potrafię odnaleźć się w Jego Larsie.
Co do rzutów na online - sory, ale jeżeli trafię na wymagającego przeciwnika to rzutów będe jak najbardziej używał :D

No to czuje się zaszczycony ;) Mam zerowe ogranie na Kinga na dodatek zagiąłeś mnie tym, że ewidentnie znasz Boba co mnie nieco z równowagi wyprowadziło heh tak fajnie się grało kiedy jeszcze nikt go nie znał wiekszość nawet do tej pory nie kara WS+2,1 :szok:
Lars w rękach Friza to istny freak^ ^

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 28-12-2009, 10:15   

KRELIAN napisał/a:
Ana: ja w stosownym miejscu przed rozpoczęciem tura pisałem, że każda pomoc mile widziana. Skoro nie było odzewu, to skąd mogłem wiedzieć, że to dla Ciebie takie ważne :oczami: . Czy ja komuś zabraniam pomocy, że piszesz o złym humorze bo nie możesz tego podliczać? Nie gryzę przecież :vampire: .

Trochę za późno wróciłam na Honmaru, bo turniej wówczas już był w pełni zorganizowany i to naprawdę, jak widać, na wysokim poziomie. Rozmawiałam z Dumianem na temat podliczania, to z tego co wiem macie jakieś skrypty i inne cuda a ja wciąż jestem w dobie niezawodnego ołówka i kawałka kartki z tabelką :)

KRELIAN napisał/a:
Ogólnie to jest pozytyw. Nikt tu na nikogo nie będzie nasyłał modów, bo atmosfera jest przecież świąteczna :) .

A tak starałam się by tamten post był na zasadzie "przymrużenia oka", a wyszło jak zwykle ;) Inna sprawa, że osobiście "kocham" ludzi, którzy wypłynęli na T5/T6 i nie mając pojęcia o Tekkenie jako ogóle udają megaznawców. Z resztą Ty lepiej opisałeś tę sytuację.

Grizzly gratsy one more time :)

Lesiu PL 
Student

GamerTag: x Lesiu PL x
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 28-12-2009, 10:17   

to tak panowie proponuje..... żebyście zagrali raz jeszcze... i niech nagrają tą.... a wygrany zagra zemną i wtedy skończą się wasze legendy ;P
szkoda że tak mało osób gra na xboxie ;P na próżno tu szukać dobrych polskich graczy;)

Lesiu PL 
Student

GamerTag: x Lesiu PL x
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 28-12-2009, 10:20   

Moim Favoritem jest C1Rex gościu ma skillsy i wie jak grać, póki co mało jest tych lepszych... PS Komandos czemu na xboxie nie grasz... ? miałem mieć walkę z tobą i co.....
czekam !!!

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 28-12-2009, 10:43   

Ana napisał/a:

Rozmawiałam z Dumianem na temat podliczania, to z tego co wiem macie jakieś skrypty i inne cuda a ja wciąż jestem w dobie niezawodnego ołówka i kawałka kartki z tabelką :)

Wszystko podliczam sam, bo żadne skrypty i inne cuda póki co nie funkcjonują. Kolejne tury przyniosą kolejne zmiany ;) .

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

gatts 
Beginner

PSN ID: berserker111
Wysłany: 28-12-2009, 12:54   

Krelian. Co z tym GajuPLL? Pisałem na forum.

eSKaeN 
Beginner

GamerTag: EloZiomPL
Wysłany: 28-12-2009, 13:04   

Lesiu PL napisał/a:
to tak panowie proponuje..... żebyście zagrali raz jeszcze... i niech nagrają tą.... a wygrany zagra zemną i wtedy skończą się wasze legendy ;P
szkoda że tak mało osób gra na xboxie ;P na próżno tu szukać dobrych polskich graczy;)

Moim Favoritem jest C1Rex gościu ma skillsy i wie jak grać, póki co mało jest tych lepszych... PS Komandos czemu na xboxie nie grasz... ? miałem mieć walkę z tobą i co.....
czekam !!!

Bo Lesiu jesteś za słaby i na nocke masz, dlatego nikt nie chce z Tobą grać hehe:)

Żartuję oczywiście :)

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 28-12-2009, 13:55   

Komandos (Bruce, Law, Asuka) 5 : 1 Damix (DJ, Lars)

Ładnie Ci idzie tym Larsem Damix, weź kilka lekcji od Frizena i będziesz wymiatał ;)

Cytat:
śmiesznie się czyta posty Komandosa (który to już raz?), który na pewno jest o kilka klas niżej

Tak Krelian, ty szczególnie wiesz to na pewno, bo przecież tyle razy ze mną grałeś ;)
Ostatnio zmieniony przez Komandos 28-12-2009, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  

Bati 
Master of the Shakers

PSN ID: Bati_KING
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 28-12-2009, 14:43   

linksan - cóż mogę powiedzieć ;D nie masz racji ;P nawet w T6, możesz wziąć kinga i sprobować mnie pokonać nie używając rzutów :P nie uda Ci się :)

aki1986 
Master of the Shakers

PSN ID: AKI_WROC_PL
Wysłany: 28-12-2009, 15:14   

Heh to naprawdę ten Grizzly :)

linksan 
Beginner

Wysłany: 28-12-2009, 15:22   

Bati szanuję twoją opinię king ma to do siebie, że może obierać różne strategie np ciągły grabling na przemian z ciosami bo co jak co king ma największy asortyment łapań i szkoda ich nie wykorzystywać. Albo zmylenie przeciwnika poprzez boczne schodzenie do multipatsa i wchodzenie z kolankiem do podbicia. Ale co ja będę się wypowiadał o Kingu skoro w 6 praktycznie nim nie grałem. Do myślenia daje jedna rzecz. Mianowicie king ma 5 ładnych i silnych ciosów na low body z czego 3 są łączone z ciosami, a to do czegoś zobowiązuje i daje możliwość do zmuszenia przeciwnika na zejście do low guard :)

Dawać grupa 36 bo jak widzę tylko my się opierniczamy i ani jednej walki nie stoczyliśmy xD

Mój miecz łaknie krwiiii hle hle hle :P