Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Yamada »

2 hinty na Larsa Frizena:
-nie używajcie highów walcie szybkimi midami
-uważajcie na SS+2 i karajcie g/p+3

Sorry Friz, trza wyrównać nieco szanse;p

Właśnie - byliście w końcu u tego Sola? Bo ja nie mogłem;[.
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Action »

Wy Grizzlyego nie kojarzycie? Legendarny niedźwiadek zaatakowany przez stukniętego złodzieja łososi:

Walczył dzielnie więc w pewnych kręgach na zawsze pozostanie idolem;]
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Lolz temat stał się tak 'poczytalny', że nawet redakcja, która od zawsze służy pomocą w temacie zareagowała :).

Ana: ja w stosownym miejscu przed rozpoczęciem tura pisałem, że każda pomoc mile widziana. Skoro nie było odzewu, to skąd mogłem wiedzieć, że to dla Ciebie takie ważne :oczami: . Czy ja komuś zabraniam pomocy, że piszesz o złym humorze bo nie możesz tego podliczać? Nie gryzę przecież :vampire: .

Ogólnie to jest pozytyw. Nikt tu na nikogo nie będzie nasyłał modów, bo atmosfera jest przecież świąteczna :). TEN Grizzly był naprawdę udany, ale prawdą jest, że większość z wypowiadających się tutaj nawet nie wiedziała jak pada trzymać, kiedy Grizzly szalał po turach w TK3. Tym bardziej śmiesznie się czyta posty Komandosa (który to już raz?), który na pewno jest o kilka klas niżej, a reaguje tak żywiołowo na nawet najmniejszą krytykę, choć znając Grizza wiem, że nie należy do ludzi którzy cieszyliby się z takiej wygranej, czy polewali ze słabszego przeciwnika (no chyba że to ta starość :P).

Skoro już wiemy kto będzie na podium, to tur przyspieszymy po nowym roku. Pewniaki chcą grać błyskawicznie, więc nie widzę powodów do dalszego blokowania tura. Lepiej zatem się spieszcie w tradycyjnej formie (odzew do przeciwnika + zgłoszenie tutaj problemu z kontaktem).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

hmmm oki ja bym chętnie zagrał, ale dalej czekam na rozwiązanie 1 walki w mojej tabelce :P. Nawet nie wiem czy mam nazwać to brakiem kontaktu :P. Btw bati nie zgodzę się, że nie masz ciosów na zmuszenie przeciwnika na schylenie . Wiem co mówię po sam nim grałem w 5 i nie łapałem często tylko zmuszałem do schylenia poprzez ciosy, a w 5 jeszcze mniej ich miał teraz to kosmos i dopieszczenie kotka :). Gryzli stał się oficjalną maskotką tego turnieju a filmik actiona sprawił, że będę miał humor przez tydzień :P. Btw nie myślałeś o zmianie chara na kumę gryz :P
Awatar użytkownika
SAMEWISE
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 04-11-2009, 14:34
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: SAMEWISE »

Bati pisze: Ja grałem z Frizenem kilka sparingów i nie potrafię odnaleźć się w Jego Larsie.
Co do rzutów na online - sory, ale jeżeli trafię na wymagającego przeciwnika to rzutów będe jak najbardziej używał :D
No to czuje się zaszczycony ;) Mam zerowe ogranie na Kinga na dodatek zagiąłeś mnie tym, że ewidentnie znasz Boba co mnie nieco z równowagi wyprowadziło heh tak fajnie się grało kiedy jeszcze nikt go nie znał wiekszość nawet do tej pory nie kara WS+2,1 :szok:
Lars w rękach Friza to istny freak^ ^
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Ana »

KRELIAN pisze:Ana: ja w stosownym miejscu przed rozpoczęciem tura pisałem, że każda pomoc mile widziana. Skoro nie było odzewu, to skąd mogłem wiedzieć, że to dla Ciebie takie ważne :oczami: . Czy ja komuś zabraniam pomocy, że piszesz o złym humorze bo nie możesz tego podliczać? Nie gryzę przecież :vampire: .
Trochę za późno wróciłam na Honmaru, bo turniej wówczas już był w pełni zorganizowany i to naprawdę, jak widać, na wysokim poziomie. Rozmawiałam z Dumianem na temat podliczania, to z tego co wiem macie jakieś skrypty i inne cuda a ja wciąż jestem w dobie niezawodnego ołówka i kawałka kartki z tabelką :)
KRELIAN pisze:Ogólnie to jest pozytyw. Nikt tu na nikogo nie będzie nasyłał modów, bo atmosfera jest przecież świąteczna :).
A tak starałam się by tamten post był na zasadzie "przymrużenia oka", a wyszło jak zwykle ;) Inna sprawa, że osobiście "kocham" ludzi, którzy wypłynęli na T5/T6 i nie mając pojęcia o Tekkenie jako ogóle udają megaznawców. Z resztą Ty lepiej opisałeś tę sytuację.

Grizzly gratsy one more time :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

to tak panowie proponuje..... żebyście zagrali raz jeszcze... i niech nagrają tą.... a wygrany zagra zemną i wtedy skończą się wasze legendy ;P
szkoda że tak mało osób gra na xboxie ;P na próżno tu szukać dobrych polskich graczy;)
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Awatar użytkownika
Lesiu PL
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 17-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Koszaolin
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Lesiu PL »

Moim Favoritem jest C1Rex gościu ma skillsy i wie jak grać, póki co mało jest tych lepszych... PS Komandos czemu na xboxie nie grasz... ? miałem mieć walkę z tobą i co.....
czekam !!!
Ekipa Konkretnego Pierdolnięcia
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Ana pisze: Rozmawiałam z Dumianem na temat podliczania, to z tego co wiem macie jakieś skrypty i inne cuda a ja wciąż jestem w dobie niezawodnego ołówka i kawałka kartki z tabelką :)
Wszystko podliczam sam, bo żadne skrypty i inne cuda póki co nie funkcjonują. Kolejne tury przyniosą kolejne zmiany ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
gatts
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 02-12-2009, 15:49
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: gatts »

Krelian. Co z tym GajuPLL? Pisałem na forum.
eSKaeN
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 18-11-2009, 15:53
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: eSKaeN »

Lesiu PL pisze:to tak panowie proponuje..... żebyście zagrali raz jeszcze... i niech nagrają tą.... a wygrany zagra zemną i wtedy skończą się wasze legendy ;P
szkoda że tak mało osób gra na xboxie ;P na próżno tu szukać dobrych polskich graczy;)

Moim Favoritem jest C1Rex gościu ma skillsy i wie jak grać, póki co mało jest tych lepszych... PS Komandos czemu na xboxie nie grasz... ? miałem mieć walkę z tobą i co.....
czekam !!!
Bo Lesiu jesteś za słaby i na nocke masz, dlatego nikt nie chce z Tobą grać hehe:)

Żartuję oczywiście :)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Komandos (Bruce, Law, Asuka) 5 : 1 Damix (DJ, Lars)

Ładnie Ci idzie tym Larsem Damix, weź kilka lekcji od Frizena i będziesz wymiatał ;)
śmiesznie się czyta posty Komandosa (który to już raz?), który na pewno jest o kilka klas niżej
Tak Krelian, ty szczególnie wiesz to na pewno, bo przecież tyle razy ze mną grałeś ;)
Ostatnio zmieniony 28-12-2009, 16:01 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: Bati »

linksan - cóż mogę powiedzieć ;D nie masz racji ;P nawet w T6, możesz wziąć kinga i sprobować mnie pokonać nie używając rzutów :P nie uda Ci się :)
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: aki1986 »

Heh to naprawdę ten Grizzly :)
linksan
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 30-11-2009, 12:29
Lokalizacja: Pisz

Re: Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!

Post autor: linksan »

Bati szanuję twoją opinię king ma to do siebie, że może obierać różne strategie np ciągły grabling na przemian z ciosami bo co jak co king ma największy asortyment łapań i szkoda ich nie wykorzystywać. Albo zmylenie przeciwnika poprzez boczne schodzenie do multipatsa i wchodzenie z kolankiem do podbicia. Ale co ja będę się wypowiadał o Kingu skoro w 6 praktycznie nim nie grałem. Do myślenia daje jedna rzecz. Mianowicie king ma 5 ładnych i silnych ciosów na low body z czego 3 są łączone z ciosami, a to do czegoś zobowiązuje i daje możliwość do zmuszenia przeciwnika na zejście do low guard :)

Dawać grupa 36 bo jak widzę tylko my się opierniczamy i ani jednej walki nie stoczyliśmy xD

Mój miecz łaknie krwiiii hle hle hle :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”