Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Turniej Tekken 6 Online z nagrodami!
Autor Wiadomość
SAMEWISE 
Student

PSN ID: SAMEWISE
Wysłany: 11-01-2010, 12:12   

Grizzly napisał/a:
Chcesz rozwinac ten temat? ;]

Na samą myśl, że mam z nią teraz grać mam nudności : / Może nawet nagram tą walkę bo w końcu dostałem z powrotem kamerkę. Ale łatwo swego tłuszczyku nie oddam ;)

Grizzly 
Master of the Shakers

PSN ID: GrizzlyArt
Wysłany: 11-01-2010, 14:44   

hehe, a ja tak sie czuje jak mam grac z Eddym, Baekiem lub Lili ;] Dla mnie Alisa to postac, ktora znowu przywrocila mi checi do grania w tekkena ;] Ehh, te pily :D Coz, gusta sa rozne.. :) Co do kapienia, kazda postacia sie da ;]

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 11-01-2010, 16:54   

Alisa postać jak każda inna ;) Trzeba się po prostu trochę ograć zobaczyć co się stepuję, jak karać i gdzie się wcinać, a chyba nie powinna być aż tak straszna :D Ja co prawda grając z Grizzlym chyba pierwszy raz grałem w T6 z kimś operującym akurat tą akurat postacią xD Więc byłem więcej niż zabłąkany. Lecz teorie, że jakoś bardzo ciężko się na kogoś tam gra można wysnuwać przy grze z wieloma innymi postaciami... Jednak skuteczne rozwiązanie na to jest tylko jedno - po prostu nauczyć się grać na tą postać, a nie narzekać ;)

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 11-01-2010, 19:05   

Aktualizacja DE

Termin na rozegranie kolejnej walki macie do czwartku (14.01) do godziny 20.

Żeby nie było niejasności:

Ukyo 5:0 pleju (walkower)

Ukyo zgłosił problem z ustawką, pleju napisał tylko że zagra a mimo to nie zagrał, czego nie zgłosił do mnie, mimo tego, że pisałem już najmniej kilkanaście razy żeby mi to zgłaszać.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 11-01-2010, 19:58   

Fajnie, jest tylko jeden problem. Ukyo jest z UK i mam z nim bardzo słabe połączenie. Jak będzie taki lag, że d+4,4,4,4 Lee nie dam rady zablokować to nie gram. No ale zobaczymy.

Cytat:
Termin na rozegranie kolejnej walki macie do czwartku (14.01) do godziny 20.

A nie lepiej do końca miesiąca? No bez jaj :/

Zulata 
Master of the Shakers

PSN ID: zulata
Wysłany: 11-01-2010, 23:19   

Hmm a ja miałem ciśnienie na Alise, ale odkąd zamiast narzekać i się na nią wkurwiać, wszedłem nią na practice, obczaiłem kilka jej ciosów, w których momentach mogę karać itd, poza tym, skoncentrowałem się na necie jak z nią walczyłem na tym gdzie mogę uderzyć i kiedy to walczy mi się z nią całkiem przyjemnie w tej chwili ;) . Jade ją moim Bobem w kakałko ;D ;D. A co do edka, to proszę was, nie mówcie mi, że was noobki wciskające eddym 3 ciosy jadą ? ;D oprócz wciskania na pałe 4 kombinacji trzeba znać też pewne podstawy tej gry o czym oni nie mają pojęcia. Jak dotąd 1 Eddy mnie zlał na necie, koleś miał nim coś 540 wygranych i 200 przegranych, a i to całkiem nieźle z nim powalczyłem ;) . I nie wykręcajcie się lagiem ;D bo przed walką pokazuje jakie będziecie mieć połączenie więc wiecie na co się piszecie. Ja nawet nie zwracam uwagi na połączenia 1 i 2. Tylko od 3 w górę, a i nawet juggle dam rade zrobić ;D.
@ Grizzly - na początku miałem pewne wątpliwości, ale muszę przyznać, że Alisa jest całkiem fajną postacią. Mangowy wygląd, malutka, a ma pierdolnięcie ;D. Taka na fazę, także nie dziwie ci się, aczkolwiek sam bym nią nie grał ;) .
Się przez ostatni tydzień mój punkt widzenia na niektóre postacie i aspekty tej gry zmienił na bardziej optymistyczny ;D

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 11-01-2010, 23:37   

Nie wiem, mnie jakoś te prostackie postacie którymi można nauczyć się grać w jeden dzień irytują. Nawet Bruce'm już coraz mniej gram na rzecz Bryana. Grizzly jest doświadczonym graczem, więc dziwi mnie trochę, że z Ganryu, który jest dosyć ciekawą i trudną w prowadzeniu postacią przerzucił się na jakieś dziwadło dla noobków :P

Z Edkami osobiście nie mam problemów, tak samo jak z Lilkami i Bobkami (no nie licząc Bobka Samewise, ale na niego mam specjalne techniki ;) ). Wszystko to kwestia ogrania. Najgorzej mi się gra na Alisę, Paula i Xiao. Chociaż przyznam, że dzisiaj trafiłem na kolesia grającego dobrze Alisą, nawet mu pogratulowałem, widać było, że czai grę, a nie spamuje wybitki i podcinki na pałę. Walkę zapisałem, jak wrzucę na youtube to będzie mógł sobie Grizzly zobaczyć i się czegoś nauczyć ;)

SAMEWISE 
Student

Wysłany: 12-01-2010, 10:12   

Komandos napisał/a:
Nie wiem, mnie jakoś te prostackie postacie którymi można nauczyć się grać w jeden dzień irytują. Nawet Bruce'm już coraz mniej gram na rzecz Bryana. Grizzly jest doświadczonym graczem, więc dziwi mnie trochę, że z Ganryu, który jest dosyć ciekawą i trudną w prowadzeniu postacią przerzucił się na jakieś dziwadło dla noobków :P

Tak to już jest. Ja wiele lat grałem Kazuya i szło mi bardzo dobrze aż pojawił się T6 gdzie wszyscy szarżują i spamują byle co, że nawet dasha zrobic nie można. Przesiadka z Kaza na Boba jak na razie dobrze mi zrobiła^ ^ Ci gracze co przedtem mieli pod górkę swoimi postaciami w T6 sobie to odbijają w końcu.

Grizzly 
Master of the Shakers

Wysłany: 12-01-2010, 17:07   

Grizzly 4 vs 5 SAMEWISE
[Alisa] [Bob]

Nigdy nie sadzilem, ze ta kupa miesa jest tak szybka ;] Widac, jak malo wiem o tej grze :) Pozatym jugg po kazdej podcince i po jednym (chyba?) rzucie, NC od low. A wy mowicie ze Alisa jest dla noobow ;] Co do SAMEWISE. Gra naprawde przyjemnie i mysle, ze fajnie by sie sparowalo off-line ;] Rowniez innymi postaciami :)

SAMEWISE 
Student

Wysłany: 12-01-2010, 17:47   

Było baaaardzo ciężko^ ^ Na początku się wystraszyłem jak zacząłeś nią jakieś cuda wyprawiać które pierwszy raz na oczy widzę hehe Dosłownie każda walka wyrównana, w pewnym momencie myślałem, że juz nie dam rady : ) Musiałem sie strasznie ograniczać i zapomnieć o ofensywie bo Alisa ma u/f+4,4 :zdegustowany: Kurde za każdym razem widzę d/f+3,3 i za każdym razem robię parry i nie mogę tego zbić : / Większość walk się nagrało więc dam znać jak już coś wrzucę. Gryzzly to bardzo wymagający przeciwnik i ledwo co wygrałem kapiąc na maxa hehe. Nie gram tylko Bobem więc możemy kiedy się umówić na jakieś spary^ ^

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 12-01-2010, 18:42   

Walki powoli wchodzą na najwyższe turniejowe szczeble, także byłoby fajnie gdybyście postarali się coś pozgrywać na pamiątkę pierwszego onlajnowego turnieju Tekken 6 ;)
Kaillera P2P Client

Lesiu PL 
Student

GamerTag: x Lesiu PL x
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 12-01-2010, 19:06   

Ofkoozzzzz jak się da zagrać z kimś to zgram replay i na sieć puszczę ;P czekam na finał z kimś ;)

Grizzly 
Master of the Shakers

Wysłany: 12-01-2010, 22:03   

Moj faworyt to Frizen, na niego nie mialem w ogole pomyslu ;] Z checia bym z Toba wiecej posparowal :) A wlasnie, jak ktos chce pograc, tak o for fun, to zapraszam :) psn : GrizzlyArt

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 12-01-2010, 23:26   

Komandos 2 (Bru,Bry,Law) : 5 Ukyo (Lee, Bry, Mig)

Gra na jednej kresce :/ Ukyo to dobry zawodnik, ale myślę, że gdybym mógł posadzić najprostszego juggla, żeby chociaż dojść do ściany Brucem to miałbym dużą szansę wygrać :P No ale takie są uroki grania online.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 13-01-2010, 00:09   

Ok Panowie, widzę że w końcu walki ruszyły pełną parą. Do końca zostało 5 pojedynków na PS3 i 2 na X360, dlatego postarajcie się rozegrać całość do końca tygodnia i nie zapomnijcie o nagrywaniu walk. Powodzenia w końcówce :) .

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!