Odpowiedz do tematu
Lamerstwo w Tekken 6 Br online
Autor Wiadomość
1234foxfox 
Beginner

Wysłany: 06-11-2009, 18:23   Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Mnie spotkało między innymi:
- Wybieranie Eddyego(Christie) i graniu na pałe wciskajac ciagle X i O.
- Robienie z 3-5 łapanek na runde
- Zero juggli tylko podstawowe ciosy
- Granie Beakiem używając głownie nogi na low
- Ta jedna miażdżaca fala ciosów Lily(przez które uważam, że to postać mocno przesadzona) powtarzana w nieskończoność
- Granie Lawem używając na okrągło podcinki i chytów
- I to co mnie za przeproszeniem wk**wia najbardziej to to, że kiedy mam mało życia, bądź przeciwnik ma mało życia to wali same podcinki, kicki w low itp oby tylko wygrać

ornit 
Student

GamerTag: UPOKARZACZ
Wysłany: 06-11-2009, 18:41   

Ale wygrywasz z nimi czy przegrywasz?

HeadShot 
Beginner

Zagram w: Skyrim,DBVictory,Tekken 3
Wysłany: 06-11-2009, 21:12   

haha... no własnie wygrywasz czy przegrywasz.... mi się wydaję że wygrywasz taka grana nazywa się na "JANA" xDD

Takken Favourite Character:
+++ Devil Jin
Eddy Gordo
Jin Kazama
King
++ Kazuya Mishima
+ Armor King

tejotl 
Student

PSN ID: Hedr1984
Wysłany: 06-11-2009, 21:12   

czy przez termin "łapanka" masz na mysli rzuty? jeśli tak to nie bardzo rozumiem w czym problem
jakiś limit rzutów na runde?

takie wymyslanie dziwnych reguł "dobrej gry" chyba nie ma sensu? no chyba, że mówisz o sytuacjach w których przeciwnik korzysta z laga (gdzie bardzo trudno blokować unikać np kopnięc Hwo/Baeka)
to osobna kwestia i jak dla mnie wszystko mozna zrzucić na beznadziejny online

jak dla mnie lamerstwem jest zakładanie 4 osobowego lobby i w momencie w ktorym host przegrywa walke (czyli spada na koniec kolejki) to konczy sesje - to jest dopiero lamerstwo i brak szacunku dla czasu innych

Kazio Mishima 
Beginner

PSN ID: Kazuya342
Wysłany: 07-11-2009, 08:24   

Ja mam tak samo.Law podhacza mnie i robi salto.Lili skacze jak walnieta.Eddy lub Christie gdy leże na ziemi nie dadzą wstać bo (nie wiem jak to nazwać)robią gwiazde xD

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 07-11-2009, 11:11   

Jest jedna rada dla 1234567890foxfoxa i Kazia Mishimy. A mianowicie - poćwiczcie :rotfl:

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 07-11-2009, 11:22   

Ehh jak czytam takie tematy to przypominają mi się piękne czasy T3O na kailerze :D .

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 07-11-2009, 11:28   

Kazik i Fox, jeśli gracie z przypadkowymi noobkami to sami jesteście sobie winni. Poszukajcie na forum tematu, gdzie są podane namiary na graczy online i z nimi się ustawcie na granie.

Traitor 
Beginner

PSN ID: Sankiatak
Wysłany: 07-11-2009, 11:55   

- Granie Beakiem używając głownie nogi na low
- Ta jedna miażdżaca fala ciosów Lily(przez które uważam, że to postać mocno przesadzona) powtarzana w nieskończoność
- Granie Lawem używając na okrągło podcinki i chytów

Mam to samo, to jest takie wkur... Najbardziej ci co graja lawem >.<

Kazio Mishima 
Beginner

Wysłany: 07-11-2009, 14:02   

Komandos-->Może masz rację....Nie zawsze na szcęście trafia się noob ale w większości przypadkach tak i nigdy nie wyjdę z tego 4 dana <chlip><szloch>

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 07-11-2009, 14:16   

Traitor napisał/a:
- Granie Lawem używając na okrągło podcinki

Coś nowego od złotych czasów Tekken 3? :P To już w Tekken 3 irytuje.

1234foxfox 
Beginner

Wysłany: 07-11-2009, 15:00   

Jasne, że w większości przypadków wygrywam z takimi pałkami, ale chodzi o to że irytujące jest jak czasami takiemu uda się fartem wygrać.

Komandos napisał/a:
Kazik i Fox, jeśli gracie z przypadkowymi noobkami to sami jesteście sobie winni. Poszukajcie na forum tematu, gdzie są podane namiary na graczy online i z nimi się ustawcie na granie.

I co będę się specjalnie ustawiał na walki z graczami z forum? ... Wchodze na online i gram kiedy mam czas. Może po przeczytaniu takiego tematu, większośc panikarzy(same ciosy na low pod koniec walki) zmieni swój 'styl gry'

tejotl napisał/a:
czy przez termin "łapanka" masz na mysli rzuty? jeśli tak to nie bardzo rozumiem w czym problem
jakiś limit rzutów na runde?

Gdzie ja napisałem, że jest jakiś limit? Po prostu można by było grac trochę bardziej fair przy takim kiepskim online gdzie naprawdę trudno uwolnić się z chwytu czy nawet zablokować cios na low

vho napisał/a:
Jest jedna rada dla 1234567890foxfoxa i Kazia Mishimy. A mianowicie - poćwiczcie :rotfl:

Najpierw sprawdź jaki mam nick, a potem się do mnie odzywaj

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 07-11-2009, 15:34   

Nie grajcie rankingów, tylko player matche.

Kazio Mishima 
Beginner

Wysłany: 07-11-2009, 15:58   

Yamada-->No ale jak ktoś chce sobie rangę nabić to player match odpada.
A i jeszce jedno.Nie o to mi chodziło z tymi noobkami,że przegrywam z nimi bo non stop robią to samo.Chodziło mi o to o co użytkownikowi o strasznie długiej ksywce:D,że to trochę nie fair.Opowiem Wam historię z życia wziętą,której doświadczyłęm 15 min temu xD.
Dałem na ranking match no i wyszukiwało mi mojego przyszłego opponenta.No i znalazł Brazylijczyka o brązowej cerze (nie jestem rasistą;),był nim niejaki Eddy Gordo.No i gramy pierwsza runda spoko,graliśmy jak równy z równym ja Kazkiem on Eddym.No i niestety w pierwszej rundzie objawił się mi jego styl.Znany na całym świecie NOOBSTYLE!!!!Nonstop mi robił thomasa no i oczywiście x+o kiedy leżałem.Ale już nabrałem większego doświadczenia i pokonałem go w pierwszej rundzie.Drugą też wygrałem.Trzecią przegrałem niestety no bo jak się jest noobkiem właśnie typu ten gracz co grał Eddym to się idze na całego.No i w trzeciej go pokonałem ale musiałem użyć do pomocy słynnego tak zwanego "wirka" od Kazka.Z przykrością muszę stwierdzić,że ten co grał Eddym to był Polak:(.75% moich meczy to były przygody z noobkami.I to by było na tyle także proszę nie mówić,że muszę potrenować bo zacząłem swoją przygodę z Tekken 1 i wiem co nieco o tej grze.Pozdro;)
Ostatnio zmieniony przez Kazio Mishima 07-11-2009, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 07-11-2009, 17:09   

To idz pograj w tibje i tam sobie lvle bij. Akurat Eddy i Christie sa jednymi z gorszych postaci na "nie dawanie wstac".TAK SIE GRA W TA GRE. Jak wam nie wychodzi to sie nauczcie grac a dopiero pozniej wylewajcie zale na forum. Jak ktos uzywa duzo lowow to uzywajcie duzo niekaralnych low crushy na mid. Takich tez nie mozna zlapac (chyba ze air throwa ktos robi). Online sie tez oplaca schylac duzo na pale.