Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Ren »

nie znacie się. 1234fox ma racje i należy grać uczciwie.

Zasady fair play:
1. grając przeciwko stiwowi nie używaj nóg, gdyż biedny przeciwnik nie ma mozliwosci kopania i byloby to nieuczciwe.
2. grając przeciwko ninie/annie/asuce itd. czekaj na atak i uderzaj tylko po bloku gdyż kobieta ma pierwszeństwo - zakladajac ze grasz facetem. Jeśli tak to w sumie jesteś zerem bijąc kobietę.
*zasada pierwszeństwa rownież obowiązuje gdy grasz z heihachim lub wangiem (starszy ma pierwszeństwo, to oczywiste).
3. Pierwszy ruch w każdej rundzie zawsze należy do zawodnika ubranego na biało.
4. nie bij leżącego/wstającego.
5. rzucanie kobiet to perwersja tak więc łapy przy sobie!
6. Nie bij na low. W ogole bicie ponizej pasa jest nie do przyjęcia.
7. Jeśli wygrasz - okaż współczucie, napisz ze Tobie przykro, powiedz ze nastepnym razem bedzie lepiej, wyślij piwo/czekolade kurierem na otarcie łez - razem z paczką chusteczek.
8. nie wykorzystuj słabości przeciwnika. Pamiętaj, że nie kazdy potrafi grac, za to kazdy chce wygrywac.
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Seivoth »

s[h/z]inden pisze:
Seivoth pisze: Ja jestem zdania że to normalne, jak każdy próbuje jakimkolwiek sposobem wygrać.
Inną kwestią jest efektYwność walki, można rzec że jej nie ma.
2 przeczące sobie zdania, ładnie :)
jak działa, to spamujesz nie? czyli jest efektywne (nie mylić "efektywne" z "efekciarskie" ;] )
Proponowałbym sprawdzić w słowniku języka polskiego, czym jest słowo "efektowność" (a nie jak nie wiedzieć czemu założyłeś - efektywność)... gdybyś postarał się spojrzeć na moją wypowiedź obiektywnie, dostrzegłbyś, że chodziło mi o wygląd walki. Co za ignorancja :cool:
s[h/z]inden pisze:
Seivoth pisze: Tryb online nie przekłada się zatem na umiejętności gry.
może raczej na "możliwości gry"? chyba, że tekken online umie Ci zrobić kanapkę, to tak.
Przepraszam, niepotrzebnie posłużyłem się skrótem myślowym. Moja pełna wypowiedź powinna brzmieć: "Tryb online nie przekłada się zatem na umiejętności gry w Tekkena". Widać niektórym trzeba pisać dosadnie :luka:
s[h/z]inden pisze:
Seivoth pisze: Nie napisałem nic nowego ^^ ale co tam...
Pozdrawiam!
no jak to? inaczej bym tutaj nie napisał ;p

(a to jest lamerstwo w temacie o tekken 6 br online)

pozdro!
Najwyraźniej czepianie się (przecież) wolnej wypowiedzi sprawia tobie ogromną radochę. Tak ciężko o rozrywkę w tych czasach?!
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: s[h/z]inden »

Ren pisze: 1. grając przeciwko stiwowi nie używaj nóg, gdyż biedny przeciwnik nie ma mozliwosci kopania i byloby to nieuczciwe.
2. grając przeciwko ninie/annie/asuce itd. czekaj na atak i uderzaj tylko po bloku gdyż kobieta ma pierwszeństwo - zakladajac ze grasz facetem. Jeśli tak to w sumie jesteś zerem bijąc kobietę.
*zasada pierwszeństwa rownież obowiązuje gdy grasz z heihachim lub wangiem (starszy ma pierwszeństwo, to oczywiste).
3. Pierwszy ruch w każdej rundzie zawsze należy do zawodnika ubranego na biało.
4. nie bij leżącego/wstającego.
5. rzucanie kobiet to perwersja tak więc łapy przy sobie!
6. Nie bij na low. W ogole bicie ponizej pasa jest nie do przyjęcia.
7. Jeśli wygrasz - okaż współczucie, napisz ze Tobie przykro, powiedz ze nastepnym razem bedzie lepiej, wyślij piwo/czekolade kurierem na otarcie łez - razem z paczką chusteczek.
8. nie wykorzystuj słabości przeciwnika. Pamiętaj, że nie kazdy potrafi grac, za to kazdy chce wygrywac.
mój Mistrzu! doskonałe zasady! teraz niech każdy lamer się schowa, albo zacznie walczyć honorowo! śmierć lamerom!
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
1234foxfox
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 03-11-2009, 00:28

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: 1234foxfox »

żal mi was, pewnie większość z was gra na lamusa, i panikuje pod koniec walki bo niby czemu tak was to dotknęło.
Ren pisze:nie znacie się. 1234fox ma racje i należy grać uczciwie.

Zasady fair play:
1. grając przeciwko stiwowi nie używaj nóg, gdyż biedny przeciwnik nie ma mozliwosci kopania i byloby to nieuczciwe.
2. grając przeciwko ninie/annie/asuce itd. czekaj na atak i uderzaj tylko po bloku gdyż kobieta ma pierwszeństwo - zakladajac ze grasz facetem. Jeśli tak to w sumie jesteś zerem bijąc kobietę.
*zasada pierwszeństwa rownież obowiązuje gdy grasz z heihachim lub wangiem (starszy ma pierwszeństwo, to oczywiste).
3. Pierwszy ruch w każdej rundzie zawsze należy do zawodnika ubranego na biało.
4. nie bij leżącego/wstającego.
5. rzucanie kobiet to perwersja tak więc łapy przy sobie!
6. Nie bij na low. W ogole bicie ponizej pasa jest nie do przyjęcia.
7. Jeśli wygrasz - okaż współczucie, napisz ze Tobie przykro, powiedz ze nastepnym razem bedzie lepiej, wyślij piwo/czekolade kurierem na otarcie łez - razem z paczką chusteczek.
8. nie wykorzystuj słabości przeciwnika. Pamiętaj, że nie kazdy potrafi grac, za to kazdy chce wygrywac.

a cymbał, który to napisał nawet nie ogarnął o co mi chodziło i po tym jak nędzy poziom prezentuje szkoda mi nerwów na tłumaczenie.

ps: mega śmieszne, ale co tam kiedy w szkole gnębią to po codziennej spłuczce dobrze jest się wyżyć na forum : ) FRAJERSKIE POCZUCIE HUMORU
Ostatnio zmieniony 20-11-2009, 22:44 przez 1234foxfox, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Frizen »

Przeciez on to napisal w oparciu na Twoje posty :)
1234foxfox
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 03-11-2009, 00:28

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: 1234foxfox »

to ciekawe, skoro napisał to na podstawie moich postów to odnieś chociaż jeden punkt do którejś z moich wypowiedzi.
Czy ja tępaki napisałem gdzieś, że wyznaczam zasady fair play? napisałem tylko co według mnie jest lamerską zagrywką, ale okazuje się że to za trudne do ogarnięcia.
Nie rozumiem, czy wasi starzy nie mogą na chwile odłączyć wam tej konsoli, bo jak widać gra 24h na dobre robi z mózgu człowieka kompletną srake.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Ren »

1234foxfox pisze:cymbał, który to napisał nawet nie ogarnął o co mi chodziło i po tym jak nędzy poziom prezentuje szkoda mi nerwów na tłumaczenie.

ps: mega śmieszne, ale co tam kiedy w szkole gnębią to po codziennej spłuczce dobrze jest się wyżyć na forum : ) FRAJERSKIE POCZUCIE HUMORU
Co do poziomu, to bazując na Twoich postach mogę śmiało stwierdzić, iż nie zasługujesz/nie jestes godzien posta, ktorego do ciebie kieruje. Tak wybitnym jednostkom (w porownaniu do ciebie) nie wypada zniżać się do twojego ubogiego poziomu i dziwię się, że ktokolwiek odpisuje w tym temacie. Zwłaszcza, że sam nie jesteś świadom swojego braku kompetencji i dopiero po roku/2 latach grania zdasz sobie sprawe jak bardzo uchybione umysłowo są twoje dzisiejsze wypowiedzi. Wszelkie próby uświadomienia cie nie maja sensu.

"cymbał"?"tępaki"? dla ciebie Pan Ren, zwłaszcza w temacie dotyczącym tekkena. Nie zapominaj też o Panu Yamadzie, Panu Komandosie i wielu innych wybitnych(w porownaniu do ciebie) Graczach ktorzy uraczyli zaledwie ułamkiem swojego geniuszu tak nędznego śmiertelnika jak ty.


Słowa nie są w stanie opisać jak bardzo mijasz sie z prawdą, więc nawet komentarz: "gówno wiesz o tekkenie" byłby po prostu niedopowiedzeniem.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Yamada »

Ok panowie, ale troszkę wyluzujmy, bez pojazdów:).
Obrazek
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Zulata »

Osobiście uważam, że tzw wytykanie "lamerstwa" u innych graczy, jest oznaką pewnej słabości większości, a mianowicie, ludzie nie potrafiący sobie poradzić z jakimś stylem gry, radzą sobie z nim, narzekając na niego. Nikogo tu nie obrażam itd, po prostu sądzę, że dobry, uniwersalny gracz w Tekkena, zamiast po przegranej czy też wygranej partii z "lamerem" siadać do kompa i narzekać na innych, usiądzie sobie w spokoju i pomyśli jakby tu na ten styl zagrać. Sam przyznaje, że takie podcinanie jest denerwujące, czy też np. Rzut na koniec walki, zamiast powalczyć normalnie, jednakże nie będę ustalał zasad w Tekkenie bo to już by było bzdurne. Każdy gra jak potrafi, jak ktoś chce grać ładnie to zagra ładnie w swoim stylu, jak ktoś gra żeby wygrać, zagra tak żeby wygrać. Dobry gracz w tekkena, poradzi sobie z każdym stylem walki. Z graczem, który gra ładnie, zagra tak, że rep z walki będzie się nadawał do Hall of Fame, a z graczem, który chce wygrać, zagra tak, aby pokazać, że granie na pałe przeciwko porządnemu przeciwnikowi nic nie daje i wygra ;). Poza tym, niskie ciosy, mają to do siebie, że te szybkie są słabe i mało dmg, a te mocne są najczęściej widoczne i można się schylić jeśli się ma odpowiedni czas reakcji, jeśli się nie ma, to siadać do tekkena i go sobie wyćwiczyć ;). Co do rzutów. Na pewno oglądacie filmiki z turniejów, i tam nikt nie próbuje robić rzutu, bo nic mu to nie da. Po prostu widzą, że jest rzut, ręka automatycznie wędruje na przycisk odpowiadający wyrwaniu się z niego. Jeśli ktoś chce użyć przeciwko mnie, argumentu, że oni grają na automatach i tam łatwiej, to go uprzedzę ;). Kupcie sobie Arcade sticka i będziecie mieć po problemie. 250 zł kosztuje =P a ile nerwów zaoszczędzonych. Ja, jak gram z kumplami to na 100 walk jakie rozegramy, jest może 5 czy 6 rzutów, które nam się udadzą, gram oczywiście na PS3 na padach, bez żadnych arcade sticków. . Z tekkenem jak z szachami, trzeba przewidzieć ruch przeciwnika ;D Czy to niskie kopnięcia czy też rzuty. Tyle. Gdy w moim mieście organizowany był "turniej", przyjechało kilku gości z Polski. Większość z nich grała ekstra, a kilku wpadło i robiło kapuche jak nic, to wygrali 2 czy 3 walki z ludźmi, którzy też nie grzeszyli wysokim poziomem gry, tzn. umieli ciosy, nie umieli ich wykorzystać. Faktem jest że u tych co wygrali widizałem jakieś 1/10 command listy, u tych drugich 80 % command listy, ale co z tego jak nie byli w stanie niczego dobrze wykorzystać. Ci od kapusty, przeszli dalej do ćwierćfinałów i pięknie zostali sprowadzeni na ziemię przez dobrze grających ludzi, nawet z ich przykrym stylem gry nie mogli nic zrobić. Na wszystko w tej grze jest kontra i na wszystko da się zagrać ;). Czekam tylko, aż poprawi się system online bo ostatnio zagrałem z ciekawości jedną walkę ;D cudownie było. Gość grał fajnie, problem w tym, że miałem 3 sekundowe opóźnienie. Muszą jak najszybciej to naprawić tak abym mógł zagrać na 1 mb łączy bez żadnego stresu. NAMCO skubańcy, w Japonii wszyscy łącza minimum 20 mb ;D to w sumie nie ma co się dziwić. Pewnie nawet nie przypuszczali, że w jakimś Kraju, ktoś może mieć łącze 1 mb ;D A u nas, to nawet całkiem niezłe jest ;D. Takie życie. ;D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: KRELIAN »

Temat będzie powracał z każdą częścią posiadającą online i zawsze znajdą się znawcy odnośnie lamerstwa. Jeśli nastawiasz się na online to licz się z wykorzystaniem lagów ze strony przeciwników i albo to zaakceptuj dopasowując się do nich, albo daruj sobie grę. Mi już kilka razy zdarzało się przegrać z kimś online właśnie z powodu nieporadności przy blokowaniu, ale właśnie w takich sytuacjach błyskawicznie dochodzi się do tego, czy ktoś w rzeczywistości leje cię bo jesteś słaby, czy przez lagi. Ja z reguły dziękuję za dalszą grę i szukam bardziej zielonego połączenia, bo naprawdę szkoda tracić czasu na grę, która nawet nie bawi przy zerowej stawce (chociaż dla wielu wyższy rank to większy respekt na osiedlu).

Zamiast więc narzekać na podcinki, 'kołowrotki DJa' czy fristajl Boba, naucz się te 'lamerstwa' wykorzystywać, albo odłącz kabel online i ciesz się grą z kolegą.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
1234foxfox
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 03-11-2009, 00:28

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: 1234foxfox »

Ren pisze:
1234foxfox pisze:cymbał, który to napisał nawet nie ogarnął o co mi chodziło i po tym jak nędzy poziom prezentuje szkoda mi nerwów na tłumaczenie.

ps: mega śmieszne, ale co tam kiedy w szkole gnębią to po codziennej spłuczce dobrze jest się wyżyć na forum : ) FRAJERSKIE POCZUCIE HUMORU
Co do poziomu, to bazując na Twoich postach mogę śmiało stwierdzić, iż nie zasługujesz/nie jestes godzien posta, ktorego do ciebie kieruje. Tak wybitnym jednostkom (w porownaniu do ciebie) nie wypada zniżać się do twojego ubogiego poziomu i dziwię się, że ktokolwiek odpisuje w tym temacie. Zwłaszcza, że sam nie jesteś świadom swojego braku kompetencji i dopiero po roku/2 latach grania zdasz sobie sprawe jak bardzo uchybione umysłowo są twoje dzisiejsze wypowiedzi. Wszelkie próby uświadomienia cie nie maja sensu.

"cymbał"?"tępaki"? dla ciebie Pan Ren, zwłaszcza w temacie dotyczącym tekkena. Nie zapominaj też o Panu Yamadzie, Panu Komandosie i wielu innych wybitnych(w porownaniu do ciebie) Graczach ktorzy uraczyli zaledwie ułamkiem swojego geniuszu tak nędznego śmiertelnika jak ty.


Słowa nie są w stanie opisać jak bardzo mijasz sie z prawdą, więc nawet komentarz: "gówno wiesz o tekkenie" byłby po prostu niedopowiedzeniem.
jesteś kretynem i nim zostaniesz, ładna wymijająca odpowiedz(daruj sobie kolejne wypociny nie na temat). 'Pan'? od kiedy tak się mówi na pucybutów...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Yamada »

Jeszcze jeden pojazd, nazwanie kogoś kretynem itd i leci warn, niezależnie kto będzie autorem posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Komandos »

Yamada pisze:Jeszcze jeden pojazd, nazwanie kogoś kretynem itd i leci warn, niezależnie kto będzie autorem posta.
Nie chcę nic sugerować , ale ten koleś już dawno bana powinien dostać :hyhy:
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: kemot722 »

Ale sie temat rozkręcił, nie to co obrady w Sejmie :P

Temat można chyba przemianować na "Co was w życiu wk**wia? (2)" ;)
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: s[h/z]inden »

Zulata pisze:Osobiście uważam, że tzw wytykanie "lamerstwa" u innych graczy, jest oznaką pewnej słabości większości, a mianowicie, ludzie nie potrafiący sobie poradzić z jakimś stylem gry, radzą sobie z nim, narzekając na niego.
KWINTESENCJA TEMATU!

więcej nie trzeba pisać ;]
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”