Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: darth_julitka »

Komandos pisze:
Yamada pisze:Jeszcze jeden pojazd, nazwanie kogoś kretynem itd i leci warn, niezależnie kto będzie autorem posta.
Nie chcę nic sugerować , ale ten koleś już dawno bana powinien dostać :hyhy:
Też tak uważam, można dociekać swoich racji kulturalnie. Nie ma to jak wyzwać ludzi od kretynów i debili kiedy brakuje argumentów... :looka:
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Komandos »

Dobra Panowie koniec z lamerstwem w tekkenie :D -
Tuminure
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 21-10-2006, 07:53

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Tuminure »

1. grając przeciwko stiwowi nie używaj nóg, gdyż biedny przeciwnik nie ma mozliwosci kopania i byloby to nieuczciwe.
A megaultimatepowerkopniak z wyskoku, to co?

PS. Hwoarang, Baek, Anna... i inne postacie które potrafią stać na jednej nodze, mogą używać tej zdolności tylko grając z inną postacią która posiada taką zdolność!

Tak btw. Co to za różnica czy ktoś na koniec walki czy na początek używa lowa/chwytu?
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: tejotl »

dzisiaj grałem z jakimś Ravenem (chyba z Polski bo połaczenie "5tka") i niezłe cuda wianki sie działy - przy tych jego teleportacjach i innych dziwnych rzeczach ze znikaniem gra zgrzytała jak na starym piecuchu
ogólnie nie wiem czy to nie jest po prostu zbieg okoliczności, ale zauważyłem, że kiedy gram z ludźmi którzy mają te jakieś aury czy inne pierdoły z customizacji to zaczyna sie mielić (ale nie lag tylko sprzętowa bardziej sprawa)
patrząc na to co dał ten patch to dochodze do wniosku, że premiera T6 powinna była zostać przesunieta na okreś świateczny ;)
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
Awatar użytkownika
pro.hentz
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 24-01-2010, 07:53
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: pro.hentz »

Każda postać ma swoje dobre i złe strony, a lamerstwa się i tak nie wyplewi więc uważam, że jeśli ktoś uważa się za dobrego zawodnika, powinien radzić sobie w każdej walce... bez zasad, wygrywasz, jesteś lepszy to wszystko. Wiadomo, że przegrana walka z lamerami wkurza niesamowicie ale nie są przecież nie do pokonania ...
FAST LIFE, FAST MUSIC - DRUM'N'BASS FANATIC
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Patok »

Ktoś mnie zatem oświeci jak zrobić Kinga w trąbę gdy ten zacznie mnie po łydce kopać? Frajer kopnie 3 razy, moja postać zgina się i jęczy a ten znów zaczyna kopać.

Z większością Spam-botami można sobie poradzić ale na Kinga patentu zwyczajnie nie mam. Jakaś podpowiedź?
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
KBB

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: KBB »

@Patok
Low parry ?
Awatar użytkownika
Patok
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 24-02-2010, 18:09
Lokalizacja: Kielce

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Patok »

Hmmm... Albo u mnie gorzej z refleksem albo Asuka nie wyrabia z gardą na nim bo jeśli dobrze pamiętam to jakoś parowanie mi na king-spamerze nie wychodziło.
Tekken 6 - Asuka Kazama 4th Dan
My Asuka Kazama
Awatar użytkownika
Arek3473
Student
Student
Posty: 40
Rejestracja: 11-04-2010, 09:54

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Arek3473 »

A poza tym: "Dobrego przeciwnika nie poznaje się po tym jak atakuje,ale jak się broni..."
Hehe :)
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Arucardo_1 »

hahaha zostałem zniszczony, ten temat chyba najdobitniej pokazuje kryzys w jakim jest Honmaru i polska scena Tekkena w ogóle...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: s[h/z]inden »

Polska scena tekkena zawsze była w kryzysie, bo tylko kilku ludzi umiało grać, a reszta to same casuale od eddyego były :D
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Arucardo_1 »

Osobiście nie znam żadnego "casuala" od eddyego, a znam za to całkiem sporo osób, które grać umieją i (przynajmniej kiedyś) grały na przyzwoitym poziomie; za czasów T5 turnieje gromadziły po 100 konkretnych osób, a pamiętajmy, że nie każdy wszędzie jeździł więc można spokojnie założyć, że w tamtych czasach ze 150-200 osób na w miarę porządnym poziomie w Polsce by się znalazło...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
load6
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 04-09-2010, 10:27

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: load6 »

rzygam już tym online wybieracie w kółko tylko asuka law asuka law eddy i inne kazuye i robicie ciagle te samo juggle no rzygac juz sie chce ... jedyny sposób na ominiecie tego to poprostu musze przeskoczyć ten dolny pułap lamerstwa i powalczyc z kims na poziomie ale nie mam czasu na nauke takze gram sobie od czasu do czasu i za kazdym razem widze te same juggle te same 5 postaci w kolko ....
Awatar użytkownika
Alex_NFS
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 22-02-2009, 10:29
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Alex_NFS »

rzygam już tym online wybieracie w kółko tylko asuka law asuka law eddy i inne kazuye i robicie ciagle te samo juggle no rzygac juz sie chce ... jedyny sposób na ominiecie tego to poprostu musze przeskoczyć ten dolny pułap lamerstwa i powalczyc z kims na poziomie ale nie mam czasu na nauke takze gram sobie od czasu do czasu i za kazdym razem widze te same juggle te same 5 postaci w kolko ....
Load6, motylku ty mój błękitny~
Jeśli coś ci się nie podoba, to po kiego się udzielasz? :] Masz jakiś problem czy może masz jakieś nieprzyjemne doświadczenia z Tekkenem? Nie wiem... jakiś młodszy od ciebie szczyl cię skroił? :D A skoro z ciebie taki bohater, to zmierz się z kimś :] [ja bym chętnie się z tobą zmierzyła, ale nie mam jak :looka:]
I moja rada - idź gnębić ganiającą po podwórku dziatwę. I idę o zakład, że ty się boisz tych lepszych graczy w Tekkena, co przysłaniasz twierdzeniem: nie mam czasu na naukę. Tak mówią ci, którzy zgrywają wielkich znawców i chojraków.

Dziękuję za uwagę~ :cwaniak:
MTC
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 07-09-2010, 15:49

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: MTC »

Jak ja kocham takie kwiczenie :) nie mówię o przedmówczyni
np.

"tylko robisz chwytanie" (to się kurde wyrywajcie)

"twoja postać jest szybsza" (nie szybsza tylko nie znacie frame daty i przebijacie na pałę)

"dziwne teleporty ravenem" (fak me... )

"lamer, lamerstwo etc." ( mówienie tego typu tekstów to jest domena ludzi którzy ledwo zaczęli grać, nie rozumieją systemu i obwiniają innych za własne błędy których z resztą nie rozumieją albo nie widzą że je popełniają... powiem tak cisza, słuchać i uczyć się od lepszych...)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”