Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Kazio Mishima
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 01-11-2009, 10:17
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Kazio Mishima »

Frizen-->Uspokój się ja żadnych żali tu nie wylewam już nic nie można powiedzieć bo już na ciebie naskakują.Chciałem tylko powiedzieć,że to jest trochę lekko powalone i nie mówię tylko o Eddym i Christy.Każda postać ma jakiś lamerski cios.jak np.nie wiem wir od Kazka albohak i salto od Lawa.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Yamada »

Kwestia wprawy, serio. Najlepszym lekarstwem jest nauczenie się dolnego zbicia na reakcę w seryjkach. Sadzisz po tym gwaranta. Ja tam bym się cieszył jakby mi ktoś sadził lowy takim Edkiem bo mam kankany Asuki:P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Frizen »

Tak sie sklada ze podcinke Lawa sie broni na reakcje, chyba ze naprawde sa duze lagi. Moze za ostro wyjechalem ale nie dziw sie ze jak ktos widzi ze sobie z czyms nie radzisz to to wykorzystuje. Ja np biore Steva, lapie moze raz na 3 walki i gram praktycznie bez lowow to ludzie nie maja nic do powiedzenia. Jak chcesz to dodaj mnie do listy to zagramy i rob sobie wszystkie podcinki jakie chcesz i lap ile chcesz i pokaze Ci ze online nawet na takie cos da sie grac.
1234foxfox
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 03-11-2009, 00:28

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: 1234foxfox »

Frizen pisze:To idz pograj w tibje i tam sobie lvle bij. Akurat Eddy i Christie sa jednymi z gorszych postaci na "nie dawanie wstac".TAK SIE GRA W TA GRE. Jak wam nie wychodzi to sie nauczcie grac a dopiero pozniej wylewajcie zale na forum. Jak ktos uzywa duzo lowow to uzywajcie duzo niekaralnych low crushy na mid. Takich tez nie mozna zlapac (chyba ze air throwa ktos robi). Online sie tez oplaca schylac duzo na pale.

Tak się podnieciłeś w tej wypowiedzi, a nawet nie ogarnąłeś o co chodzi. Nikt nie napisał, że daje się łapać na coś takiego, ani że przegrywa z takimi frajerami. Po prostu chciałem zobaczyć czy innych gracze też wkurza takie 'granie'.

"TAK SIE GRA W TA GRE." to fajnie masz, że dla Ciebie gra polega na robienie rzutów i kopaniu w low przy 5% paska.

Frizen pisze:Tak sie sklada ze podcinke Lawa sie broni na reakcje, chyba ze naprawde sa duze lagi.
Nie musza byc nawet duże, takie coś broni się na reakcje jak nie ma lagów.
Frizen pisze: Moze za ostro wyjechalem ale nie dziw sie ze jak ktos widzi ze sobie z czyms nie radzisz to to wykorzystuje.
No jasne, ale są pewne granice i czasem przez coś takiego można się nieźle wpienić. Jak ktoś cały czas wstaje do tyłu to nie nawalam f,f+2 Steve'a, bo wolę wygrać uczciwie.
Frizen pisze: Ja np biore Steva, lapie moze raz na 3 walki i gram praktycznie bez lowow to ludzie nie maja nic do powiedzenia.
i bardzo dobrze
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: bartaaz »

pomiędzy uczciwie a honorowo w tej grze jest jakaś tam różnica chyba :)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Frizen »

Rozumiem ze jak ktos ma koncowke zycia to walisz same high'e ? Jak sie spodziewasz lowa to go paruj. Dla Ciebie nie korzystanie z bledow przeciwnika w Tekkenie to "uczciwa gra"? RESPECT. Ja bronie online z Komandosem d/b+4 lawa na reakcje wiec mi tu bajek nie odpowiadaj. Mam z nim ok. 4-5 klatek opoznienia wiec jak odejmiemy je od predkosci lowa zostaje nam 20 klatek. Dla mnie 1/3 sekundy w tekkenie to az nadto. Widze ze doswiadczenia Ci jeszcze brak.
Kazio Mishima
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 01-11-2009, 10:17
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Kazio Mishima »

Frizen zaprosiłem Cię do kumpli;).
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Komandos »

No jasne, ale są pewne granice i czasem przez coś takiego można się nieźle wpienić. Jak ktoś cały czas wstaje do tyłu to nie nawalam f,f+2 Steve'a, bo wolę wygrać uczciwie.
Mylisz pojęcia. Uczciwe jest wszystko na co pozwala system gry, jak widzisz, że ktoś wstaje do tyłu i możesz to ukarać to idiotyzmem było by tego nie wykorzystać, w końcu na tym polega ta gra (na wykorzystywaniu błędów przeciwnika). Tak samo jak widzisz, że przeciwnik ma mało hp to starasz się go jak najszybciej dobić, bo jest wtedy najbardziej niebezpieczny (rage). Nieuczciwe to jest jak podczas gry online załączysz torrenta, ale szturchniesz przeciwnika na turnieju ;)
No ale jak ktoś chce sobie rangę nabić to player match odpada.
A co ci da ta ranga? Będziesz miał za to szacunek u kumpli czy jak? Jak chcesz mieć range to naucz się grać na lagach i graj jak te noobki o których piszesz, skoro to jest twój cel.
Ostatnio zmieniony 07-11-2009, 22:51 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tejotl
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 21-10-2009, 08:12
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: tejotl »

1234foxfox pisze: Gdzie ja napisałem, że jest jakiś limit? Po prostu można by było grac trochę bardziej fair przy takim kiepskim online gdzie naprawdę trudno uwolnić się z chwytu czy nawet zablokować cios na low
czyli problemem jest skopany online, a nie ludzie - to o czym pisałem w dalszej części posta - przy normalnym trybie sieciowym nie byloby tego problemu

a w T6 zamiast się rozwijać to trzeba się ograniczać przez skopany online - przecież przy lagach to takim Larsem mozna latac po calym ekranie spamujac losowe ataki i wygrać walkę
mnie zupelnie nie dziwi to że ludzie wykorzystują błedy gry - wku...am się, ale na Namco - bo wypuscili bubla i tyle

no i poza tym - napisz w takim razie jak wg ciebie powinna wyglądać walka "fair" przy lagach? juggle odpadają ze wzgledu na opóźnienie, rozumiem, że rzuty też bo przeciwnik nie może się wyrwać, jak najmniej ataków na low, okizeme też nie bo ktoś tam się żalił, że ludzie "nie daja wstać"... przecież to smieszne wymagania i chyba sam przyznasz, że to nierealne
I know that there is no escape from the Planet of the Apes
1234foxfox
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 03-11-2009, 00:28

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: 1234foxfox »

Frizen pisze:Rozumiem ze jak ktos ma koncowke zycia to walisz same high'e ? Jak sie spodziewasz lowa to go paruj. Dla Ciebie nie korzystanie z bledow przeciwnika w Tekkenie to "uczciwa gra"? RESPECT.
Jasne, że nie ale też nie kucam wciskając nerwowo X.
A co do drugiego zdania, czytaj ze zrozumieniem bo zaczynasz mnie już irytować. Nawalanie tego samego ciosu to lamerstwo i tyle. Dalej odpowiadać na te posty już nie zamierzam. Cya

PS:
Frizen pisze:Ja bronie online z Komandosem d/b+4 lawa na reakcje wiec mi tu bajek nie odpowiadaj. Mam z nim ok. 4-5 klatek opoznienia wiec jak odejmiemy je od predkosci lowa zostaje nam 20 klatek. Dla mnie 1/3 sekundy w tekkenie to az nadto. Widze ze doswiadczenia Ci jeszcze brak.
z chęcią bym to zobaczył wielce doświadczony graczu
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Yamada »

Frizen ma rację panowie, ciosy typu d/t+4 Lawa, d/p+3 Bryana itd da się blokować na reakcję przy pewnym poziomie zaawansowania i nie trzeba do tego nadludzkich zdolności. Bynajmniej offline. Online różnie z tym bywa bo jest delay, no ale nic tutaj nie poradzimy... . W T6 w rankingu ludzie grają prawdopodobnie dokładnie tak jak w SC4 - czyli postac z silną, przewracającą podcinką i jazda. Żadna nowość;].

Na rzuty nie ma co marudzić bo Tekken ma akurat chyba najlepszy system uciekania z nich - z kazdego mozesz uciec na reakcję (offline). Zresztą, zawsze można się schylić na pałkę;].

Low na koniec rundy to podstawa, która jest maksymalnia przewidywalna;].
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Komandos »

Nawalanie tego samego ciosu to lamerstwo i tyle. Dalej odpowiadać na te posty już nie zamierzam. Cya
Nie. Lamerstwo jest wtedy jak widzisz, że ktoś ciągle spamuje jedne cios/akcje i mimo to cały czas się na to nadziewasz. Cya :P
Kazio Mishima
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 01-11-2009, 10:17
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Kazio Mishima »

Komandos-->Nie o to chodzi,że będe miał szacun u kumpli tylko tak sobie nabijam rangę żeby nie być na ostatnim miejscu xD
P.S Co się stanie jeśli przez sieć jakiś gościu wyłączy pleya?Bo w T5DR Online odejmowali ci -1000 pkt.
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: Seivoth »

Witam!
Ja jestem zdania że to normalne, jak każdy próbuje jakimkolwiek sposobem wygrać.
Inną kwestią jest efektowność walki, można rzec że jej nie ma.
Tryb online nie przekłada się zatem na umiejętności gry.
Nie napisałem nic nowego ^^ ale co tam...
Pozdrawiam!
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Lamerstwo w Tekken 6 Br online

Post autor: s[h/z]inden »

Seivoth pisze: Ja jestem zdania że to normalne, jak każdy próbuje jakimkolwiek sposobem wygrać.
Inną kwestią jest efektYwność walki, można rzec że jej nie ma.
2 przeczące sobie zdania, ładnie :)
jak działa, to spamujesz nie? czyli jest efektywne (nie mylić "efektywne" z "efekciarskie" ;] )
Seivoth pisze: Tryb online nie przekłada się zatem na umiejętności gry.
może raczej na "możliwości gry"? chyba, że tekken online umie Ci zrobić kanapkę, to tak.
Seivoth pisze: Nie napisałem nic nowego ^^ ale co tam...
Pozdrawiam!
no jak to? inaczej bym tutaj nie napisał ;p

(a to jest lamerstwo w temacie o tekken 6 br online)

pozdro!
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”