Odpowiedz do tematu
Tekken 6 na Xboxa
Autor Wiadomość
eSKaeN 
Beginner

GamerTag: EloZiomPL
Wysłany: 18-11-2009, 16:04   Tekken 6 na Xboxa

Witam.

Miałbym kilka pytań do posiadaczy Tekkena 6 na konsolę xbox360, ponieważ planuję kupno tej gry. Czy dobrze się gra na oryginalnym padzie od xboxa czy nastawić się od razu na kupno arcade sticka, bo w innych grach ciężko mi się robiło pólkola i ćwierćkola? Jak oceniacie tryb online? Szybko znajduje przeciwników? Jak oceniacie jakość gry na necie?

Pozdrawiam

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 18-11-2009, 18:17   

Online ponoć posysa, ale nie grałem więc się nie będę wypowiadał na ten temat.

Jeżeli chodzi o pada - jak nie grasz Mishimami to AS nie jest wymagany. Mi się gra spoko, ale to pewnie jak zwykle kwestia przyzwyczajenia.

eSKaeN 
Beginner

Wysłany: 18-11-2009, 20:34   

Zaryzykowałem i właśnie zakupiłem sobie. Wcześniej ściągnąłem sobie demko Soul Calibur IV i ćwierćkola dobrze tam pracowały zarówno na gałce jak i D-Padzie. Najwyżej odsprzedam potem na allegro ze stratą kilku złotych albo pod choinkę sprawię sobie Arcade sticka :)
Dzięki za odpowiedź:)

Rikoo 
Beginner

Wysłany: 19-11-2009, 19:11   

Ja dopiero na święta dostane x360 i bede grał w T6,jak narazie grałem troche u Kolegi,ale na ps3 :D

fuckone 
Master of the Shakers

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-11-2009, 22:56   

Osobiscie jestem bardzo zadowolony z T6 na xBoxa.
Dalem tej grze tydzien na sprawdzenie czy nie bedzie problemu z padem (jakby byl mialem kupic sobie PS3), ale wszystko jest ok.
Co do online to u mnie wszystko elegancko smiga. Wiadomo, ze czasami trafisz na goscia ze slabym laczem, ale to normalne... ogolnie gra na duzy plus :)

eSKaeN 
Beginner

Wysłany: 19-11-2009, 23:59   

Ja już nie mogę się doczekać listonosza. Może jutro będzie to sobie obczaje. Z drugiej strony obawiam się o weekend bo przypada mi zjazd a już dużo mam nieobecności :)

Opyliusz 
Master

PSN ID: OpyliuszPL
Wysłany: 29-11-2009, 12:02   

Ja mam xboxa i TK6 i jestem też bardzo zadowolony z gry! zagrałem mishimami na padzie od xa i nie gra się tak przyjemnie jak na padzie od PSA :D ale jakoś to przeżyłem a wogóle Mishimy to nie są moje główne postacie tylko Bryan :) a ogólnie się gra przyjemnie w tekkena innymi postaciami na tym padzie i jest git! chociaż troche zawiodłem się na tym Campaign Mode zamiast udanego Story Mode to dali jakiś nieudany Campaign Mode :/ ale co zrobić! ale oprócz tej opcji wogóle gra jest zajebista! Pozdrawiam graczy co grają w Tekkena na xboxie :)

tHrol 
Użytkownik

GamerTag: tHrolHS
Wysłany: 29-12-2009, 23:25   

Siemanko :) Mam krótkie pytanie. Czy na X'owym padzie idzie w jakiś sposób pobawić się w T6 ? Konkretnie chodzi o dashowanie, elektryki, itp. Mishimów z bólem serca szłoby odstawić, ale np. Leo, Steve, Lars.. Idzie coś ugrać, czy wskazany stick ? :)

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 30-12-2009, 22:16   

Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, po paru godzinach zaczną ci wychodzić elektryki a po paru dniach nawet zaczniesz dashować (chociaż w moim przypadku to dalej wygląda jak jakaś parodia:P). Po prostu bedziesz zaczynał od 0, wiec jezeli chcesz sobie to oszczędzić to albo stick (o ile wczesniej sie na as'sie bawiłeś) lub przejściówka na duala.

Opyliusz 
Master

PSN ID: OpyliuszPL
Wysłany: 07-01-2010, 17:32   

Ja już grywam od listopada w T6 i mishimami już normalnie robie ewgf,wave dash,back dash,wave dash+ewgf i jest gitara ;]

Damix 
Elite player

PSN ID: Damianzzz3
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-01-2010, 20:13   

Opyliusz napisał/a:
Ja już grywam od listopada w T6 i mishimami już normalnie robie ewgf,wave dash,back dash,wave dash+ewgf i jest gitara ;]

To za mało,żeby umieć grać w Tekkena,potrzeba również Manuala,Skilla,Myślenia :O

Co do tematu,to według mnie lepiej by było grać na AS od x360 niż na padzie od X360

piotrwnek 
Beginner

Wysłany: 29-01-2010, 10:11   

ja gram na padzie i ostatniej rundy nie moge przejsc (train night[chybatak sie nazywa]) i wlasnie nie wiem czy nie lepiej pada odstawic
ale jak znowu mam czekac na wysylke z allegro to zanim bede mial dostawe to moze w koncu mi sie uda to przejsc

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 29-01-2010, 10:15   

Ja to chyba nawet po roku grania bym sie nie przydzwyczail do X'owego pada. Oszczedzcie sobie tego, i zamiast np. 2 pada dorzuccie stowke i cieszcie sie z porzadnego sticka :) .

eSKaeN 
Beginner

Wysłany: 29-01-2010, 10:19   

Znajdź mi porządnego AS za 200zł to od razu biorę :)

piotrwnek 
Beginner

Wysłany: 29-01-2010, 10:22   

Frizen napisał/a:
Ja to chyba nawet po roku grania bym sie nie przydzwyczail do X'owego pada. Oszczedzcie sobie tego, i zamiast np. 2 pada dorzuccie stowke i cieszcie sie z porzadnego sticka .

chyba masz racje
niestety juz mam 2 pady