TEKKEN 5 DR NA PS2

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Faranel
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 13-12-2009, 01:15

TEKKEN 5 DR NA PS2

Post autor: Faranel »

Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: TEKKEN 5 DR NA PS2

Post autor: Komandos »

:rotfl: Chyba już za późno trochę.
Faranel
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 13-12-2009, 01:15

Re: TEKKEN 5 DR NA PS2

Post autor: Faranel »

czemu?
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: TEKKEN 5 DR NA PS2

Post autor: SubZero »

Choćby dlatego, że wyszła już następna część (a nawet można powiedzieć, że dwie) więc Namco raczej przestało się interesować T5 czy T5DR.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: TEKKEN 5 DR NA PS2

Post autor: Komandos »

Z resztą to jest śmieszne, bo ze 100 000 wymaganych osób zebrało się tylko ponad 100, czyli jakieś 0,1% od 2006 roku :P
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: TEKKEN 5 DR NA PS2

Post autor: Martins »

Namco powinno zawisnąć za brak DRa na PS2. Woleli to wydać na tę padakę PSP. Szczerze powiedziawszy do dzisiaj mnie ta sprawa boli. Po chuj mi ta gra na "gadżecie dla casuali", na którym nie da się wcisnąć dwóch kierunków naraz. Sony musiało ratować podupadające gówno (PSP) i pewnie wybuliło kupe kasy, żeby DR wyszedł na "sprzęt do szpanu". Namco od zawsze miało graczy w poważaniu, nie to co Capcom, które zawsze na "pożegnanie" z którąś z zasłużonych konsol wydawało jakąś porządną bijatykę.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: TEKKEN 5 DR NA PS2

Post autor: Komandos »

Przecież DRka jest też na PS3. Capcom tak samo jak Namco chce zbić na graczach jak najwięcej kasy, tylko Capcom potrafi ją wyciągać znaczenie bardziej perfidnie, sprzedając tą samą grę po kilka razy.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: TEKKEN 5 DR NA PS2

Post autor: Yamada »

No DR na PS3 chyba na stałe zapisało się w historii gatunku jako bijatyka w której lagi występują nawet offline.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: TEKKEN 5 DR NA PS2

Post autor: Komandos »

No to chyba jakąś inną wersję historii znasz ;) Przegrałem w DR na PS3 masę godzin i nigdy laga w offline nie zauważyłem. też czytałem gdzieś kiedyś, że niby wersja eu ma jakiegoś laga małego na początku rundy, ale tak się składa, że grałem w wersje ze wszystkich regionów i są identyczne. Nie wierz we wszystko co przeczytasz na necie :P
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: TEKKEN 5 DR NA PS2

Post autor: Martins »

Komandos pisze:Przecież DRka jest też na PS3. Capcom tak samo jak Namco chce zbić na graczach jak najwięcej kasy, tylko Capcom potrafi ją wyciągać znaczenie bardziej perfidnie, sprzedając tą samą grę po kilka razy.
Capcom też przede wszystkim zarabia, ale z korzyścią dla graczy. Przykład: wypuszczenie Capcom vs SNK na PS1 pod koniec żywota konsoli, lub Street Fightera Alpha 2 na Snesa, gdy ten był już u kresu swej drogi...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: TEKKEN 5 DR NA PS2

Post autor: Yamada »

Say Komandos, a pamiętasz co się działo na niektórych turniejach które były grane na LCD?

I niech nikt nie zwala winy na telewizor bo nigdy takiego czegoś nie widziałem np na X0 a grałem też na starych LCDkach.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”