Scenario Campaign

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Szolder
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 04-02-2010, 23:03
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Scenario Campaign

Post autor: Szolder »

a co robicie że wam itemki o randze S wypadaja ?
Awatar użytkownika
JISAW
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 13-02-2010, 13:06
Lokalizacja: Słupia Wielka
Kontakt:

Re: Scenario Campaign

Post autor: JISAW »

Mi sie wydaje że w tych trudniejszych levelach i też może być losowo. Nie zastanawiałem się na tym ale jak masz to zakładaj nieważne że postać jak pokraka losu będzie wyglądać. Jak masz ccś Rangi S to też patrz za co jest to odpowiedzialne^^
Awatar użytkownika
Szolder
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 04-02-2010, 23:03
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Scenario Campaign

Post autor: Szolder »

coś to S nie dropi :p a cale SC juz przeszedlem i dropnal tylko jeden itemek o randze A :P Mam odblokowaną mapke Nightmare Train i tą z Rogerem Jr. jak odblokować mapkę z Yoshim i Mokujinem ? I co z osiągnięciem Clear the All Millenium Tower Whitout boot-up key. ?
Awatar użytkownika
JISAW
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 13-02-2010, 13:06
Lokalizacja: Słupia Wielka
Kontakt:

Re: Scenario Campaign

Post autor: JISAW »

Wszystko jest na forum ale jeśli chodzi o tą misję z NACY to wybierz zawodnika a nie robota wtedy odblokujesz to złote trofeum.

MokuJina odblokujesz jak przejdziesz level na hardzie gdzie bosem jest Leo
Yosihi też na hard tam gdzie boss to Ten bokser Fox gdy zaczniesz na Hard to w pierwszej skrzyni jest koleś w słomianym kapeluszu jak go pokonasz to wypadnie jakiś bobelek do zabrania i wtedy odblokujesz Yoshimitsu
baglet
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 11-03-2010, 20:49

Re: Scenario Campaign

Post autor: baglet »

mam problem z pokonaniem alisy w scenario campaign czytalem gdzies ze trzeba zalozyc itemy zeby ja pokonac tylko gdzie dokladnie wejść i które itemy trzeba zalozyc? gram na monitorze 17" i wogole tych malych liter nie widze moze mi ktos podpowiedziec co trzeba zalozyc bo mam wielki problem z nią?;((
David1718
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13-03-2010, 20:30

Kilka pytanek ; )

Post autor: David1718 »

Mam kilka pytań dotyczacych scenario campain i ogolnie tekkena , bo zabardzo nie moge ogarnac ;D

1.Grałem przez neta w scenario campain i niektorzy gracze mieli , dwie linijki zycia jak to zrobic ? bo sie zastanawiam, latwiej by mi było grac
2.Gralem rowniez przez neta ale w online mode ,normalne walki , jak mam usunac ilosc win i loos z mojej postaci ? jak wykasowac statystyki ?
3. Jak najszybciej zdobyc itemy rangi S ?


Z góry dzieki
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Scenario Campaign

Post autor: gascan »

Wysłałeś tylko 2 posty z tymi pytaniami i założyłeś tylko 1 temat? Jeżeli naprawdę zależy Ci na odpowiedzi powinieneś się bardziej postarać i założyć kilka tematów w kilku działach.
No dobra SC to mój ulubiony tryb w tekkenie 6 więc odpowiadam:
1. Bo zakładają ubrania które dodają życie, naprawdę się nie domyśliłeś? Nie bój się wejść do różnych opcji w grze, nie zepsujesz w ten sposób konsoli, kombinuj, myśl, a jak potrzeba zajrzyj do słownika.
2. Skasować Save?(na ps3 pewnie tez)
3. Grać Scenario online na najwyższym stopniu trudności, a samemu to misje na pociągu z DevilJinem.
ObrazekObrazek
baglet
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 11-03-2010, 20:49

Re: Scenario Campaign

Post autor: baglet »

witam gram w scenario campaiogn mam pytanie gdzie mogę zobaczyć jakie mam trofea i ile już gry przeszedłem??? bardzo proszę o podpowiedz
Sargon
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12-06-2010, 10:06

Re: Scenario Campaign

Post autor: Sargon »

Jak zmienić pande na kume? Bo potrzebuje końcowego filmiku kumy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”