Jak włączyć sf3 3rd strike w emulatorze CPS3

Bijatyki 2D mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy zawdzięczają to rozbudowanemu systemowi gry, czy też ponadczasowej grafice? Z pewnością coś w tym jest, sprawdź sam!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Jak włączyć sf3 3rd strike w emulatorze CPS3

Post autor: Czapol »

Na sam początek przepraszam za założenie nowego tematu.Emuluje krótki okres czasu, ale za CPS3 zabrałem się właśnie dziś ( 1 raz ), i mam problem, gdzie wsadzić rom ? Gdzieś na kompie mam sf3 3rd strike, ale w sumie kiedy klikam load rom to mam 2 opcje dot. 3rd dtrike fight for future. Mam też z tym emulatorem 2 problem, klikam confing controls i nic ;/ Jeśli ktoś by mógł prosiłbym o wytłumaczenie mi jak uruchomić te bitke 2d w emulatorze ( emulator z honomaru ).
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Jak włączyć sf3 3rd strike w emulatorze CPS3

Post autor: mg1987 »

Ja gram na romie stąd. Potrzebujesz jeszcze tego pliku. Stwórz w folderze emulatora (tam gdzie jest plik exe) folder o nazwie "ROMS". W folderze "ROMS" umieść rom i stwórz folder o nazwie "sfiii3". Do folderu "sfiii3" wypakuj zawartość pliku sf33usa.zip (w folderze sfiii3 ma być plik sf33usa.bin). Odpalasz emulator, klikasz "load rom" i wybierasz roma z polem Romset o wartości sfiii3. Dopiero po odpaleniu gry możesz ustawić sterowanie.
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Jak włączyć sf3 3rd strike w emulatorze CPS3

Post autor: Czapol »

Dzięki :) sorki ze stworzyłem temat zanim przeczytałem twój post w innym temacie. Temat w zasadzie do usunięcia.
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 2D”